Forum Dragon Ball Nao

» [PS2] Dragon Ball Z: Budokai 3 ocena: 7,75 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2
werkos Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
werkos
Wiek: 27
Dni na forum: 5.594
Posty: 7
Skąd: Płock
@up chodzi o dbz budokai 3
@2up nie ma opcij dragon ball history
@3 popatrz na posty wyzej tam opisane jak odblokowac songo ssj4 i vegete ssj4
cały czas nie wiem coto za arena czy mozna prosic o dokladniejsze wyjasnienia?
@edit już wiem jak odblokowac dragon arene tylko mam problem z odblokowaniem uub ,słyszalem o tym ze trzeba zabic spriting bomb (czy jakos tak) kid buu zrobulem to i nic
PS Help!!!
@down chodzi o DB budokai 3 a nie tenhaichi(czy jakos tak) xD
znalazlem cos tam o budokai 3 ale nie ma jak odblokowac postacie

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez werkos: 17.08.2009, 8:07
yankes750
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.351
Posty: 19
mutaito
Ziemianin
Ziemianin
mutaito
Dni na forum: 5.310
Posty: 2
Skąd: z Ziemi
Witam , zwracam sie z prośba o pomoc do osob ktore mają 100 % kapsulek.Ja zebrałem 99 % i kąpletnie nie wiem jakich mi brakuje i gdzie ich szukac.Prosze osoby ktore maja 100 % o zrobienie screenow ktore przedstawiają wszystkie nazwy kapsułek abym mogl sprawdzic jakich mi brakuje .Spis jest w dziale Skill Edit czy jakos tak i jak mozna wybrac 3 opcje Edit Capsule , Skill Shop to wybieralmy tą trzecią.Wiem troche tych zdjęc bedzie.Chyba że macie jakies inne propozycje.Z groy dziekuje.
Nighit
Wojownik
Wojownik
Nighit
Wiek: 25
Dni na forum: 4.856
Posty: 30
Skąd: Okolice Suwałk
Moge podpowiedzieć aby odblokować dragon ball arena Trzeba przejść Wszystkimi postaciami w dragon ball Universe razem z Uubem i Brolym.

Moje życie to Dragon Ball.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Budokai 3
Ostatnio sprawiłem sobie PS2 i kupiłem sobie kilka Gierek, ale Budokai uważam że było świetnym wyborem
Naprawdę potrafi wciągać a jeszcze jak się gra w kilka osób to jest naprawde ciekawie.
Trochę moim zdaniem za łatwo sie robi kombinacje i mega skile ale Gra na wielki +++
253647 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.441
Posty: 1
Wiem werkos że dawno sie pytałeś i wgl. ja już dawno przeszedłem tą grę ale jak ktoś będzie potrzebował to o tak powiem bo ty pewnie już nie potrzebujesz ;d

Z tego co pamiętam jak pokonywałeś super buu(ultimate gohan) i potem super buu to goku lazłeś po ich pokonaniu do supreme kai czy jak mu tam było i jak z nim pogadałeś to idziesz walczyć z kid buu i jak go pokonasz jesteś w domu i gadasz z chichi( mówisz jej tam że idziesz na turniej) i o to tam walczysz z tym uububem i go zdobywasz nim nie jest trudno przejść grę bo masz do pokonania tylko trzech gości (goku, majin buu i drugi raz goku tylko że już może używać do super sayian 3 czy tam 2 ;d tak mi sie wydaję chyba że źle pamiętam ale spróbuj ;D
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [PS2] Dragon Ball Z: Budokai 3
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook