Forum Dragon Ball Nao

» Rysujesz mangę?

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Rysujesz mangę?

Rysujesz mangę?
Tak 60,61% 40 60,61%
Nie 39,39% 26 39,39%
Wszystkich głosów: 66
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Czy któryś z was rysuje szkice, lub pełne obrazki DB na kartce wzorując się np. obrazkiem, który chcemy przerysować ? Bo ja tak. I to już od dawna, ale nie tylko DB! Hellsing, Yaiba itd. Ale najlepiej mi wychodzą panny
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No pewnie ,że rysuje !! I to sam z siebie. Nie musze przerysowywać. Wymyślam co naszkicowac i już. Obrazek gotowy (mam talent ). Zresztą robiłem nawet własną mange DB (i wieeele innych ) ,ale przestałem bo to zbyt pracochłonne zajęcie. Teraz robie fan ficki i świetnie się przy tym bawie (no i w tym też jestem dobry ) bo to nie zabiera tyle czasu i jest szybsze, łatwiejsze, przyjemniejsze.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ja kiedyś coś tam rysowałam, ale piękne to nie było szczerze mówiąc, hehe Nie zostałam obdarzona talentami w tą stronę
A poza tym nawet gdybym chciała to nie mam czasu bo żeby narysować coś naprawdę dobrze trzeba go poświęcić baaaardzo duuuużo. No i oczywiście włożyć w to jeszczse trochę swojego serduszka
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Nie lubie rysowac historyjek. Wole pojedyncze obrazki. Z reszta jesli chodzi o mange to ten etap juz przerobilam, wole rysowac normalnych ludzi na zywo.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ja bardzo rzadko cokolwiek rysuję, a jak już to raczej pojedyncze obrazki. Mam do tego więcej chęci niż talentu .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
jezeli chodzi o DB to udało mi sie zrobić fale uderzeniowa i Spiryt Bomba (Genki Dame) w 3D

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja niestety nigdy nie mialem talentu do rysowania, jedyne co mi wychodzi to samochody. Kiedys probowalem narysowac goku ale skurczybyk wyszedl mi szeroki jak 3 razy broli. Moze dlatego ze rysowalem z pamieci.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
odnosnie rysunków ... Kamzo wyslij swojego gohana ssj2 mowie wam cudo rispekta 4 u

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hehe, wielkie thanx Majin, ale niestety nie moge bo rysunek ten wysłałem na konkurs na stronie Ultimate Majin i dlatego pojawi się tylko tam
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ee to daj link przecież [ ort! ] tym trza sie chwalić !!

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dam , ale dopiero jak praca się ukaże (czyli najprawdopodobniej w lutym gdy skończy się konkurs)
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Jeżeli Manjinek cię pochwalił to musi być ten twój rysuneczek really super i też chce zobaczyć!
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Ja jestem kompletnie aplastyczny i ograniczam sie od ogladania mangi ale respect dla wszystkich korym to wychodzi

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Ja jestem kompletnie aplastyczny i ograniczam sie od ogladania mangi ale respect dla wszystkich korym to wychodzi
hehe mam dokładnie taka sama sytuacje nawet jak cos bym nabazgrał to na pewno [ ort! ] swiat tego by nie zobaczyl

END
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Coś tam maluję ale czy to do mangi podobne to nie wiem. Kiedyś cos takiego malowałam ale zmieniłam styl. Maluję ludzi bardziej rzeczywistych ale czasami lbie soie namolować jakąś scenkę z DB.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ja też tam rysowałem troche, ostatnia moja praca widoczna była przez dłuższy czas na scianie mojego pokoju ( Son Gohan SSJ2 na karcie A2)
ale tak to raczej nie mam czasui ochoty, moze czasami w szkole jeszcze

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Ja nie rysuje mangi bo raz jak narysowalem to byla plama na kartce albo jakis bazgrol wiec juz nie rysuje
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jak pisalem juz,przed zhackowaniem ,rysowanie mangi rozwinelo moja pasje rysunku,co w pozniejszych latach zaoowocowalo tym,ze postanowilem isc na architekture,gdyz pokochalem kreslenie,wlasnie przez obrazki tych wielkich oczu,spiczastych grzyw i otaczajacych ich aur

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Kiedyś próbowalem rys., nawet komisky z DB, ale po jakimś czasie zrozumiałem że to bezsens i zaprzestałem.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Od wielu lat ćwiczę się w sztuce rysunku, już jako mały szkrab próbowałem sił w szkicach Kaczora Donalda ^_^. Czas mijał, wciąż rysowałem postacie Disney'a oraz Warner Bros - coraz dokładniej i w końcu wyglądały kropka w kropke tak samo jak oryginały. Potem nastał czas Pokemonów, a co za tym idzie - zainteresowanie mangą. DB za to zacząłem rysować, i to jest właśnie przełom - jakieś 5 lat temu, od tej pory wszystko wychodzi mi coraz lepiej. Gdy znajduje swoje rysunki DB z przed 3 lat, wiem, że to co nazywałem "dziełem" jest teraz nic nie wartym gó****. Nie ma jak konstruktywna krytyka ^_^.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Hidden: 05.04.2006, 13:18
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Rysujesz mangę?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook