Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Polityka

Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.747
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Za zmniejszenie podatku pogrzebowego jestem jak najbardziej. Garnitur i trumna nie kosztują 6 tys zł. No chyba że rodzina chce się nawalić na stypie. To wtedy i 6 tys może być mało.

Sięgają ciągle do naszych kieszeni. A powinni do swoich tez zajrzeć. Bo ILE ONI ZARABIAJĄ ja się pytam!! Sobie nie odejmą ....
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.257
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Problem jest poważniejszy. Człowiek idzie do pracy i zostaje objęty jakimiś tam ustawami, które robią jakbgdyby za podpisanie umowy, którą państwo łamie właśnie obniżając zasiłek pogrzebowy. Czyli ten, kto umrze za rok, będzie objęty nową ustawą. Konstytucja z 1997 stanowi, że prawo nie działa wstecz, chyba że obywatel nie będzie w wyniku zmiany prawa stratny. A tutaj obywatele są stratni. To jest straszne nie dlatego, że ktoś dostanie mniej pieniędzy na zrobienie pogrzebu(którego koszta zresztą też są objęte VATem, teraz nawet wyższym), tylko dlatego, że rząd bez skrępowania łamie Konstytucję. Skoro zrobił to raz, to czemu nie miałby robić tego więcej?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.145
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Odbył się kongres Ruchu poparcia Palikota, jakieś komentarze? Ja od siebie na świeżo powiem tak: Chociaż popieram Platformę, to tego cyrku zorganizowanego przez posła z Lublina nawet nie oglądałem, słyszałem jednak z drugiego pokoju co proponuje i jego postulaty nie przemawiają do mnie, jedyny na który zwróciłem swoją uwagę to darmowy dostęp do internetu. Zgadzam się z głosami, które twierdzą, że Palikot nic nie zdziała w polityce bez Platformy.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.832
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zgadzam się z głosami, które twierdzą, że Palikot nic nie zdziała w polityce bez Platformy.
Żebyś się nie zdziwił. Palikot w przeciwieństwie do większości polityków ma jaja. I żeby było ciekawiej, nie boi się ich pokazywać.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.990
Plusy: 25
Posty: 2.091
Jak usłyszałem, że to ma być ruch "bardziej antyklerykalny niż SLD i bardziej liberalny niż PO" to już było śmieszne. A potem jak jakaś feministka z Partii Kobiet dała im głos poparcia, to wyłem
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.257
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Masz na myśli te różowe?
Jak tak wszystko będzie za darmo to ci się odechce takich błaznów, Waziu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.714
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
No,a tak bardziej konkretnie;Janusz Palikot obiecuje :

- usunięcie religii ze szkół

- likwidację kościelno-rządowej Komisji Majątkowej

- zakaz udziału biskupów w uroczystościach państwowych

- liberalizację ustawy aborcyjnej

- darmową antykoncepcję

- legalizację związków osób tej samej płci

- refundację in vitro

- likwidację subwencji z budżetu dla partii politycznych

- zmniejszenie Sejmu o 160 posłów (do 300)

- likwidację Senatu

- 1 procent z budżetu na kulturę

- jawność wszelkich dokumentów urzędowych.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.832
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
- likwidację subwencji z budżetu dla partii politycznych

- zmniejszenie Sejmu o 160 posłów (do 300)

- likwidację Senatu

- 1 procent z budżetu na kulturę

- jawność wszelkich dokumentów urzędowych.
To mi akurat baardzo odpowiada. Zresztą jeżeli lekcje religii mają wyglądać np. tak jak u mnie w średniej, to i do wywalenia to. Przez nasze lekcje religii brało mnie na ateizm...

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mitas Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Mitas
Wiek: 38
Dni na forum: 5.207
Posty: 15
Skąd: Sierpc
Polityką interesuje się pobieżnie ( tzn wiem, co się mniej więcej dzieje)w wyborach prezydenckich oddałem swój głos na Janusza Korwina- Mikkego, bo to, co mówił wydawało się trafiać do mnie, w wyborach parlamentarnych nie zagłosuje, bo uważam, że w Polsce obecnie nie ma partii, na którą warto by oddać głos. Co do katastrofy polskiego samolotu w Smoleńsku uważam, że Polska i Rosyjska prokuratura powinna jak najszybciej wszystko wyjaśnić.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.990
Plusy: 25
Posty: 2.091
Z racji zbliżających się wyborów parlamentarnych, kampanie ruszyły pełną parą i w drukarni jest zatrzęsienie politykersów - od PO poprzez PiS do jakichś tam komitetów lokalnych. Wszyscy oni zjawiają się w firmie, żeby doglądać projektów. Najgorsza hołota to PO: nieprzygotowani, wulgarni (chyba nawet bardziej ode mnie ) i pewni swego, bo liczą że wygrają na sondażach. *Jeju*, jak nie lubię pisiorów, to muszę im oddać, że przynajmniej mają klasę jeśli chodzi o kulturę osobistą.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.257
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jestem zdumiony tym, jak bardzo nienawidzone są narody we własnych państwach i jak ta nienawiść faszysztów jest propagowana. Oczywiście słowo faszysta czytajcie jak antyfaszysta. Bo o ile narodowcy mogą coś na opak rozumieć, to środowisko GW, Antify i różnych lewicowo-liberalnych inicjatyw młodzieżowych otwarcie nienawidzi narodu i posuwa tę nienawiść jak najdalej do przodu.

Druga kwestia. PiS dogorywa. Czy waszym zdaniem PO długo pożyje po śmierci "ostatniej polskiej partii"?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.145
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Al Ed Upek napisał(a):
Druga kwestia. PiS dogorywa. Czy waszym zdaniem PO długo pożyje po śmierci "ostatniej polskiej partii"?
Jeżeli chodzi o sytuacje w Prawie i Sprawiedliwości, to ja powiem, że jest zła, można było się tego spodziewać po wykluczeniu Kluzik - Rostkowskiej i Jakubiak, taka sytuacja w PiSie, to dobrze rokuje według mnie dla Platformy.

No, ale chciałbym poruszyć inny dość istotny wątek, otóż wczoraj bodaj w Superstacji wieczorem był wywiad z Januszem Korwinem Mikke i z jakimś przedstawicielem "Zieloni 2004" JKM ma dosyć hmm "oryginalne" poglądy, twierdzi, że Polska nie odzyskała niepodległości, brzydzi się demokracją, to ja się pytam, po co on bierze udział w wyborach na prezydenta Warszawy, skoro uważa, że obecny ustrój nie jest najlepszy. Oczywiście kompletnie nie zgadzałem się z tym, co wczoraj mówił.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.646
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Bierze udział, żeby zmienić coś na lepsze. Aż tak trudne do wywnioskowania? Brzydzi się demokracją, ale musi według niej działać, bo takie jest prawo. Pozostawanie biernym i czekanie, aż się ten socjal-demokratyczny twór rozpadnie byłoby dość infantylne.

Obraz
PALATIAL REGALIA
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Dark napisał(a):
twierdzi, że Polska nie odzyskała niepodległości
A odzyskała? Może mi powiesz, że jesteśmy niepodlegli? To tylko złudzenie...
Dark napisał(a):
brzydzi się demokracją, to ja się pytam, po co on bierze udział w wyborach na prezydenta Warszawy, skoro uważa, że obecny ustrój nie jest najlepszy
A co ma robić żeby poprawić ten kraj tak jak on to uważa trzeba zrobić?
Dark napisał(a):
to dobrze rokuje według mnie dla Platformy.
Niekoniecznie. Platforma straci przeciwnika na którego można narzekać i nie będzie ludzi można straszyć Kaczyńskim, a to oznacza, że sama też straci spore poparcie.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.730
Plusy: 1
Posty: 538
Nie to żebym był za PiS'em, ale kiedy PO straci największego, a co za tym idzie jedynego konkurenta i przeciwnika, to się tak rozleniwi, że będzie robiło jeszcze mniej niż robi. A to smutna perspektywa.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.990
Plusy: 25
Posty: 2.091
To ja już wolałbym, żeby robili mniej, niż tyle co do tej pory. Może wtedy nie byłoby podwyżki VATu.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.257
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dark napisał(a):
po co on bierze udział w wyborach na prezydenta Warszawy, skoro uważa, że obecny ustrój nie jest najlepszy.
Albo jesteś głupi, albo niedorozwinięty, jeśli zadajesz takie pytanie. Nie uważa ustroju za najlepszy, więc bierze udział, bo może wygra i zmieni, lol.

Endzik, jesteś kozakiem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.145
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Tak, już widzę, jak JKM zmienia Polskę na lepsze...

Kathlar napisał(a):
nie będzie ludzi można straszyć Kaczyńskim,
Platforma nikim nie straszy, to PiS jest nieudolną opozycją.
PS. Joe, ktoś Ci już to powiedział wysokim poziomem kultury osobistej to Ty się nie wyróżniasz.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Dark napisał(a):
Platforma nikim nie straszy, to PiS jest nieudolną opozycją.

Nie będę mówił czy PiS jest udolną opozycją, bo to zostawię każdemu do własnej oceny. Ale naprawdę myślisz, że nie straszą Kaczyńskim? Przecież większość zdobytego poparcia mają dzięki temu! Gdyby nie to nie wiem czy wygraliby wybory...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.257
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Przeczytaj jeszcze raz swoje wypociny i zadecyduj, czy takie bzdury pisze ktoś ogarnięty. Nazwanie leniwego czarnucha leniwym czarnuchem nie jest niczym złym, więc nazwanie kogoś to pisze takie bzdury głupkiem też nie. Chyba że się wyznaje etykę rodem z Gazety Wyborczej, ale to już jest ciężka choroba.

Chcę także powiedzieć, że bardzo żałuję, iż nie pojechałem do Warszawy. Marsz odniósł sukces, a przy okazji lewackie środowiska pokazały, że są nie warte nawet spuszczenia im *manto*. Do starcia z dorosłymi i silnymi facetami wystawili na przedzie jakichś dzieciaków zachwyconych ich gównianymi sloganami. Brawa dla narodowców. A dla Korwina i Ziemkiewicza za udział i dobre przemówienia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » » Polityka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook