Forum Dragon Ball Nao

» Walki Dragon Ball - X vs Y ocena: 9,00 (głosy: 12)110

Strony:   1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 6
Posty: 2.066
^Kath napisał(a):
Lol, napisała dłuższego posta od ciebie
no dobra ale porównując z poprzednimi postami, co tam mniejsza o to


Po zjedzeniu całej ekipy Z przez Buu, Yamucha, Tenshinhan, Chaoz, Piccolo, Kuririn, udali się do Wielkiego Północnego Kaio w celu treningu i możliwości obejrzenia walki Goku i Vegety z Majin Buu. Bulma której znudziło się towarzystwo Chi-Chi, Videl i Dabury w raju postanowiła się przejść do chłopców, Enma tłumaczył jej że tylko wybrani mogą iść do wielkiego Kaio. Dziewczyna nie dopuszczała takiej myśli więc postanowiła pokazać trochę ciałka Sędziemu Enmie, trysnęła mu krew z nosa i wezwał Ogre Intern'a (tego diabła co podwozi ludzi pod drogę węża, tego pod którego w KAI głos podkłada Akira Ishida) aby podwiózł Bulmę na planetę Północnego Kaio. Po dojechaniu na miejsce przywitała się z wszystkimi i przyglądała się ich treningowi. Kuririn gonił akurat za Gregorym a ten tak daleko mu uciekł że znalazł się przed Bulmą usiadł jej na piersi a ta jak się na niego wydarła, wrzeszczała i próbowała go złapać w końcu gregory wpadł na Kuririna, niebieskowłosa walnęła go packą i nadepnęła, wtedy wkroczył Kaio i powiedział żeby dała spokój i na rozweselenia opowiedział jej kawał. Później Gregory tłumaczył się że to nie chcący i że przez przypadek.

Next: Goku Jr. vs Pack
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.909
Plusy: 6
Posty: 4.737
Skąd: z świata snów i marzeń
Winner:Goku jr.
Looser: Pack

Mały Goku jr. był trenował ze swoją babcią. Szło mu znacznie lepiej niż dawniej. Potrafił już złapać z łatwością piłkę od baseballa, był dosyć zwinny. A do tego nauczył się latać. Teraz Pan uczyła go kamehameha. Malec przyglądał się jej i próbował potem odtworzyć atak.Bez skutku. Potem znowu. I znowu. Nic się nie dawało. I to trwało ze 2 godziny Po tym czasie młody Goku spróbował ponownie tej techniki. Udało mu się wypuścić sporą falę.
-Cudownie, młodzieńcze!- rzekła Pan. 2 metry długości.
Temu wszystkiemu przyglądał się Pack. Goku nagle zobaczył go.
-PACK CZEGO TY CHCESZ?!!- wrzasnął w niebogłosy.
- Wygadam twój sekret!- wrzeszczał nielubiany kolega Goku jr.
Goku się wkurzył. Rozzłoszczony podbiegł do niego i chwycił go mocno za koszulkę. Nagle ni z tąd ni z owąd zrobił się agresywny.
- Tylko spróbuj a zobaczysz...- syknął głośno.
Pack się rozzłościł. Zrobił odskok i nagle próbował rzucić w niego kamieniem. Ku jego zdziwieniu praprawnuk Goku złapał go z błyskawicznie i odrzucił. Pack nie dawał za wygraną. Zaatakował go pięścią w twarz, ale ten zatrzymał pięść i rzucił Packa w krzaki. Lecz ten się jakby uniósł w powietrzu.
-Widziałem w ukryciu jak twoja babcia uczyła cię latać. Teraz i ja umiem. Potrafię też o wiele więcej.
Chwycił go od tyłu i ściskał mu ręce. Junior wył z bólu. W pewnym momencie przyszedł mu plan.,
- Patrz Pack, kosmita!
Ten się obejrzał. Nic nie było. Gdy ujrzał Goku wolnego się wkurzył. Zaatakował kamehameha a potem Big bang atack.Pierwszy atak zranił Goku. Lecz kolejny odbił i zastosował falę uderzeniową. Pack nie zdążył uniknąć ataku. Został posłany daleko. Lecz szybko poleciał na miejsce walki.I to bardzo szybko. Wykonał kopniaka, którym posłał Goku na ziemię. Ten zaś błyskawicznie wstał. Tak szybko że Pack nie zauważył nawet kiedy. Gdy wstał od razu poleciał do góry i zamienił się w ssj. Użył taiokenu i oślepił Packa.Następnie wykorzystując jego nieuwagę posłał go na ziemię. Pack przeraził się i uciekł.
Next: Krillin(22 TB) vs. Pilaf

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 6
Posty: 2.066
Winner: Wielki Pilaf
Loozer: Młody Kuririn

Pilaf stworzył nową maszynę zdolną pokonać Goku (tak mu się wydawało), wysłał więc Shu i Mai na przeszpiegi bu dowiedzieli się gdzie on się teraz znajduje. Po długich poszukiwaniach dowiedzieli się że startuje on w Tenkaichi Budokai. Pilaf wraz z Mai i Shu wsiedli do statku i polecieli na Papaia’ę (bowiem tam miały się odbyć 22 Tenkaichi Budokai). Po dotarciu na miejsce z orientowali się że turniej się jeszcze nie zaczął, szukali ekipy Goku a gdy wreszcie ich znaleźli postanowili zabić Goku. Son już miał z nimi walczyć kiedy to Kuririn poprosił go o zrobienie mu pierwszeństwa ponieważ Goku wielokrotnie pobił już Pilafa i że dla łysego będzie to dobra rozgrzewka. Kuririn błyskawicznie robił maszyny pomocników Pilafa, gremlin się zaśmiał i powiedział iż oni mieli maszyny starego typu i że z jego nie pójdzie mu tak łatwo. Zaczęła się walka na poważnie Pilaf atakował z całych zacięcie lecz Kuririn nie był mu dłużny, łysol miał już wygrać gdyby Pilaf nie użył laserowego działa czym tak przypiek kluchę że nie był on już zdolny do dalszej walki i poprosił Goku o zastąpienie go, a Goku jak wiadomo jednym Kamehameha wysłał Pilafa za horyzont.

Next: Seripa vs Paragas
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.909
Plusy: 6
Posty: 4.737
Skąd: z świata snów i marzeń
Winner:Serpia
Looser:Paragas

Serpia bardzo pokłóciła się z ojcem Brolliego. Twierdziła iż jego syn jest głupi jak but i że zostanie kiedyś błyskawicznie pokonany przez jakiegoś wojownika. Dodała też, że jest brzydszy od psa. Paragas zaś stanął w obronie syna i stwierdził iż będzie wielkim wojownikiem.
-Zobaczymy- fuknęła.
Zaproponowała z nim walkę. Na śmierć i życie. Za miejsce ustaliła frotę Freezera. Dowiedziała się o tym , że Chalenging oszukał ją i drużynę. Więc pierwsza zaczęła Serpia. Wykonała cios prawym protym uderzając go przy tym w brzuch. Ten się złapał. Nie mógł oddychać. Niedobrze mu się zrobiło i wymiotował. Potem jednak złapał ją za nogę i rzucił. Ta bez problemu wstała. Wściekła otarła krew z policzka. Osiągnęła ssj. Puściła falę uderzeniową. Paragas jej nie powstrzymał. Fala była na tyle silna iż dostał w klatkę piersiową. Wtedy ta rozwinęła ogon i chwyciła go za nogę i tłukła nim o ziemię. Ten ostatkiem sił chwycił ją za niego. Ta jednak wytrenowała go na tyle dobrze, iż nie straciła sił. Wtem ten wyjął fasolkę i ją połknął. Próbował ją zaatakować. Sajanka zrobiłą unik. Następnie wykonała cios nogą i złamała mu rękę . Wygrała.
Next: Gohan ssj2(Cell saga) vs. C17

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.232
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Winner: Gohan SSJ3
Loser: C17
Opis: Niespodziewanie użyto fuzji myśli, aby C17 mógł przedostać się z piekła na Ziemię, Tien i Yamcha jako pierwsi starali się stawić opór cyborgowi lecz ich starania poszły na marne, stracili życie w walce.
Kuririn wiedząc, że sytuacja robi się mówiąc krótko nieciekawa postanowił powiadomić przyjaciół o nadchodzącym zagrożeniu, Goku spał, toteż poleciał z nim Gohan. Dolecieli na miejsce, gdy C17 zobaczył bohatera parsknął śmiechem, lecz nasz młody wojownik nie zamierzał żartować.
Przyjął bojową postawę, pojedynek zaczął się na dobre.
Pierwszy uderzył Gohan atakiem Ki, lecz C17 zrobił unik, nawet nie zdążył zmienić swojej pozycji, gdy dostałem kolanem w brzuch od C17.
Spadł na Ziemie.
C17 stał i się śmiał, dumnego sayiana tak to rozzłościło,że postanowił dalej nie bawić się z przeciwnikiem, zaczął głośno krzyczeć, moc rosła, rosła była tak wielka, że aż kamienie podnosiło do góry C17 najwyraźniej przestraszył się mocy przeciwnika, bo już się nie śmiał.
Gohan skumulował energię KI w dłoniach i zakatował Masenko, było po walce.
Next: Dabura vs Goten SSJ.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.909
Plusy: 6
Posty: 4.737
Skąd: z świata snów i marzeń
Winner:Dabura
Looser:Goten

Mały Goten postanowił sobie trochę powalczyć. Poleciał nagle gdzieś w góry w poszukiwaniu przeciwnika. Nagle zobaczył coś, co go wręcz zatkało. Stały figury Piccolo i Krillina zamienionych w kamień. Ten dotknął ich i oboje się skruszyli.
Potem zobaczył kolejny widok. Tym razem nie taki miły. A było to dokładniej: martwego Gohana i tez paru innych ludzi. Malec się wkurzył. Zamienił się w ssj. Zobaczył Buu i zapytał go
- Ty to zrobiłeś?
- Nie. To kto inny.
Goten więc leciał dalej. Zobaczył Daburę śmiejącego się złowieszczo. Wiedział , że to on wiedział. Rzucił się na niego jak dziki. Zaatakował kamehameha, ale ten wchłonął atak w siebie. Następnie przemieścił się szybko do młodszego syna Goku a następnie posłał go na ziemię. Ten wstał i podleciał do niego i go kopnął. Dabura uniknął ciosu. Chwycił go i rzucił nim na ziemię.Malec miał wybitą szczękę i złamaną nogę. Mimo to się nie poddawał. Próbował wstać. Z trudem mu to poszło ,ale jakoś się udało mu przez kilka minut ustać na nogach. Dabura go zaatakował. Malcowi udało się jakoś uniknąć ataku. Znowu zrobił kamehameha. Niestety udało mu się tylko lekko drasnąć go. Ten uśmiechnął się wrogo i Znowu go kopnął. Malec był bardzo słaby. Zaczął wołać o pomoc, jednak nikt go nie słyszał. Dabura się zbliżał. Goten ostatkiem sił starał się bronić, lecz niestety nie dał rady. Został zabity.
Next:Bra vs. Mr. Satan

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
supersajan4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 27
Dni na forum: 5.505
Posty: 30
Skąd: Lubenia
Winner:Bra
Looser:Mr.Satan

Pan Satan od razu [ ort! ] nastawiony jest na zwycięstwo i nim się zorjętował leżał na ziemi Bra się cieszy a Mr Satan usiłuje zrobić Kamechameha niestety nie dał rady ledwo stoi,lecz dał rade dotchnąć Bra.Dziewczyna się rozpłakała i od razu [ ort! ] nadleciał Vegeta kończąc walke jednym ciosem.Vegeta ze smutkiem szukał potem smoczych kul gdyż nie przepadał za Satanem,córka była na niego zła że we wszystko się wtrąca

Next:żółw genialnego żółwia Vs Brolly

Dragon Ball to tylko bajka...a szkoda...
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.909
Plusy: 6
Posty: 4.737
Skąd: z świata snów i marzeń
Winner:Brolly
Looser:Żółw.

Brolly przelatywał nad domem Genialnego Żółwia.Zobaczył jego chatkę i chciał zaatakować, gdy pojawili się Goten i Trunks. Złączyli się w Gotenksa i próbowali z nim walczyć. Wypuścili swoje duszki a tamte zaatakowały sajanina. Lecz temu nic się nie stało. Nie został nawet draśnięty. Doszło do furii i zabił obu. Następnie Żółw, Yamaha i Bulma próbowali go powstrzymać. Bez skutku. Brolly zniszczył ich jednym ciosem, rozwalając też wyspę. Reszta teamu jak usłyszała o tym poleciała by walczyć z Brollym. Wszyscy padli jak kawki oprócz Piccolo i Żółwia. Ten drugi widział to wszystko i próbował zadziałać. Nic z tego. Został zabity jednym ciosem. Potem Piccolo wziął smocze kule i ożywił wszystkich. Pokonali Brolliego.
Next: Aralka vs. Piccolo Damaino

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 6
Posty: 2.066
Winner: Piccolo Daimaō
Looser: Arala Norimaki

Piccolo leciał właśnie do króla aby oznajmić mu że to on przejmuje rządy nad światem gdy nagle jakiś samochód przeleciał obok niego. Piano rozkazał jednemu mazoku rozprawić się z tym kto ośmielił się rzucać w Wielkiego Piccolo Daimaō, lecz pan odparł iż sam się tym zajmie że będzie to dobrą rozgrzewką przed walką z kompanami starca (przyjaciółmi zabitego wcześniej Muten'a Roshi). Wylądowali i zauważyli trzy małe stworki dwa latające ze skrzydłami i jedno dziecko o fioletowych włosach - Aralę. Piano spytał które z was bachory ośmieliło się zaatakować lorda Daimaō, Aralka odparła ja chciałam się tylko pobawić. Daimaō zaśmiał się i rzekł zginiesz po czym strzelił do niej błyskawicą KI. Aralka oberwała i się przewróciła wtedy Gat-chan'ny poraziły prądem zielonego i powiedziały że źle się zachowuje i że one go nauczą. Z chmury dymu wyszedł uśmiechnięty demon i jednym ciosem zabił Gatchan'y, po czym przebudziłą się dziewczynka ich chcąc zamścić się na Piccolo przywaliła mu z całych sił on urwał jej rękę którą go walnęła i zakończył sprawę urzywając Makosen'a. Po czym mazoku zjadły jej zwłoki i ruszyli dalej.

Next: Piano vs Otoko Ookami

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.909
Plusy: 6
Posty: 4.737
Skąd: z świata snów i marzeń
Winner:Otoko okami
Looser: piano

Piano myślał iż wszyscy uczestnicy 22 Tb byli martwi podśpiewywał sobie wesolutko. Lecz w pewnym momencie usłyszał wycie wilka. Pomyślał iż ktoś stroi sobie głupie żarty i poszedł spać. Niestety ciągle się budził. Zakrył uszy poduszką i próbował myśleć , że to sen. Niestety to nie był sen. Zobaczył Otoko wyjącego do księżyca. Ten nadal wył nie przerywając sobie. Piano wyskoczył najpierw ze strzelbą. Zadał 11 strzałów. Ale żadnym nie trafił w wilko- człowieka. Ostatni nawet został zjedzony. Oblizał się smakowicie. Piano się wkurzył. Zaczął nawoływać mistrza Piccolo, ale ten nic nie słyszał, bo była noc a poza tym smacznie spał. Więc błyskawicznie wyczarował miecz. Władał nim doskonale. Próbował obciąć Otoko głowę, ale ten chwycił za miecz i rzucił daleko w las. Piano się wystraszył i pobiegł go szukać. To trwało ze dwie godziny. A i tak skutek był marny. Nic nie znalazł oprócz paru patyków. Połączył je wszystkie w jeden długi i próbował go zaatakować. Nic z tego. Ten go po prostu zwyczajnie pogryzł i połknął. Potem zrobił wykop i zabił Piano.
Next: Raditz vs. Nappa

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 6
Posty: 2.066
fajne prócz tej strzelby nie zapominaj że Piano był Mijuu Mazoku więc chyba jakieś demoniczne moce miał ale w sumie czepiam się w końcu wolna ręka.
Prócz tego chciałbym żebyś komentowała moje opisy walk.

Winner: Nappa
Looser: Raditz

Vegeta rzekł do Nappy by przekazał Raditzowi że ma misję do wykonania tzn. przyprowadzić z powrotem Kakarotto. Nappa wiadomo gotów wszystko na skinienie Vegety więc poszedł powiadomić Raditza. Długowłosy nie chciał godzić się z tym że ma być chłopakiem na posyłki spytał łysego dla czego on ma lecieć a nie jakiś zwykły wojownik Freezera albo Nappa. Odpowiedział mu więc że dla tego iż Kakarotto może stawiać opór i zwykły żołnierz może nie być w stanie mu podołać a poza tym to jego brat i bardziej prawdopodobne że to go właśnie posłucha. Raditz oburzył się i powiedział ze nie chce mu się lecieć do jakiejś dziury zwanej ziemią i że Nappa ma to zrobić za niego. Wąsacz wkurzył się i oznajmił że niema potrzeby by on leciał bowiem Raditz jest od niego słabszy i to on ma lecieć. Ten drugi nie zgodził się z poprzednikiem i by sprawdzić kto sjest silniejszy wyzwał Nappę na pojedynek: przegrany leci na ziemię. Nappa zgodził się i walka się zaczęła. Raditz uderzał pociskami KI ale nie robiło to na Nappie żadnego wrażenia uderzył Saiko No KogeChi i zniosło Raditza. Po otrząśnięciu się rzucił Fireball w oczy Nappy podciął go i nawalał po brzuchu lecz Nappa tylko się zaśmiał i powiedział "Raditz zrobiłeś postępy" po czym użył Bakuhatsuha'y i wynik walki był już znany. Nagle rozległ się głos Vegety widzę Nappa że masz bardzo dziwny sposób oznajmiania wiadomości Nappa i Raditz ukłonili się po czym poszli do komór regeneracyjnych.

Next: Taurus&Daizu vs Bardock&Toma

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.909
Plusy: 6
Posty: 4.737
Skąd: z świata snów i marzeń
Winners: ------------------
Loosers: ----------------
Bardock poleciał w bardzo ważnej sprawie do Freezy. Chciał coś załatwić w sprawie podboju jakiejś planety. Po drodze napotkał Taurusa.
-Hej, czemu masz taką samą fryzurę jak ja?- zapytał ojciec Goku. Nie wydaje się bym był twoim krewnym a poza tym pierwszy raz cię widzę.
- Ja też nic o tobie nie słyszałem.
Więc zaczęło się. Pokłócili się ostro. I to bardzo. W końcu wkurzony Bardock wyzwał Taurusa na pojedynek. Kazał też przyprowadzić ze sobą jakiegoś kompana. Sam zobowiązał się też to zrobić. Za miejsce wybrali planetę X- opuszczoną dawno przez mieszkańców.
----------------------------------------------------------
Po dwóch dniach:

Bardock przyprowadził Toma, a Taurus Daizu na miejsce walki. Przed tym wszyscy byli mocno wyćwiczeni.
Pierwsi zaatakowali Bardock i Toma. Wykonali fale uderzeniowe. Taurus z Daizu odpowiedzieli im Masenko. Oba pociski się ze sobą zderzyły. Żaden nie wydawał się być zmęczony , ani odrobiny. Walczyli dalej. Daizu postanowił trochę podenerwować Tomę. Wyzywał go od głupków i idiotów. Efekt natychmiastowy: Toma się wkurzył. Zrobił Kaioken i zabił go. Następnie Toma został zabity przez Taurusa. Teraz byli tylko Bardock i Taurus. Bardock kopnął go w brzuch. Taurus chwycił go za nogę i walnął nim o ziemię. Bardockowi zaczęła ciec krew z nosa i to bardzo silna. Ale po chwili przestała. Ten wykonał taioken i następnie zrobił kamehameha. Zrobił tym sposobem dziurę w płuchach Taurusowi. Ale ten miał magiczną fasolkę. Wziął ją. Od razu było mu lepiej. Wtem masę pocisków wystrzelił w ojca Goku. Jednak mu to nic nie zrobiło. Jakby miał ciało ze stali. Wtem postanowił chwycić Taurusa. Zranił go mocno w ramię. Następnie postanowił użyć eksplozji by zabić go. Obaj zginęli.
Next: Vegeta ssj2(Buu saga) vs. C15

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
-=Virus=- Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.482
Posty: 1
Vegeta-Winer
C15-Loser
Vegeta przygotowywał się do starcia z buu i postanowił być sam gdzieś niedaleko domu gdy nagle na swojej drodze napotkał małego obcego, który powiedział Vegecie "Zejdź mi z drogi marna istoto" Vegeta śmiechem mu odparł "Zaraz poślę cię do piekła" i rozpoczęła się walka, na początku wygrywał C15 gdy nagle dostał od vegety potężną kulą KI i Vegeta dowiedział się, że mały jest robotem więc przemienił się w ssj ale robot i tak walczył zaciekle w końcu Vegeta skupił moc i przemienił się w ssj2 i tak był górą kiedy w końcu robot był u kresu sił robot uśmiechnął się i powiedział "to koniec" Vegeta śmiejąc się z niego czego na jego ruch kiedy w mgnieniu oka robot z teleportował się i zdetonował bombę w swoim ciele kiedy naglę Vegeta wysłał w niego jak najprędzej potężną fale Ki która oddaliła i niby zniszczyła robota kiedy się okazało, że żyje ale to już inna historia
Next: Piccolo ten z GT co został w piekle vs Cooler 2nd form z piekła
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 6
Posty: 2.066
Winner: Piccolo
Looser: Cooler
Piccolo siał strach wśród opryszków nękających biedne diabły, aż nagle natrafił na Coolera, Freezera, Cold Daio i Seru. Uśmiechnięty spytał który pierwszy a może wszyscy naraz. Seru jako przywódca ekipy najpierw wysłał Coolera. Walczyli zacięcie łeb w łeb, lecz zdawało się że chłodny ma przewagę. Piccolo użył Bakuri Chimacha lecz nie było to efektywne przy tak silnym przeciwniku jak Cooler. Po krótkiej wymianie ciosów Cooler odskoczył i szykował Ded Ball Ma-Junior skoncentrował energię i czekał na ruch przeciwnika. Stało się Chalenging zaatakował ale Mazoku ani na chwilę się nie zmartwił ku zdziwieniu wszystkich tam zgromadzonych odparł cios samym Kyodaika. Po czym błyskawicznie zanim jeszcze dym opadł zaatakował Makosen i wynik walki był już znany. Ranny Cooler zajęczał pomścij mnie bracie! i diabły przeniosły go do piekielnego oddziału pierwszej pomocy.
Next: Freezer vs Picccolo (kontynuacja tego co napisałem)

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.909
Plusy: 6
Posty: 4.737
Skąd: z świata snów i marzeń
Winner: Freezer
Looser: Piccolo

Freezer usłyszał wołanie swojego brata o zemstę. Natychmiastowo wydostał się z piekła. Początkowo miał z tym problem gdyż Emma Daio nie chciał go wypuścić(absurdalnie brzmi wiem, ale tu wszystkie chwyty dozwolone), ale ten go ubezwładnił i uciekł. Zobaczył przed sobą Piccolo
-Ty zabiłeś mojego brata!- wrzasnął wściekły po czym zaatakował go.
Z początku obwinął go ogonem ale Piccolo mu go urwał. Zastosował technikę Masenko. Przebił niby Coolera na wylot. Ale ten mimo dziury na klacie nic nie poczuł. Przemienił się w 3 formę. Zwiększył tym sposobem diametralnie swoją moc. Wykonał Death ball i osłabił Piccolo. Jednak ten odskoczył. Miał urwaną rękę. Natychmiastowo wyciągnął kolejną. Wykonał Kamehameha. Ten odbił Death ballem i Piccolo zginął.
Next: Goku ssj3 vs Bojack

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
yankes750
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.459
Posty: 19
Pora odswiezyc temat

Winner GokuSSJ3
Loser Bojack

Goku po przemianie do SSJ3 rozpoczął szaleńcze ataki, lecz bojack wykonywal uniki, w pewnym momencie goku otrzymał potęzny cios w brzuch, czuł wielki ból gdy Bojack nieznaną falą uderzeniową uderzył w Goku z ogromną siła.
Goku lezal nieruchomy na ziemi, Bojack przygotowywał się do ostatecznego ataku.
Już przymierzał się do wykorzystania swojej najmocniejszej techniki, gdy goku przeteleportował się tuż za plecy rywala i uderzył dwoma rękami w Bojacka, a ten spadał i spadał. Goku wykorzystał falę Kamehameha i uśmiercił wroga, ktory rozlecial sie w proch

Tenshinan vs Piccolo
supersajan4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 27
Dni na forum: 5.505
Posty: 30
Skąd: Lubenia
winner-piccolo

loser-tenschinan

-Piccolo...walczmy powiedział tien,a piccolo tylko skinoł głową i już był za przeciwnikiem i zadał potężny cios kolanem i zaczoł okładać go pięściami,a tien ostatkiem sił i czasu posłał na rywala Słoneczny Kieł i oślepił go.

-hmm...Kame Hame Haaaaaaaaaaaaaa wrzasnoł Tien posłał atak w Piccolo,lecz ten się zaśmiał iteleportował się za gościa i zastosował Tayoken
tak szybko iż nawed 3 oko Tiena go nie wychwyciło...i nagle:
Aaaaaaaaaaa!Tien leży na ziemi i szepcze...Nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji

next:

Nappa VS Gerudo

Dragon Ball to tylko bajka...a szkoda...
yankes750
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.459
Posty: 19
winner : Gerudo
Loser : Nappa

W piekle doszło do konfrontacji Nappy z Gerudo. Nappa po wielu treningach czuł się pewny siebie i to on pierwszy przejal inicjatywę. Gerudo wykorzystując swój niski wzrost z łatwością unikał ciosów wroga. Nagle wytworzył wielki rózowy bąbel który skierował w stronę Nappy. Nappa został uwięziony w nim i nie mógł się ruszyć. Gerudo wykorzystując tą sytuacje uderzył swoja najsilniejsza techinka prosto w cel. Nappa jednak się podniosl lecz był tak osłabiony ze nie mial juz sily dalej walczyc, przez co bardzo szybko przegrał walke.

Next Fight :

Piccolo vs Cooler
Tarblesuper Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 5.427
Posty: 5
Skąd: twoja stara
Win : Piccolo
Lose : Cooler

Piccolo spotkał się z Coolerem w piekle gdzie piccolo pierwszy zaatakował
uderzając Coolera w brzuch.Cooler z ogromną prędkościa uderza w klif
.Piccolo wykorzystuje sytuacje i używa ataku makanatsappo i pokonuje coolera.

Goku ssj vs c17

Na przyszłość proszę o dłuższe opisy.
SoheiMajin Gotenks
yankes750
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.459
Posty: 19
Winner : C17
Loser : Goku ssj

Goku zalozyl sie z Krilanem ze przez tydzien ani razu nei uzyje poziomu ssj2 ani zadnego wyzszego. Jednak jak na zlosc na nastepny dzien pojawil sie C17 niszcząc wszystko. C17 zauważył Goku i od razu zaczal go atakowac. Nasz ziemski przyjaciel zmienil sie w poziom ssj i rozpoczela sie walka.
C17 mial przewage i w sile i szybkosci i Goku juz mial zapomniec o zakladzie i zamienic sie w ssj2 ale c17 z zaskoczenia zaatakowala wielka czarna kula energi.
Goku zostal trafiony i lezal nieprzytomny. C17 bez skrupółow dobil przeciwnika.

Next Tenschin vs Cooler
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » Walki Dragon Ball - X vs Y
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook