Forum Dragon Ball Nao

» Wymarzona walka

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.383
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Mystic Gohan SSJ Vs Dark LSSJ Broly
Wymarzone poziomy no co?xD
He he moze sie doczekamy przy DB Kai i dadza normalna kontynuacje a nie jak ten burdel GT....
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


MysticZibit napisał(a):
Dark LSSJ Broly
Dark SSJ? A co to?!
MysticZibit napisał(a):
He he moze sie doczekamy przy DB Kai i dadza normalna kontynuacje a nie jak ten burdel GT....
Nie sądzę A nawet jeżeli to Brolly odpada bo jest postacią kinową.

Eh, zobaczyłbym z chęcią walkę Goku SSJ (Cell Saga) & Gohan SSJ (Buu Saga) & Goten SSJ (Buu Saga) vs. Vegeta SSJ (Cell Saga) & Future Trunks SSJ (Cell Saga) & Trunks SSJ (Buu Saga).

To by było coś walka rodów saiyan
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.383
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Dark LSSJ to moja fantazja ale moge powiedziec ze to jest kolejny poziom Brolego i wyglada mrocznie Czarne wlosy oczy rowniez no i wszech potezna energia taka ze przy samej przemianie w ten poziom ziemia omaloby nie poszla z dymem xD no zaprawde zaprawde powiadam ci ze tak jest w mojej wizji Wkacu Gohan by wiedzial ze Goku se nie poradzi i znow dalby oszalamiajacy pokaz Furi

A co do twojej wymarzonej walki raczej rod Goku wygra... wydaje ci sie ze Goku lepszy od Vegety , Trunks od Gotena i Future Trunks od Gohana (no SSJ) ? No niby tak ale Gohan niewalczyl na powarznie z Cellem tylko dawal sie pobic ale czasem odal i to mocno tak wiec przewaga mysle ze jest jednak przy rodzie Goku..aha i Gohan nie wiadomo [ ort! ] czy byl lepszy czy gorszy w buu saga od cell saga bo wiemy tylko ze SSJ2 mial slabsze niz w cell saga(no czasy dzieciaka xD ) bo nieuzywal go za czesto a moim zdaniem jego SSJ przy sadze buu gdzies bylo znacznie lepsze... no coz mozemy to zauwazyc podczas Movie 10 jak to Gohan normal nawet dawal becki Brolemy w formie Legend, a wczesniej Vegeta SSJ gdy go kopnol w szyje to niewywarlo to na Brolym wrazenia w movie 8!!!


Aha i czemu Broly odpada? bo to postac kinowa? a w Death Zone byl Garlic a pozniej w odcinkach Garlic jr. wiec? da sie da?
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.154
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Ja bym chciał zobaczyć walkę Rodu Frezer, między Cellem i c17
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.840
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Ja bym chcial zobaczyc walke Bardock vs Krol Vegeta i walke Caly rod saiyan z Vegety vs Changeling

Obraz
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.379
Posty: 55
Skąd: LBN
A ja chetnie zobaczylbym walke dwoch postaci polaczonych w Fusion Dance. Bylo by to tak:
Goku + Gohan = Postać na poziomie SSJ2 VS Vegeta + Trunks = Postac na poziomie SSJ2 !
Czyli cos w stylu Mystic Goku vs Vegotrunks
yankes750
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.352
Posty: 19
dla mnie wymarzonymi walkami jakie chciałbym zobaczyc to:

- Piccolo vs Tenshinan
- Kuririn vs Yamcha
i tak na przemian każdy z każdym ;}
a inne to :
- cell vs freezer
-goku vs gohan
-gohan vs vegeta

Z resztą to bym z chęcią oglądał wszystkie walki jak leci ;}
n0k!ll Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
n0k!ll
Wiek: 31
Dni na forum: 5.349
Posty: 14
Skąd: Białystok
Chciałbym bardzo zobaczyć walkę Teen Gohana ssj2 z majin Vegetą
lulek96 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.422
Posty: 10
Skąd: Pomorza
ububa (majanin lub nie) z vegetą ssj2 lub zamiast vegety mistik gohan.
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Marzy mi się żeby zobaczyć Goku ssj4 walczącego z Vegetą ssj4 albo Piccolo z Ububem.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
yankes750 napisał(a):
-gohan vs vegeta
Można powiedzieć,że Gohan i Vegeta walczyli ze sobą zaraz po powrocie z Namek,gdy Vegetę cieszyła spodziewana śmierć Goku i Freezy.Z tego co pamiętam Gohan dostał niezły oklep,a od śmierci uratował go tylko Piccolo,który powiedział Vegecie,by dał spokój.

Mój Typ.Hm...Vegeta vs Piccolo.Nie przypominam sobie,żeby bezpośrednio przeciwko sobie walczyli.Mogłoby być ciekawie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
MajinBrolly Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 5.167
Posty: 1
Podobna walka do Brolly vs gogeta istnieje w dragon ball multiverse(komiks internetowy) tam brolly walczy z vegetto

* zaloguj się, aby zobaczyć link * a oto stronka
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.161
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Fajny temacik Ja bym chciała zobaczyć walkę Gotena (w wieku ok. 10 lat) z ojcem, może by osiągnął SSJ2 Chociaż wydaje mi się że Goku nie walczył by z nim bardzo poważnie W DB nie było pokazane ani razu jak ze sobą walczą i tak mnie to ciekawi. No chyba że jak miał 17 lat, ale to pare sekund i już leży

True Saiyans fight alone
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
1Mystic Gohan vs.Goku ssj3 -oboje fuul power koncowka drgon ball
2 Goku ,Gohan lub Vegeta SSJ2 vs Brolly LSSJ
3Mystic Gohan vs KID BUU
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6

Forum DB Nao » » » Wymarzona walka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook