Forum Dragon Ball Nao

» [Komedia] Poznaj moich spartan

Ramper907
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.446
Posty: 7
Nie wiem czy temat był, ale ja nie znalazlem. wiecie co to jest za film "300" teraz jest tego parodia ;p według mnie lepsza od orginału filmu nie musicie sciagac mozecie go obejrzec online trwa miejwiecej 120 min ;p link : * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.457
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Oglądałam ten film i muszę stwierdzić, że... jest okropny. Z początku zapowiadał się fajnie, ale później skupiono się na sparodiowaniu jak najwięcej osób i filmów, nie przywiązując wagi do fabuły. Zdziwiłam się, ze Sorbo w takim filmie grał. Jedynie co mi się podobało, to parodia Britney Spears Później jak zaczęli podskakiwać i tańczyć to już było dla mnie totalne dno. Coś okropnego, nie wiem jak można taki film nakręcić.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.538
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
sam tytuł brzmi tak żałośnie że nie wiem czy odważę się kiedykolwiek obejrzeć... xD

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.602
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Moim zdaniem powinno się zaprzestać robienia parodii na siłę, bo wychodzi to co najwyżej marnie… W tym filmie nie ma się z czego śmiać, chyba, że z ludzkiej głupoty i wymysłów scenarzysty. Polecam nie oglądać tego filmu, gdyż szkoda ok. 2 godzin życia. ; )

Pozdrawiam.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.973
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Kiper napisał(a):
Polecam nie oglądać tego filmu, gdyż szkoda ok. 2 godzin życia.
Zgadzam się. Film dupny. Kilka zabawnych scen, ale jak na cały film, to zdecydowanie za mało.

Obraz
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.626
Posty: 308
Właśnie dzisiaj obejrzałam i powiem szczerze, że byłam niesamowicie szczęśliwa, kiedy w końcu się skończył. Obrzydliwy i zboczony - te dwa przymiotniki przyszły mi na myśl, gdy pojawiły się napisy końcowe.

sam tytuł brzmi tak żałośnie
Zgadzam się. Odpychający. Przynajmniej dla mnie. Mówiłam Ewelinie i Michałowi, ale oni "niuuee, obejrzyjmy to" i tak się marnuje czas, kiedy jest się uległym. W każdym razie nikomu nie polecam.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Komedia] Poznaj moich spartan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook