Forum Dragon Ball Nao

» Człowiek ze stali (2013)

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=zUhramQcyKw

Nowa adaptacja Supermana, tym razem w reżyserii Zacka Snydera. Producentem jest Christopher Nolan, za muzykę zaś odpowiada Hans Zimmer, toteż mam wielkie oczekiwania co do tego filmu. Mam nadzieje, że będzie świetny od czasu filmu z Reevem i rozrusza trochę uniwersum DC, które tylko Batmanem stoi.

Premiera w czerwcu.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Właśnie oglądałem i mam mieszane uczucia. Pierwsza połowa filmu jest zwyczajnie nudna, nie tyle, że nie ma tych efektów czy coś, tylko po prostu wina scenariusza, który jest momentami słaby a pewne sytuacje, szybko się pojawiają i znikają i nie można za nimi nadążyć. Później jest już lepiej, kiedy kryptonianie sieją rozpierduchę, bo Smen, najpierw musi przekonać do siebie cały lud a dopiero później rozprawić się z reszta. Efekty wyszły dobrze i nimi, może zainspirować się jakiś reżyserek, co by chciał DB kiedyś zekranizować , scieżka dźwiękowa mimo, że od Zimmera, to jednak brakowało mi motywu takiego jak był w filmach z Reevem. Ogólnie, film na pewno [ ort! ] lepszy niż ten z 2005 roku, ale oczekiwałem czegoś więcej, zwłąszcza, że gdzieś tam z tyłu czuwał Nolan. No i majtki na rajstopach nie było..

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Człowiek ze stali (2013)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook