Forum Dragon Ball Nao

» Piccolo i Kuririn.

pippin4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.252
Posty: 24
Co sądzicie o relacjach między Piccolo a Kuririnem?
Najbardziej lubię właśnie te dwie postacie. Strasznie mi się nie podobało, że Piccolo tak często poniżał Kuririna! Fakt, że ten był słabszy, ale przecież Piccolo nie miał powodu, aby go tak nie lubić!
Super Vegito
Ziemianin
Ziemianin
Super Vegito
Dni na forum: 5.302
Posty: 3
Piccolo zawsze był arogancki. TO część jego natury. Ale w Buu sadze ich relacje były dobre.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Relacje były delikatnie mówiąc kiepskie. Wkurzało mnie to jak Piccolo się do Krilana odnosił- jak do śmiecia. Owszem ten był tchórzliwy, ale to nie usprawiedliwiało nameczanina do traktowania go w ten sposób. Ten zawsze(może prawie) traktował go z szacunkiem, ale mimo wszystko Piccolo- pamiętam jego tekst np. w sadze Garlic jr. ,,Dobrze, że jesteś ranny i nie możesz wstać, wstydziłbym się,gdybym musiał liczyć na ciebie(czy jakoś tak)". Albo w Cella sadze jak niepotrzebnie się na niego wydarł. Dlatego w dzieciństwie i długi czas nienawidziłam go. Uważam, że powinien go szanować, choćby dla Gohana, czy Goku, którzy się z nim przyjaźnili. Czy jak nasz ziemianin w Freeza sadze i nie tylko często się troszczył o Gohana(jak syn Goku np. zemdlał, to ten się o niego niepokoił).
Stanowczo lubiłam (i lubię nadal) bardziej relację Gohan-Krillin niż Gohan- Piccolo(jakoś tak, chyba ze względu na Freeza sagę)
Pozdro.
Angel

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
pippin4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.252
Posty: 24
Angel, w którym miejscu Piccolo wydarł sie na Kuririna w Cell Sadze, bom chyba przegapił?
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
pippin4 napisał(a):
Angel, w którym miejscu Piccolo wydarł sie na Kuririna w Cell Sadze, bom chyba przegapił?
Może nie tyle co wydarł, ale coś tam powiedział w sposób można to co najmniej [ ort! ] tak zainterpretować. Gdy ten mówił coś do Piccolo(jak ten podsłuchał rozmowę Goku i F.Trunksa), to ten go spytał o treść ich rozmowy, bo są kolegami to ten się wydarł coś w stylu: ,,nie jesteśmy kolegami! Dołączyłem się po to by rządzić światem!"
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
lulek96 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.440
Posty: 10
Skąd: Pomorza
Super Vegito napisał(a):
Piccolo zawsze był arogancki. TO część jego natury. Ale w Buu sadze ich relacje były dobre.
też [ ort! ] tak sondze chyba jedyną osobe kturą traktował jak sena był Gohan.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Piccolo i Kuririn.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook