Forum Dragon Ball Nao

» Sprzedaż DB na allegro.pl ... again...

desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.679
Posty: 61
WItam, ponownie chce poruszyc temat sprzedazy artykulow DB na allegro.pl
Temat zostal usuniety, i slusznie gdyz dzial nie ten, mam nadzieje ze w dziale "Pomoc" temat ten bedzie pasowal.

Jak niektorzy moze wiedza lub nie wiedza, na allegro.pl mozna kupic materialy DB na 13 (14 lub 9) plytach DVD. Sa tam miedzy innymi wszystkie odcinki DB, DBZ, DBGT, wszystkie kinowe i niekinowe pelnometrazowki (w tym dwie z dubingiem ). Jest tez masa dodatkow ale to juz zalezy od sprzedajacego.

Chcialbym kupic te DVD ale istnieje obawa iz zostane oszukany i towaru nie otrzymam albo plyty beda wadliwe. Prawda ze moge komentarze sprawdzic ale to nie zawsze wystarczy.

Kolejna moja obawa jest taka: wiem ze administratorzy allegro.pl lubia takie aukcje usowac. Czyli jesli kupie, wysle pieniadze i wedlug umowy powinienem otrzymac towar w ciagu np 24h,a w miedzy czasie usuną aukcje, a towaru nie otrzymam to nigdzie nie bedzie dowodu na to ze cos takiego licytowalem!!

Czy jesli ktos kupil juz taki zestaw to czy moglby mi powedziec u kogo (moze nawet podac gg) i czy wszystko bylo zgodne z opisem.

Z GORY THX WAM

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Sprzedaż DB na allegro.pl ... again...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook