Forum Dragon Ball Nao

» Najbardziej DB-owa sytuacja?

Strony: 1, 2  
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
Hej poraz kolejny. chciałem się Was zapytać, czy przeżyliście w swoim życiu jakąś sytuację bardzo "dragonballową"? Bo ja tak, dwóch gówniarzy na mieście mnie zaskoczyło, jeden przywalił mi w plecy, a drugi z kopa w kostke! Cholera bolało! Ale najdziwniejsze jest to, że jak się wkurzyłem i chciałem młokosów sklepać, to zaczęli ze sobą gadać:

-Nie pokonamy go, musimy sie scalić! - gadał jeden do drugiego
Po chwili wykonali Fusion dance, jeden idiota dał drugiemu swój zegarek i czapke (temu silniejszemu) i schował się za ścianą. A ten rzekomo silniejszy to założył, naślinił łapy i nastawił kłaki do góry na ślinkę
-Jestem Gotronk - powiedział i zaczął wydawać odgłosy towarzyszące aurze Super Wojownika - Szzwiiit, Świt, czy jakoś tak

Widząc coś takiego postanowiłem porobić se jaja, powiedziałem że jestem Goku SSJ4 i niech mnie nie wkurzają, bo ich zniszcze.

Ten cały Gotronk rzyucił się na mnie z krzykiem i uderzył w brzuch. Nic nie poczułem bo zrobiłem unik, wtedy mlodemu walnąłem kose i glebnąć. Zaczął beczeć. Po chwili jakiś dziadek wyskoczył zza rogu i zaczął gadać że nie wolno bić mniejszych, ludzie, co za świry!

Ps: Historia oparta na faktach!

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Mało prawdopodobne, ale mnie spotkało coś podobnego, otóz widziałem jak własnie gnojki spod bloków ćwiczyli taniec fuzyjny:) coś z tą fuzją nie tak, że szczyscy ją naśladują ??
POZdrO

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
renifer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.729
Posty: 18
hehehe, nie raz miałem takie sytuacje, jak dzieciaki się scalały i jeden wsakiwał drugiemu na plecy... wkurzało mie nieraz spolszczenia takich osób typu: "ja jestem songo, ty możesz być szatan serduszko, ale na turnieju pozwolimy wygrać Herkulesowi". Zwała też raz była jak jakaś kolesiówa kupiła tom DB dla dziecka, jako kolorowanke... (zobaczcie forum "DB dla dorosłych")
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Heh blizna fajna historyja . Prawdziwa, czy nie tego nie wiem ale fajnie się czytało. Jak chodziłam do podstawówki to osoby z mojej klasy puszczali sobie kamehameha, ale to było dawno, no i przede wszystkim wtedy DB leciał jeszcze w TV. No ale przynajmniej widać, że DB ma nowych młodych fanów i szybko nie zostanie zapomniany

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
renifer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.729
Posty: 18
he, pamiętam też fajną sytuacje jak dzieciaki wspinały się na latarnie mówiac, że to wieża karin!!! Wtedy to się uśmiałem... (nie mówiąc już o jedzeniu "magicznych" mirabelek, które miały być fasolkami )
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Blizna po co biłeś dzieciaka? Młodszych bijesz?
Mogłeś go tylko wywrócić już by miał łzy w oczach

U mnie aż tak dyrastyczne sprawy "dragonbolowe" nie występowały...
Chociaż jak bywałem na wakacje u kuzyna w Trójmieście to bawiłem się z innymi miejskimi ziomami w DB
Tylko ludzie miałem wtedy 10-11 lat of kors. Nie pomyślcie że mając 16 lat biegam po ulicy i strasze babcie krzycząc im do uszu "Kamehameha!"
Te czasy już mineły...
Biedne babcie ...

Zabawy te głównie polegały na siłowaniu się, przewracaniu i wykonywaniu technik. Czasem dzieliliśmy się na grupy i takie tam

Fajnie było być dzieckiem co? Ach...

Pozdro

Finito

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
angelkitty Kobieta
Wojownik
Wojownik
angelkitty
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 39
hehe ja miałam 6 latek bawiły sie dziewczynki pod blokiem w dragon balla, miały gdzieś 5 - 6 lat ale jajca... dzisiaj w życiu bym nie latała po dworze ( ciemno było zwykle wtedy) z wrzaskami nie z tej ziemi

Pasion de Gavilanes&Dragon Ball Z
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
HAHAHAHAHAHAHAHAHAH
PRZE ZIANIE JAKBY MI TAKIE SZCZYLE WYSKOCZYŁY Z TAKIM TEKSTEM TOBYM ICH ŚMIECHEM ZABIŁ

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.720
Posty: 103
Skąd: Japonia
Wierzcie albo nie ale ja wczoraj bawiłem się z moim 7 letnim kuzynem w DB on był Gohanem a ja Gogetą. Były takie jajca że szok. Najlepsze by.ło jak puściłem w niego kamehame z brudnych ciuchów

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hmmm, wydaje mi się że przeżywam taką sytuację co kilka dni, gdy mój siedmioletni kuzynek do mnie podbiega i krzyczy że mnie zniszczy, albo prosi o fuzję!
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.720
Posty: 103
Skąd: Japonia
Witaj w klubie. Ale ja mojego do bólu zanudzałem Dragon Ballem. Jak przyszedł puszczalem gierki z db. Ciągle podchodziłem do niego i KAMEHAMEHA! MASENKO! i go "biłem". Już mały żyga jak usłyszy o DB
Sprubój to działa.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
SonGohan Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
SonGohan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.719
Posty: 31
mój kumpel zrobił to co buu puścił promień mordom (pawia puściuł) wało na samochód jego taty i po tygodniu zeżarło lakier

KA-ME-HA-ME--HAaa (0)======
Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
U mnie to często DB histoire były kiedyś. Ale to raczej typu:
- Nie prawa, ja mam rację
-Spadaj bo ci zaraz kamehamehę puszę!!

Ale to tak dla jaj, raczej nie gonimy i nie szczelamy do siebie (zresztą nie mam za bardzo z kim, mało kto z mojego otoczniea zna DB)

Ale kiedyś była niezła jazda. Siedzymi sobie pod blokiem z kumplem (pod jego klatką) i gadamy. Przechodzi jeden dzieciak i się potyka o mój plecak. Zaczyna do nas wrzeszczeć, że zaraz nam przywali Makankossapo, Działem Czosnkowym (^^) lub Genki Damą. Lub zawoła kumpla i zrobią fuzję. My się nie odzywamy i po kilku sekundach podchodzi jego mama, przeprasza za syna i dając mu kazanie idzie do domu. A ten jeszcze się odrażał że jest Majinem i nas zniewoli czarem...Niestety kumple nie znał DB i nie zrozumiał prawie nic, ja też udawłem że nie wiem, za długo by tłumaczyć.

To było w ostatni piątek

powiem tylko tyle
LOL

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.718
Posty: 34
Skąd: Toruń
Sam mialek kiedys sytuacje bardzio czesto spotykaną w walkach DB. Na treningu walcze z bratem... kazdy po 2-3 ciosy i blokuje w koncu postanowilismy podniesc poprzeczke i jeden drugiemu jednoszecnie lepe na twarz zapodal, bolało(nieumyslnie po prostu [ ort! ] zaczelismy walczyc troche szybciej i nie liczyc ciosow zeby trudniej bylo ) W podobnej sytuacji jeden drugiego zaatakowal z glowy jeszcze do dzis mam szmery

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Ja kiedy bylem mlodszy bawilem sie w DB ale wkurza mnie teraz jak slysze dzieciaki które zamiast KA ME HA ME HA nadzieraja morde KAMUHAHIKUMAKI BLA COS TAM, albo frajery ktore uwazaja sie za fanow DB czytajac tylko recenzje filmow itp.

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
.ADI. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
.ADI.
Wiek: 33
Dni na forum: 6.717
Posty: 23
blizna spoko przezycie i widać że db nie jest dla dzieci więc smarkacze niech krecika se obejzą a nie za db sie biorą

Obraz
Zapraszma wszystkich krórzy interesują sie Grami na PC filmami i śledzą nowinki o nowych częściach do kompa


http://www.gamepower.fora.pl/
SonGohan Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
SonGohan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.719
Posty: 31
Ale dzisiaj była akcja mieliśmy chrzest 1 gimnazjalistów i mieliśmy sie przebrać za DB no to ja za gohana i ja z mojim kumplem (Trunks) mieliśmy tańczyć no to my taniec do fuzji i wyćwiczonego mieliśmy idealnie i przez chwile ja i mój kumpel przeżyliśmy coś takiego jakby fuzje nagle poczułem sie silniejsz a mój zwrok był w innym miejscu i po okołu 2 sekundach byłem z powrotem [ ort! ] na tym samym miejscu normalnie WOW

KA-ME-HA-ME--HAaa (0)======
Obraz
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Ja wieku 14 lat bawiłem się w DB z ziomami po prostu [ ort! ] wyobrazaliśmy sobie postacie z dragona i naowych wrogów.
pamiętam ze pierwszym wrogiem był wymyślony Giks Saibaimen.
a my(ja i ziomy ) byliśmy ludzmi którzy osiągnęli stopień 2nd(nadczłowiek pozim 2) i pomagaliśmy Z teamowi.
Roxy Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.375
Posty: 4
Cześć wszystkim. Ja za bardzo nie miałam takich sytuacji, ale jak pomyśle... Siedze sobie w szkolnej ławce, już prawie zasypiam ze znudzenia. A tu za ścianą na korytarzu ktoś wydziera się (po mistrzowsku, prawie zleciałam z krzesła):
KAAAAAMEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAMEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!
W klasie zrobiło sie cicho (co do mojej jest niepodobne).

No to wszystko, nielicząc dialogów w stylu bohaterów DB. Jak nie masz co powiedzieć, mów "Głodny jestem".

Pozdro!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Mi się raczej tego typu sytuacje nigdy ale to nigdy nie przydażyły (albo mam po prostu [ ort! ] skleroze ) ale ci co mówią że DB zanika to grubo się np. weźmy moją klase to najgorsi idioci jakich znam (właściwie moja klasa jest najgorsza w całej szkole) a jednak nie ma osoby która by nie oglądała Dragon Balla właściwie to niedawno się o tym dowiedziałam
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Najbardziej DB-owa sytuacja?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook