Forum Dragon Ball Nao

» Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania) ocena: 9,02 (głosy: 46)110

Strony:   1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  

Na ile oceniasz ten temat (odnośnie instalacji, problemow, rozwiązań)

Na ile oceniasz ten temat (odnośnie instalacji, problemow, rozwiązań)
5 . Bardzo dobry 67,21% 82 67,21%
4 . Dobry 19,67% 24 19,67%
3 . Przeciętny 13,11% 16 13,11%
Wszystkich głosów: 122
kwiatowats
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 5.179
Posty: 3
Skąd: wyspa
mam problem zainstalowalem wszystko jak trzeba i jak nie chce zamiewnić sie w ssj 1 tylko to troche wczesniej to zamiast tego zamienia sie w ssj1... I nie moge zamienić sie w vego albo gogetę mam kolczyki rzucam najmocniej i nic kolczyk upada na ziemie albo chce zrobic ten taniec fuzji a tu nie moge nic zrobić....... I jeszcze jest to zn na filmikach jak zamienia sie w ssj1 goku robi to tak dlugo i cos tam mówi [ ort! ] na ssj 2 tosamo i na ssj3 to na filmikach goku robi tak jak w anime najpierw normal potem ssj1 ssj2 i dopiero ssj 3 a i dodam jeszcze ze mialem minimalną energie KI by zamienić sie u mnie to 10 sekond i po wszystkim a na filmach to fajnie wyglada probowalem tez jak mialem duza energie ale w tedy jeszcze szybciej sie zamienia jak to mam wszystko naprawić blagam pomuzcie chcialbym o szybka odp........

Z gory dzieki............................:::::))))
Maciejssjssj Mężczyzna
Dende
Dende
Maciejssjssj
Wiek: 25
Dni na forum: 5.263
Posty: 49
Skąd: Bydgoszcz
kwiatowats napisał(a):
mam problem zainstalowalem wszystko jak trzeba i jak nie chce zamiewnić sie w ssj 1 tylko to troche wczesniej to zamiast tego zamienia sie w ssj1... I nie moge zamienić sie w vego albo gogetę mam kolczyki rzucam najmocniej i nic kolczyk upada na ziemie albo chce zrobic ten taniec fuzji a tu nie moge nic zrobić....... I jeszcze jest to zn na filmikach jak zamienia sie w ssj1 goku robi to tak dlugo i cos tam mówi [ ort! ] na ssj 2 tosamo i na ssj3 to na filmikach goku robi tak jak w anime najpierw normal potem ssj1 ssj2 i dopiero ssj 3 a i dodam jeszcze ze mialem minimalną energie KI by zamienić sie u mnie to 10 sekond i po wszystkim a na filmach to fajnie wyglada probowalem tez jak mialem duza energie ale w tedy jeszcze szybciej sie zamienia jak to mam wszystko naprawić blagam pomuzcie chcialbym o szybka odp........

Z gory dzieki............................:::::))))
LOL????? wystarczy ze wezmiesz inna postac i potem znow goku i masz odnowa ki jaki zal cie
kwiatowats
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 5.179
Posty: 3
Skąd: wyspa
nie o to chodzi chodzi o to zne nie mam tej transformacji co jest przed ssj1 i jak oni zamieniają sie na filmikach w ssj1 too on to takk dlugo robi tak jak w anime a u mnie jest tak ze on powie slowo i zakończyl transformacje na minimalnej ki albo na ssj3 to goku robi to jakk b anime najpierw normal ssj1 ssj2 i dopiero ssj3 a umnie od razu [ ort! ] w ssj3 zamienia sie nie wiem czemu nie mam tak jakk wszyscy.

podam ci link jak bym chcial miec:
* zaloguj się, aby zobaczyć link *


pomuzcie
Maciejssjssj Mężczyzna
Dende
Dende
Maciejssjssj
Wiek: 25
Dni na forum: 5.263
Posty: 49
Skąd: Bydgoszcz
Reisntall zrob
kwiatowats
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 5.179
Posty: 3
Skąd: wyspa
a mam prośbe mugbys spakowac jakos to dac to na jakis link tak zeby bylo ze wlaczesz gre i wszystko juz poustawiane i zainstalowane bylo... prosze


reinstal juz robilem
texasss
Ziemianin
Ziemianin
texasss
Dni na forum: 5.208
Posty: 15
http://esforces.pl/viewpage.php?page_id=41 z tąd sciągnij esf pack jak to śiągniesz to masz całą gre nie musisz się bawić w sklejanie:D pobierz sobie rcx_rc2 i zainstaluj w folderze esf

[ Dodano: 22.02.2010, 23:21 (po 2 minutach) ]
Ja mam problem zaistlalowałem esf pack i do tego ecx_rc2... zainstalowałem big packa ale nie wiem czy zainstalowałem bo nie weidać zmian ;/ i jeszcze nie weim dlaczego nie moge znaleźć siudmej kuli szukałem na całej mapie i prubowałem na innych i nic pomużcie!

[ Dodano: 23.02.2010, 19:11 (po 19 godzinach 52 minutach) ]
a więc przy włączaniu esf wyskakuje następujący błąd:
''FATAL ERROR!!!
Available memory less than 15MB!!! - 765952"

Wiem że znaczy to że wolnej pamieci jest mniej niż 15MB ale nie mam wcale mało pamęci gdyż na dysku C/ wolnej ma 24GB
O co panowie może chodzić
adusiek
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.174
Posty: 2
co jest jak wlaczam tego open beta:final chce wlaczyc to jest blad i wychodzi z gry a na EXC czy jakos tak jak chce zrobic server to nic sie nie dzieje a jak chce powtorzyc tworzenie servera wylacza mi gre przy 3 paskach i zadnego bledu nie ma o co chodzi?
texasss
Ziemianin
Ziemianin
texasss
Dni na forum: 5.208
Posty: 15
mam problem z pszemianą w ssj4 mam pięć kul i jedną kamienną nie weim czemu a siódmej nie moge znaleźć, a drugi raz miałem 7 kul ale jedna kamienna ;/ wie ktoś jak się pszemienić w ssj4 innym sposobem?
Hamisxa
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.173
Posty: 1
hej dlaczego jak próbuje [ ort! ] zrobic new game to mi sie nic nie wlancza? pomocy a i sry za blendy ortograficzne xd
i jeszcze nie mam mapek :O

[ Dodano: 28.02.2010, 13:44 (po 15 godzinach 5 minutach) ]
i dlaczego niemoge znalesc serverow?
texasss
Ziemianin
Ziemianin
texasss
Dni na forum: 5.208
Posty: 15
mam problem z esf beta a mianowicie po zainstalowaniu wszystkiego do jednego folderu na pulpicie nie ma ikonki esf jest tylko" counter-strike 1.6 i counter-strike non steam i jeszcze Dedicated Server" po zainstalowaniu mi się te tszy ikonki pokazują a esf beta nie ma wie ktoś o co chodz ??? prosze o szybką odpowiedz pozdro
adusiek
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.174
Posty: 2
texasss napisał(a):
mam problem z esf beta a mianowicie po zainstalowaniu wszystkiego do jednego folderu na pulpicie nie ma ikonki esf jest tylko" counter-strike 1.6 i counter-strike non steam i jeszcze Dedicated Server" po zainstalowaniu mi się te tszy ikonki pokazują a esf beta nie ma wie ktoś o co chodz ??? prosze o szybką odpowiedz pozdro
przy instalacji beta nie ma ikonki mialem ten sam problem musisz zainstalowac ESF 1.2.3. bo inaczej nie ma bata ale mozesz sprobowac tez wejsc w cs non-steam change game i zmien na ESF moze zadziala ale nie jestem pewiem mam nadzieje ze pomoglem
texasss
Ziemianin
Ziemianin
texasss
Dni na forum: 5.208
Posty: 15
dzięki stary a teraz nowy problem... zrobiłem tak jak powiedziałeś i włancza się esf beta i ja ucieszony asz tu nagle wyłonczyło się po trzech sekundach prubowałem jeszcze włanczać ale ciągle się wyłanczało wiesz o co chodzi??? proszę o szybką odpowiedz i z gury dzięki
Maciejssjssj Mężczyzna
Dende
Dende
Maciejssjssj
Wiek: 25
Dni na forum: 5.263
Posty: 49
Skąd: Bydgoszcz
A ja mam problem ze wlanczam i po kilku sek sie wyłancza plis prosze o pomoc
texasss
Ziemianin
Ziemianin
texasss
Dni na forum: 5.208
Posty: 15
ja wiem o co chodzi a więc " musisz wejść tam gdzie zainstalowałeś CS on steam i znaleźć CD-key potem CD-key kopiować np do " moje dokumenty" potem klikasz prawym pszyciskiem myszy na CD-key i dajesz edytuj " będziesz miał tam napisane.
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Half-Life\Settings]
"ValveKey"="5RP2E-EPH3K-BR3LG-KMGTE-FN8PU"



wtedy zmień końcuwke tego CD-keya ja miałem końcuwke Y ty zapewne też [ ort! ] taką masz więć zmień ja na U potem wyłoncz to okno i kliknij na CD-key znowu prawym pszyciskiem myszy i daj SCAL potem włoncz CS non steam wyskoczy ci że masz wpisać CD-key wpisz ten co masz tam co zmieniłeś końcuwke tyle że teraz jak piszesz CD-key to zmień na Y znowu .... i miłej gry aha i musisz to robić zawsze jak chcesz pograć
itahi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 5.182
Posty: 16
Skąd: oslo
mam pytanie czy do instal packa v 2 jest potszebny cunter strike 1.6 to jest dlamnie bardzo ważne
texasss
Ziemianin
Ziemianin
texasss
Dni na forum: 5.208
Posty: 15
nie trzeba.. jak zainstalujesz install packa to już nic nie musisz instalować no chyba że jakieś dodatki chcesz
itahi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 5.182
Posty: 16
Skąd: oslo
a czy można big packa do instalpack bo nie wiem [ ort! ] czy wyskoczy mi jakiś eror
itahi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 5.182
Posty: 16
Skąd: oslo
mam jeszcze jednom sprawę jak mam uruchomić boty w versj 1.2.3 lub 1.3 bo nie mogę ciongle naciskam i nic a naciskam to = pomocy
itahi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 5.182
Posty: 16
Skąd: oslo
nie ważne jusz wem mam tylko jedno pytanie jak moge zrobić żeby sie swuzjować nie używajonc sztrzałek
Maciejssjssj Mężczyzna
Dende
Dende
Maciejssjssj
Wiek: 25
Dni na forum: 5.263
Posty: 49
Skąd: Bydgoszcz
itahi napisał(a):
nie ważne jusz wem mam tylko jedno pytanie jak moge zrobić żeby sie swuzjować nie używajonc sztrzałek
musisz miec specjalny plik
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  

Forum DB Nao » » » Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook