Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Komórczak SSJ

Strony:   1, 2

Czy Twoim zdaniem Komórczak zamienił się w SSJ i SSJ2?

Czy Twoim zdaniem Komórczak zamienił się w SSJ i SSJ2?
TAK 43,75% 14 43,75%
NIE 56,25% 18 56,25%
Wszystkich głosów: 32
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.658
Posty: 87
Powiem tak jak ktoś uważa że osiągnoł ssj to czmemu nie uważa że zamienił się w ssj2. Przecież jak na wcześniejszych screenach widać po powrocie <po autodestrukcji> dostał aury dokładnie takiej samej jak Gohan ssj2. Sam nie wierzył że stał się taki potężny. Nawet Gohan uznał że to już niebędzie zabawa.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
I tutaj warto zauważyć pewien aspekt sprawy...
Sam nie wierzył że stał się taki potężny
No właśnie, Cell wiedział, iż w jego ciało"wbudowane" są komórki Sayan, jednakże chyba nie domyślał się, iż Sayańska krew to nie tylko wielka moc, lecz również moc, która zwiększa się po każdej walce. Wystarczy przypomnieć sobie moment desperacji Vegety podczas walki z Frezerem, błagam Krilina, by ten go powalił, wówczas zdobyłby większą moc, oczywiście gdyby ktoś go po tym zregenerował. I tak było z Cellem, walczył i opierał sie długo, jednakże po samodestrucji i ponownej regeneracji jego moc niebotycznie wzrosła, to jest powodem tego kopa w mocy.

I w tym momencie sam sobie zaprzeczam No właśnie, i ten zwrot akcji spowodował wystarczający zastrzyk energii, by Cell mógł osiągnąć SSJ2.

PS: Człowiek uczy sie na błędach, albo : Mądry człowiek po szkodzie
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Tak to jest super Saijanin, jak ktoś sie czepia można to nazwać super Celem, gdyby Cell miał włosy to może byłobyto lepiej wdac
jungwa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
jungwa
Wiek: 34
Dni na forum: 6.221
Posty: 18
Skąd: Vegeta
Czy osiągnął SSJ? Według mnie na pewno świadczy o tym chodzi by aura.
Posiadał on bowiem komórki wielu wojowników i używał ich techniki a SSJ to jest taka jak by technika walki.
Ale jeśli chodzi SSJ 2 to mysie ze był bliski osiągnięcia tego poziomu lecz go nie osiągnął ponieważ nie pokonał Gohan który był na tym poziomie jeśli był by na tym samym poziomie co Gohan czyli SSJ 2 to by go pokonał bo miał lepsza technikę i taktykę niż on (Konicu miał komórki mistrzów Vegety i Goku)


pozdrawiam
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Czy osiągnął SSJ? Według mnie na pewno świadczy o tym chodzi by aura.
Posiadał on bowiem komórki wielu wojowników i używał ich techniki a SSJ to jest taka jak by technika walki.
Nie wydaje mi się, aby poziom, który osiągnął Cell można było nazwać SSJ.
Dlaczego?
Bo Cell nie był Saiya-jinem.
Fakt posiadania genów tej rasy nie czyni z Komórczaka jej przedstawiciela. Tak samo, jak nie czyni z niego Nameck-jina czy Changelinga.

Cell posiadał moc, która rozwijała się w sposób podobny do ewolucji SSJ.
Ale złota aura jeszcze niczego nie dowodzi.
Zbyt pochopne wyciąganie zbyt daleko idących wniosków z mało znaczących przesłanek.

Jakikolwiek poziom mocy Cell by nie osiągnął, nie można nazwać go Super Saiya-jinem.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.134
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
mi się wydaje że osiągnął ssj i ssj2. Tylko tego nie było widać.

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja sądze że osiagnął , ale tak nie do końca. Sprawa by wymagała dłuzszego pisania ale z przyczyn n które nic nie moge poradzeić [ nie chce mi sie ] nie moge sie rozpisywać. A więc sądze że osiągnoł ale tak nie jednoznacznie , ponieważ miał złotą aurę a póóźniej nawt takie jakby prądy [ chodzi o te " prądy " które ma SSJ2 i 3 ]. Aczkolwiek Cell posiadał krew sayian , ale nie tylko więc, SSJ SSJ- towi nie równe

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.118
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Tak, jego sila byla przyblizona do SSJ2 Super Perfect Cell, ale nie byl on przeciez zadnym tam Sayaninem, bo byl androidem. W sumie tez nie takim do konca andridem, ale nie zapominajcie, ze on nie byl zywy, ze tak powiem...byl sztuczny, byl wytworem wyobrazni dr.Gero.

Avensus: Jezu Chryste, zupełnie zero interpunkcji... następnym razem nie będę poprawiał.
Kuba J. alias Gohan
Wojownik
Wojownik

Wiek: 40
Dni na forum: 6.059
Posty: 43
Skąd: Gogolin
Dla mnie sprawa jest ewidentna: oczywiście że tak. Miał komórki Saiyan, dlaczego miałby nie potrafić? Koronnym dowodem jest jego aura podczas turnieju. Umiał osiągać także poziomy USSJ (co pokazał, gdy był bardzo zdesperowany przewagą Gohana) i SSJ2, kiedy "złożył" się na nowo w przestrzeni kosmicznej. Fakt, trochę to naciągane, bo przemianę w SSJ powinna wywołać złość, ale przyjmijmy że Cell był na tyle uzdolnionym tworem, że nie potrzebował osiągać tego stanu emocjonalnego (podobnież parę lat później Goten i Trunks).

"I love Bulma's feet" - Vegeta
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Problem] Komórczak SSJ
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook