Forum Dragon Ball Nao

» Której postaci nie lubicie? ocena: 9,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  
Meru-chan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.091
Posty: 12
Skąd: Wrocław
To ja też się narażę ale ja nie znoszę Trunksa! A właściwie tego czegoś, co z niego zrobili w GT, no bo jak można... Ja myślałam że on będzie taki bardziej jak z dzieciństwa, a nie tu sztywniak i w ogóle jakiś cienias wyszedł... Jak nie on... xD
NathalieHyde Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
NathalieHyde
Wiek: 35
Dni na forum: 5.407
Posty: 74
Skąd: Poznań
Mnie wkurzała Chi-Chi...ale to tylko przez jej nadopiekuńczość

oraz Mr.Satan...za to, że oszukał wszystkich że to niby on pokonał Komórczaka...
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.392
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
ja nie lubie Vegety ;/ pyzsznil sie jak nie wiem co i myslal ze ze jest najlepszy a od kazdego wciry zbieral zasze musial mu pomagac Songo jak jescze dawal sobie rady to nikogo nie prosil o pomoc bo mu duma przeszkadzala wg. mnie IDIOTA zarozumialy

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
Fiołek
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.385
Posty: 35
ja nie lubię son goku bo był zarozumiały i lubił się popisywać zawsze kazał na siebie czekać na ostatnią chwile.
i powiedział że co z tego że on i vegeta przeszli te same treningi to nic nie znaczy i że myślał że jest najsilniejszym . oraz za to że nie obchodziła go też rodzina bo potrafił na wiele lat ich opuścić nie wiem [ ort! ] czy usprawiedliwia go to że obiecał że będzie pisał co miesiąc oraz odwiedzał małą pan także jak powiedziała bulma ona i vegeta zawszą muszą przybyć tyle km do songa bo żeby on do nich to trzeba specjalne zaproszenie.
mimo wielu zalet Son goku ma w sobie cośza co można nie lubić
Dlaczego Son goku zawsze miał tyle przywilejów , przecież piccolo i vegeta son gohan oni też ratowali ziemię ;przecież vegeta odkupił swoje winy i dlaczego on nie mógł być wybrańcem tylko zawsze son goku ?
komórczaka bo nazwał vegetę patałachem i go poniżył choć wcale na to nie zasłużył bo przecież zawsze walczył odważnie no i nie przegrał z son goku to czterech przeciwko jednemu było
herkules bo sobie wszystko sobie przypisał ale zyskał na uznaniu bo pomógł son goku i vegecie chociaż myślał ze to sen .sama jego postać prawdziwy pyszałek ale śmieszny w swoim zarozumialstwie . Jest postacią tragiczną prawie wszyscy ludzie wierzyli że był wielkim bohaterem a na widzach dragon bal l nie robił wielkiego wrażenia budzi odrazę i jest żywym przykładem jak to samym gadaniem można oszukać wszystkich i samego siebie.
babidi też z początku niezbyt ale i on w końcu trzymał stronę son goku gdy ten walczył z buu który go także upokorzył.
genialny żółw jego rola ograniczała sie do komentarzy ackji, co równie dobrze mógłby narrator skomentować i głupich zachowań nie było takiej w dragon ballu co by nie chciał zajrzeć w dekolt i pod spódnice wymacał wszystkie chi chi videl i bulmę i c 18 niechby swojej poszukał
Vegeta dużo razy powiedział że son goku jest najlepszy albo że oni w siódemkę nie mogli sobie poradzić z małymi komórczakami a son gohan sam jeden i jest najlepszy i nawet był pod wrażeniem piccola gdy ten scalił się z nailem , jak przybył na ziemie nie chwalił się że jest księciem tylko chciał pomścić radina chociaż uważał że jest cienki i żeby ukarać zdrajcę jakim wg niego był son goku (chociaż nim nie był bo był ziemianinem i zapomniał o misji ).Vegeta był ofiarą tyranii frezera i nappa też i radin więc nie był zarozumiały tylko był dumny ze swojego imienia i pochodzenia i miał swoją godność.
Son gohan gdy był mały to dużo płakał ale tylko dlatego bo tak to wspaniała postać


Piccolo to postać która mnie ani razu nie zdenerwowała , ma coś w sobie.
Bulma że byłą egoistką bo chciała zostawić po wyjściu z jaskini piratów i chciała odpłynąć ale poczekała na niego jednak ale son goku w prezencie dał jej myszkę i że nie upilnowała jednej smoczej kuli na namek i miałą przez to same kłopoty bo nie chciała sobie umoczyć nóżki w wodzie ale ogólnie to systematyczna postać.
chi chi powiedziała że bulma podkochuję się w son goku i żeby postawił a krzyżyk na nim A TAm stał mąż bulmy z którym miała 8 synka zresztą bulma stwierdziła po pokonaniu buu że jej bohaterem jest vegeta i posłuchała go gdy prosił o energię i w ogóle [ ort! ] było widać że go kocha co ta baba wygaduje więc
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.378
Posty: 55
Skąd: LBN
Ja nie trawię Frezeera. . mnie niesamowicie. Tak się przechawalał tymi swoimi transformacjami a nawet w tej najsilniejszej Goku mu .! Denerwują mnie również Yamucha, Kurririn i Buu (już ten zły). Wiele denerwujący momentów było z udziałem Goku. Czasem tak mnie wkur.wiał że wyłaczałem anime. On jest po prostu .! No i Chi Chi i jej nadopiekuńczość!

To tyle, chyba!

Pozdro

Bez wulgaryzmów.
SoheiMajin Gotenks
yankes750
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.351
Posty: 19
ja nie lubie Chi-Chi za to ze tak naklaniala Gohana do nauki

nie lubie tez pilafa bo taki wkurzajacy gosciu ktory ani silny ani madry przeszkadzal o wiele silniejszym i przez to ze zamienil goku w dziecko

nie lubie tez trunksa jako dziecko a zwlaszcza tego w gt bo niby taki silny a jakby nie uzywal swojej mocy i wygladalo jakby juz pan byla od niego silniejsza
Minari Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Minari
Wiek: 31
Dni na forum: 5.340
Posty: 22
Skąd: W-wa
Nie lubię Videl - nawet nie potrafię uzasadnić dlaczego. Od początku ta postać działała na mnie uczulająco. Ot nagle zwykła dziewczyna wtrąca się do rzeczy "niezwykłych".

Oprócz tego Freezer - mała oślizgła gadzina.

Co do Mr. Satana - tyle śmiechu przez niego było, że ciężko mu nie wybaczyć innych grzeszków. Szczególnie piękna była walka z Trunksem

Obraz
Igen, jött egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán,
Így lett a föld, az ég
Zöld meg kék, mint rég,
Igen, jött egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán.
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Chi Chi za to, że nie pozwalała Gohanowi trenować
Herkules za to, że "pokonał" Cella i Buu..najsilniejszy człowiek na ziemi phii
Vegeta hmm...denerwowało mnie to, że ciągle powtarzał, że jest księciem, że nie ma silniejszego od niego, cała ta jego duma. I za pajaca w GT (wiem, że to nie jego wina, ale cóż )
Pan za całokształt
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Ja nie lubiłam Chi Chi. Czasami można było się z niej pośmiać, ale często była wkurzająca. Ciągle zmuszała Gohana do nauki.

Pan - O matko! Jak ja jej nie cierpię!!! Nienawidzę jej za wszystko

Anime na zawsze !!!
Cal Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Cal
Wiek: 26
Dni na forum: 5.321
Posty: 31
Skąd: Kraków
Pilaf - niepotrzebny niebieski bobek xD

[img][imghttp://img.userbars.pl/135/26913.gif[/img]
Obraz

Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
MariaN napisał(a):
nie lubie też Chichi ta to mnie dopiero wk....a, mogłaby siedzieć cicho przez całego Dragon Balla.

Zgadzam się no i jeszcze wkurzał mnie Pilaf i trochę Herkules.
Avenger Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Avenger
Wiek: 28
Dni na forum: 5.187
Ostrzeżenia: 2
Posty: 24
Skąd: się biorą dzieci?
Jeśli kogoś uraże to przepraszam ,ale...
Najbardziej wkurza mnie Vegeta. Jest arogancki ,a jego jedynym plusem jest honor. Ma chyba z tysiąc minusów ,a jeden plus. Nigdy go nie lubiłem. Mógł pokonać Cella ,a pozwolił zjeść najładniejszą osobę w DB. ;] A mianowicie C18. Nigdy nie okazaywał miłości do żony i był do niej negatywnie nastawiony.

Obraz
Tu znajdowała się nieregulaminowa sygnatura.
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Ja najbardziej nie lubie Herkulesa za to ze zawsze kogos przekupywal byle by wygrac walke i zostac okrzykniety najsilniejszym czlowiekiem swiata

Obraz
Maciejssjssj Mężczyzna
Dende
Dende
Maciejssjssj
Wiek: 25
Dni na forum: 5.233
Posty: 49
Skąd: Bydgoszcz
a mnie wkurza to ze wy tu tak piszecie niedziwcie sie ze akira nierobi wiecej odc skoro widzi ze nielubice postaci i widzi powody to niema omysłu jak to zmienic i jacy maja byc wiec sie niedziwcie ze af niema
umagakks Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
umagakks
Wiek: 31
Dni na forum: 5.311
Posty: 3
Skąd: Rumia
Mnie tam najbardziej denerwował:
Vegeta - nie wiem dlaczego, ale jakoś zawsze wolałem "tych dobrych" (tak wiem Vegeta od Freezer Sagi był dobry).

Trunks (dorosły ale nie ten z przyszłości) i Pan gdyż są to symbole GT, a tej serii kompletnie nie trawie.

No i Chaozu, moim zdaniem kompletnie niepotrzebna postać, nieprzydatna (po Saiyan sadze nie stoczył chyba żadniej walki) i nieśmieszna.
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Vegeta- pyszałek
Pan- nie cierpie jej, wykapana mamusia
Gohan- nie wiem jak to wyrazić słowami
Videl- to już w ogóle, wtrącała się w nie swoje sprawy itp...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Brayla: 14.01.2011, 16:05
majkel88 Kobieta
Gekokujō
Gekokujō
majkel88
Wiek: 31
Dni na forum: 5.158
Ostrzeżenia: 1
Posty: 12
Ja najbardziej nie lubie Vegety!!! Istny Frezer! Taki zimny i bezlitosny!
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Nie lubię Chichi, wręcz jej nie znoszę. Jak pisałam przy innej okazji, uważam ją za histeryczkę bez odrobiny klasy.

Dwie inne postacie, których nie lubię, to Raditz i Nappa - dwaj pyszałkowaci idioci, których na szczęście nie musieliśmy długo oglądać. Raditz był jakiś taki ograniczony, a Nappa też nie wykazywał się niczym innym poza mięśniami.

Poza tym lubię wszystkich.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Nighit
Wojownik
Wojownik
Nighit
Wiek: 25
Dni na forum: 4.856
Posty: 30
Skąd: Okolice Suwałk
Hercule góra mięśni i oszustwa np Niby zabił Komurczaka

Moje życie to Dragon Ball.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
No, ale się przydał w walce z Buu. Gdyby nie on, nie byłoby szans na zwycięstwo

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  

Forum DB Nao » » » Której postaci nie lubicie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook