Forum Dragon Ball Nao

» SUGIZO

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.341
Posty: 72
To czyli gdzie dokładnie będzie Sugizo i kiedy? Bo już się pogubiłam...

Misuzu
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Misuzu napisał(a):
To czyli gdzie dokładnie będzie Sugizo i kiedy? Bo już się pogubiłam...
Póki co, nie ma pewności, że w ogóle będzie xD Szanse są spore, ale wciąż brak oficjalnego potwierdzenia z jego strony.
Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, 10 grudnia wystąpi w Warszawie, a 11 grudnia we Wrocławiu (oczywiście jako członek Juno Reactor).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Zespół Juno Reactor zapowiedział spotkania z polskimi fanami, w Warszawie i we Wrocławiu w miejscach ,gdzie będą koncerty. Na tym spotkaniu bedzie można kupić gadżety a także zdobyć autografy, jak powiedział Ben w spotkaniu ma wziąć [ ort! ] udział także SUGIZO ;]

Wstęp tylko dla osób posiadające bilet.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Mam zamiar co jakiś czas wrzucać tutaj linki do muzyki SUGIZO, aby przybliżyć ją innym forumowiczom.
No to w końcu czymś zarzuć.Jak mam sobie wyrobić zdanie o jego twórczości,praktycznie prawie jej nie znając (kojarzę jedynie "Truth")?

Juno Reactor nie kojarzę, ale ten rok jest łaskawy dla fanów j-music w Polsce.Byli u nas Dir en Grey,Despair's Ray,Dio i Kokia,a teraz jeszcze Sugizo.Nic,tylko się cieszyć. Mniemam,że jedziesz zobaczyć swego idola,Kamzo .

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
Na tym spotkaniu bedzie można kupić gadżety a także zdobyć autografy, jak powiedział Ben w spotkaniu ma wziąć [ ort! ] udział także SUGIZO ;]
O zapowiadanym spotkaniu wiem, ale bardzo jestem ciekaw, skąd dowiedziałeś o tych słowach Bena (odnośnie SUGIZO). Bardzo byłbym wdzięczny za link do wiarygodnego źródła ;]

Hayato napisał(a):
No to w końcu czymś zarzuć.Jak mam sobie wyrobić zdanie o jego twórczości,praktycznie prawie jej nie znając (kojarzę jedynie "Truth")?
Skoro jedynie kojarzysz "TRUTH?", to zapoznaj się z nim dokładniej xD
Ale obiecuję wrzucić coś nowego jeszcze w tym tygodniu.

Hayato napisał(a):
Mniemam,że jedziesz zobaczyć swego idola,Kamzo
U mnie sytuacja się nie zmieniła. Tak jak pisałem wcześniej, chciałbym mieć 100% pewności, że SUGIZO tam będzie. A takiej pewności nie mam.
Zastanawiałem się jednak nad tym, rozważałam różne kwestie, i sądzę, że RACZEJ Juno Reactor wystąpią z Sugim w składzie. Jeśli dobrze pójdzie, za kilka dni kupię bilet na występ w Warszawie (a póki co ze strachem rozmyślam czy nie zostaną szybko wykupione).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Obiecałem, że w tym tygodniu będzie coś nowego, więc słowa dotrzymuję
Kompletować dyskografii SUGIZO w tym temacie nie mam zamiaru, więc będę wrzucał single i albumy dosyć wybiórczo (choć postaram się umieścić te najważniejsze).
Przykładowo, od "TRUTH?" wydanego w 1997 przeskoczymy dzisiaj już do roku 2002
Pomijam tutaj np. album z remiksami "REPLICANT" (z 2000 roku), który, jeśli się nie mylę, został wydany również w Anglii. Daruję sobie również "H・ART・CHAOS ~垂直の夢~" (z 2001 roku). Jest to instrumentalny i bardzo specyficzny album (żeby nie użyć nawet określenia dziwny ) jaki SUGIZO wydał po nawiązaniu współpracy z H.ART. Bardzo trudny do zdobycia, a najlepsza jakość jaką udało mi się odnaleźć to pliki w jakości 96 kbps
No dobra, ale może czas napisać kilka słów o tym co właściwie dzisiaj wrzucę xD
Będzie to album/ścieżka dźwiękowa do filmu "Soundtrack". SUGIZO zagrał w nim główną rolę i stworzył do niego muzykę. Co ciekawe, skomponował ją jeszcze PRZED nakręceniem filmu.
Album praktycznie w całości składa się z muzyki instrumentalnej (oprócz jednego utworu gdzie śpiewa/krzyczy jakiś facet). Uwielbiam go słuchać i odpływać przy tym do innej, lepszej krainy gdzieś w głębinach mojej duszy ^^

SUGIZO - music from the original motion picture Soundtrack
data wydania: 27.02.2002
link: http://www.mediafire.com/download.php?8gbkn6b6a8g7o77

Obraz
01. Synchronicity
02. Travelig Theater
03. Nostalgia~Stay together forever?
04. Synchronicity (singing mute)
05. Twisted Circle
06. Parallel Life (for silent movie)
07. Ice cream Man
08. Nostalgia (snow)
09. Trauma~memory in red
10. Misa's Other Half
11. Fireman
12. Change Your Life Style!
13. In the Closet
14. Nostalgia (rain)
15. Rest In Peace & Fly Away

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kamzo: 23.09.2012, 13:28
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.341
Posty: 72
Ja jestem jeszcze gówniara i rodzice do Sugiza samej i tak by mnie nie puścili Ja w tym roku tylko cierpię. Tyle j-rock zespołów przyjeżdża a ja nawet ich zobaczyć nie mogę....

Misuzu
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Misuzu napisał(a):
Ja jestem jeszcze gówniara i rodzice do Sugiza samej i tak by mnie nie puścili
To może weź ich ze sobą? Ja jechałam na Dio distraught overlord z przyjaciółką i jej ojcem. Czekał na nas pod klubem xD.
Tzn, nie chcę się wtrącać, ale skoro tak cierpisz... Sugizo jest chyba warty poświęcenia x)

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
To już pewne, SUGIZO zagra w Polsce!!Od czasu do czasu wchodzę na stronę Juno Reactor i zajrzałem tam niedawno szukając jakichś informacji. Okazało się iż jest tam wiadomość, że SUGIZO podczas trasy wystąpi na 6 początkowych koncertach (czyli w Holandii, dwa razy w Niemczech, Czechach i zarówno u nas w Warszawie oraz Wrocławiu).
Potem wraca do Japonii przygotowywać się do swojego koncertu solowego (tak jak wcześniej przypuszczałem). Obecnie staram się zdobyć pieniądze na występ w Warszawie. Jestem dobrej myśli i chyba będę miał zarówno na bilet, jak i na wyjazd oraz inne, mniejsze wydatki (oby bilety nie schodziły za szybko xD!) Tak więc na wszelki wypadek zapytam: czy ktoś z forum wybiera się również na koncert Juno Reactor w naszej stolicy (lub do Wrocławia? Także przydałoby się wiedzieć )?

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kusi mnie wrocław z dwóch powodów, mimo że mam dalej ale:
- kumpel studiuje i nie musiałbym spedzac nocy w pociągu lub na dworcu
- tańsze bilety

Nie jest pewne czy pojadę, acz bardzo bym chciał zwłaszcza, że będzie ta sesja z autografami, pomyslcie byc oko w oko z taka personą i dostac od niej autograf bez zadnych przepychanek.......

cóz pozyjemy zobaczymy

w sumie mamy farta Sugizo prosto z polandii leci do Japonii

EDIT:

Mam rozumiec, że wydasz 89zł dla jednego człowieka

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
Nie jest pewne czy pojadę, acz bardzo bym chciał zwłaszcza, że będzie ta sesja z autografami, pomyslcie byc oko w oko z taka persona i dostac od niej autograf bez zadnych przepychanek.......
Ta myśl sprawia, że przyjazd SUGIZO z Juno Reactor napawa mnie jeszcze większą ekscytacją. Właśnie widzę oczyma wyobraźni siebie samego, biegnącego do SUGIZO i pomijającego wszystkich członków Juno xD
Trochę głupio by to wyglądało xD Więc jeśli będzie okazja, chciałbym zamienić chociaż dwa słowa z kim się da (o ile tam będę ).
Z drugiej strony, zastanawia mnie, w jakich godzinach odbędą się te spotkania. Zaraz przed koncertem, po (w co wątpię), czy na długo przed wejściem na scenę (w Warszawie całość zaczyna się o 20:00).

Katz napisał(a):
Mam rozumiec, że wydasz 89zł dla jednego człowieka
Wydałbym i więcej jeśli byłaby taka potrzeba Ale i całe JR zobaczę z chęcią.

Pozdrawiam

PS. Muszę jeszcze wybrać, na którym albumie LUNA SEA poprosić Sugiego o autograf xD

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
No proszę, pozazdrościć Okazja do zobaczenia idola w naszym kraju.

Ja się nie wybieram. Nawet gdybym miała morze pieniędzy, to i tak bym nie poszła. Nie widzę sensu w wybieraniu się na koncert, tylko po to, żeby zobaczyć jednego faceta. Zespołu nie znam i jakoś nie ciekawi mnie, co grają. Nie wykluczam, że grają fajnie, ale jakoś tak


Kamzo napisał(a):
Katz napisał(a):
Mam rozumiec, że wydasz 89zł dla jednego człowieka


Wydałbym i więcej jeśli byłaby taka potrzeba
Kamzo ma rację. Gdyby Laruku przyjechali do Polski, to w dupie miałabym koszty. Poza tym cena nie jest wysoka. Porównaj sobie z cenami za bilety, np. Apocalyptica - ok. 120zł

Pozdrawiam.


Kamzo napisał(a):
PS. Muszę jeszcze wybrać, na którym albumie LUNA SEA poprosić Sugiego o autograf xD
Weź wszystko, co masz i zapytaj się, gdzie chciałby się podpisać

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru napisał(a):
Ja się nie wybieram. Nawet gdybym miała morze pieniędzy, to i tak bym nie poszła. Nie widzę sensu w wybieraniu się na koncert, tylko po to, żeby zobaczyć jednego faceta. Zespołu nie znam i jakoś nie ciekawi mnie, co grają. Nie wykluczam, że grają fajnie, ale jakoś tak
Dużo fanów muzyki japońskiej jedzie specjalnie dla niego xD nawet Kamzo się do tego przyznał, ale przypomnę jeszcze raz, że taka okazja może się już nigdy nie powtórzyć i w tym cały sęk

Kamzo napisał(a):
Z drugiej strony, zastanawia mnie, w jakich godzinach odbędą się te spotkania. Zaraz przed koncertem, po (w co wątpię), czy na długo przed wejściem na scenę (w Warszawie całość zaczyna się o 20:00).
być może 3 godziny przed koncertem, jak SUGIZO sam przyznał w wywiadzie oni sami rozstawiają i podłączają sprzęt, więc się z tym uwiną i wpadna na godzinę do fanów podpisza co trzeba posmieja się do zdjęci i pójdą przygotowywać się do wystepu. Po na 100% nie gdyż koncert zakonczy się gdzieś po 22a przed nimi jeszcze nocka w drodze do Wrocławia ;]


PS. Muszę jeszcze wybrać, na którym albumie LUNA SEA poprosić Sugiego o autograf xD
weż na kilku płytach, i tą na której najmniej by ci zależało (choć jak na fana numer 1 w polsce przystało, wszystkie mają dla ciebie szczególne znaczenie) wystaw na aukcję, najlepiej na Oedo.pl i możesz nawet dobrze zarobić^^

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Laru napisał(a):
Nawet gdybym miała morze pieniędzy, to i tak bym nie poszła. Nie widzę sensu w wybieraniu się na koncert, tylko po to, żeby zobaczyć jednego faceta. Zespołu nie znam i jakoś nie ciekawi mnie, co grają.
A ja mu się nie dziwię.Ba,nawet go rozumiem.Ciekawe,czy mówiłabyś tak,jeżeli chodziłoby o Hyde'a? Ja nawet mu trochę zazdroszczę.Niestety,moja obecna sytuacja,wyklucza mój udział w tej imprezie,ale Kamzo życzę dobrej zabawy.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
(choć jak na fana numer 1 w polsce przystało, wszystkie mają dla ciebie szczególne znaczenie)
Masz rację, wszystkie są dla mnie bezcenne i właściwie nie ma różnicy, na której dostanę podpis. Najważniejsze jest żebym w ogóle go zdobył xD!
Poza tym schlebiasz mi tym określeniem "fana numer 1 w Polsce" (za co dziękuję). Chociaż bez żadnej skromności mogę przyznać, że zapewne zaliczam się do czołówki fanów nad Wisłą

Hayato napisał(a):
Niestety,moja obecna sytuacja,wyklucza mój udział w tej imprezie,ale Kamzo życzę dobrej zabawy.
Dzięki Hayato. Szkoda, że Cię nie będzie bo po cichu liczyłem na Twój udział (no hej, przecież to aż 1/5 LUNA SEA !).
Dodam jeszcze, że bilet do Warszawy zamówiłem i opłaciłem. Jeśli Poczta Polska nie zawali, to w przyszłym tygodniu powinienem go otrzymać

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Dzięki Hayato. Szkoda, że Cię nie będzie bo po cichu liczyłem na Twój udział
Hm...chciałbym,ale niestety nie dam rady.Za dużo rzeczy mam do roboty,bym mógł sie wyrwać.

Kamzo napisał(a):
(no hej, przecież to aż 1/5 LUNA SEA !).
Pierwszy członek Luna Sea,którego poznałem.Zobaczenie go na żywo,to nie lada gratka dla każdego fana zespołu,w tym także dla mnie.
A gdyby jeszcze udało się przepchać łokciami przez innych fanów i zamienić chociaż 2 słowa z Sugizo,to już w ogóle...

No trudno...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
A ja tak chciałam sobie zarzucić wyjątkowo kiepskiej jakości pv xD Why? Ponieważ ta piosenka (obok hide) ostatnio dość skutecznie trzyma uśmiech na mojej twarzy i dodaje pozytywnych emocji gdy trzeba Zresztą co się dziwić, clip bardzo sympatyczny, szczególnie, że w stylizacji 'obciachowej' (tj. wyjatkowo piękne lata w ubiorze - Elivs i czuprynki kobiet ala szampon zwiększający objętość + farba dajaca efekt... farbowanego hełmu - wiem, za dużo reklam xD"), no ale przyjazne usposobienie Sugiego, jakie tam od Niego bije bardzo mi się udzieliło^^

http://www.youtube.com/watch?v=1lbNGbrL-bA&f ... PL&index=5

No a tak poza tym, to ja czekam tylko na jedno 'potwierdzenie' i będę mogła się jeszcze bardziej cieszyć z jednej myśli Aleee póki co CZEKAM xD

Pozdrówka,
Pokój z Wami

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Śmieszne to Muszę przyznać, że o taki utwór i taki teledysk podejrzewałabym raczej Tetsu niż SUGIZO

Szkoda tylko, że już zdarzało mi się słyszeć podobne barwy głosu Z SUGIZO mam chyba to samo z Rukim.

Ale ogólnie kawałek fajny

Pozdrawiam.


edhel napisał(a):
Pokój z Wami
"Peace and Love" ;P

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
mitsuyo Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
mitsuyo
Wiek: 33
Dni na forum: 5.240
Posty: 4
okej..
ja tez na ten koncert mozliwe ze pojade, ale na ticketpro nie ma biletow do wa-wy, a ja właśnie tam się wybieram.. ktos mi moze powie gdzie mozna je zdobyć? :D czy może już wszystkie zeszły?? :(
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
mitsuyo napisał(a):
ja tez na ten koncert mozliwe ze pojade, ale na ticketpro nie ma biletow do wa-wy, a ja właśnie tam się wybieram.. ktos mi moze powie gdzie mozna je zdobyć? czy może już wszystkie zeszły??
Nie, nie, ticketpro nie miał i nie będzie miał biletów Znaczy się do Wawy, bo do Wrocka owszem. Polecam stronkę Palladium, masz tam zaznaczone miejsca sprzedaży http://www.palladium.art.pl/?page=1&id=187 zobacz np. na Eventim^^


Śmieszne to Muszę przyznać, że o taki utwór i taki teledysk podejrzewałabym raczej Tetsu niż SUGIZO

Szkoda tylko, że już zdarzało mi się słyszeć podobne barwy głosu Z SUGIZO mam chyba to samo z Rukim.

Ale ogólnie kawałek fajny
A tam, a ja uważam, że powinnaś lepiej poznać Sugiego Wiem, że na scenie Luny może wydawać się na ekscentryka czy coś w tym stylu, ale uwierz mi że warto się Nim zainteresować nieco bliżej. Moją ogromną sympatię zdobył podczas gdy wyskoczył z aparatem - kończący fragment trasy Luny. Wtedy coś do mnie przemówiło, że to jednak ciepły, miły i wesoły facet Przypominam po raz setny, że początkowo miałam na Niego MEGA uczulenie, a że teraz jest u mnie w szufladzie razem z Yoshim, Gackiem i hide o czymś świadczy To bardzo interesująca persona i mogłabym pisać i pisać, ale chyba już się nad tym rozwlekłam w pierwszym poście xD Zresztą żałuję, że nie znam Go jeszcze tak, jakbym chciała, ale spoko. Ktoś tu będzie o to molestowany (tak, mówię do Ciebie :p!)

Co do głosu, to raczej większość 'teraźniejszych' kojarzy mi się z Rukim. Sugizo natomiast ma dużo 'delikatności', w wielu wypadkach i kojącego spokoju w głosie - byłam mocno zaskoczona gdy pierwszy raz Go słyszałam, zdecydowanie rzadziej teraz artyści o takiej nucie się prezentują (a przynajmniej szerzej). Tak czy siak, jak nie głos, to muzyka ma w sobie magię, coś innego, zupełnie niekomercjalnego. Hmm... inna rzeczywistość, której oddaje się całą duszą

No a tak zmieniajac nieco kat rozmowy. Zastanawiam się czy to wszystkie Jego PV, czy może jakiś się schował przede mną Prosiłabym o rzucenie okiem:

- LUCIFER (btw. bardzo lubię tę wersję fryzurki u Niego )
- A PRAYER (dziewczyna ma piękne oczy!)
- No more machineguns play the guitar
- Super Love
- Dear LIFE
- oczywiście można dodać Synchronicity
- nie jestem pewna co do "Rest in Peace and Fly Away"

Okej, jutro wstaję o 5 na pociąg także powoli się zbieram,
Miłych snów (:

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » SUGIZO
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook