Forum Dragon Ball Nao

» Wrażliwość

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Hmm. Jak w temacie. Czy jesteście wrażliwi? Cenicie tę cechę u innych? I jak oceniacie wrażliwość w dzisiejszym świecie? Ja jestem osobą wrażliwą,nawet bardzo,ale np.nie wzruszam się często na filmach,etc. i cenię tę cechę u innych,ale bez przesady.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ja w głębi jestem króliczkiem. Nie cenię tego u innych, bo z tą wrażliwością bywa różnie i czasami na tym można się przejachać Czasami nie zawsze.
Ps. Jeśli chodzi o filmy to wzruszam się tylko wtedy jak poruszą moje wewnętrzne JA lub emocje, ale chyba jedno i to samo.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Ja jestem wrażliwa, ale z zaciszu własnego domu. Kiedyś się przejechałam na tym i dlatego tylko w gronie zaufanych ludzi zdobywam się na trochę wrażliwości. Nie cenię tej cechy u innych, bo trudno zgadnąć czy ktoś naprawdę "czuje mocniej", czy gra, by osiągnąć swoje cele. Z resztą osoba taka wydaje mi się infantylna, jeżeli od razu wyskoczy z wrażliwością. Bardziej cenie osoby gruboskórne, które od czasu do czasu pokazują wrażliwszą stronę niż permanentnie kruche istotki.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
*

a ja jestem taki kruchy i wrazliwy, ze az ludzie sie wzruszaja, ociekam wrazliwoscia normalnie, nawet wirtualnie

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Jestem cholernie wrażliwą osobą, bardzo łatwo się wzruszam, często płaczę na filmach i to tak intensywnie, że ciężko mi się uspokoić. Czy cenię tą cechę? W sumie jest mi ona zupełnie obojętna u ludzi, nie czyni ona nikogo mniej lub bardziej wartościowym w moich oczach.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Wrażliwość
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook