Forum Dragon Ball Nao

» Komunistyczne społeczeństwo

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Hayato napisał(a):
Son Wojtek napisał(a):
Bo nie istnieje cos takiego jak równośc. Jedni ludzie są lepsi a drudzy gorsi. Należy sie z tym pogodzić.
A jakie kryteria wg Ciebie decyduja o tym czy ktos jest lepszy albo gorszy?
Ktos kto ma lepsza prace, zareabia wiecej pieniedzy i jest ogólnie bogatszy i lepszy na rynku jest lepszy

Ciapa zyciowa któa nie jest zaradna nie może sie równać z kims kto sie wzbogacil

Gonar napisał(a):
Son Wojtek napisał(a):
Gonar napisał(a):
Widzisz, nie każdy ma równy start i o to tu chodzi. Ty widać tego nie rozumiesz.
Bo nie istnieje cos takiego jak równośc. Jedni ludzie są lepsi a drudzy gorsi. Należy sie z tym pogodzić. Jak ktos chce to niech sie wzbogaci ale niech nie wydzie pieniedzy innym.
Właśnie kapitalista, to robi.
Kapitaliści nikogo nie okradaja
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Człowieku kapitliści siebie nawzajem okradają. Bycie Ciapą nie matu nic do rzeczy, no chyba że mówisz o oszustwach. Tak kapitaliści żerują na ludziach, każdy każdemu wrogiem, towalka o pozycje i byt.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ktos kto ma lepsza prace, zareabia wiecej pieniedzy i jest ogólnie bogatszy i lepszy na rynku jest lepszy
Aha...czyli o tym czy ktos jest lepszy czy gorszy decyduje zasobnosc portfela? Gratuluje swiatopogladu. Mam nadzieje, ze Twoja zblizajaca sie powoli doroslosc,odpowiednio zrewiduje ten poglad u Ciebie.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Gonar napisał(a):
Człowieku kapitliści siebie nawzajem okradają. Bycie Ciapą nie matu nic do rzeczy, no chyba że mówisz o oszustwach. Tak kapitaliści żerują na ludziach, każdy każdemu wrogiem, towalka o pozycje i byt.
Kapitaliści sie nie okradaja. Wyzysk to naturalne prawo rynku

Dodano po minucie
Hayato napisał(a):
Ktos kto ma lepsza prace, zareabia wiecej pieniedzy i jest ogólnie bogatszy i lepszy na rynku jest lepszy
Aha...czyli o tym czy ktos jest lepszy czy gorszy decyduje zasobnosc portfela? Gratuluje swiatopogladu. Mam nadzieje, ze Twoja zblizajaca sie powoli doroslosc,odpowiednio zrewiduje ten poglad u Ciebie.
Jest lepszy na rynku. nIe stawia sie sprzataczki na równi z miliarderem
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Dobra, widzę za dużo Korwina się nasłuchałeś. Lepszy na rynku, nie znaczy normalnie jako człowiek, to tylko gra monetarno-rynkowa. San Wojtek odbiegasz swoim myśleniem od rzeczywistości, zupełnie jak Korwin i jemu podobnych ludzi oraz wyznawców kapitalizmu. Wiadomo, że kto ma kasę ten rządzi ale to wypaczenie, które dziś usprawiedliwione jest socjalem wszystkich postaci. Opanuj się. Kapitalizm i wolny rynek, nie jest dla wszystkich, Shmit tak nawet daje do zrozumienia. To jedna wielka konkurencja.

Dodano po minucie
Póki jesteś po stronie wygranej, systemu żadnego nie będziesz krytykował.
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Albo:

Murzyni rozwijali się 200 000 lat w Afryce, Biali kilkanaście tysięcy lat i rozwinęli świetna cywilizacje, Azjaci kilka tysięcy alt i to samo.. tak samo z każda inna rasa człowieka. JEDYNIE czarni nie rozwinęli żadnej cywilizacji i nie potrafią myśleć bez pomocy białych.. zamiast działać czekają aż biały im pomoże... Czy mam ich stawiać na równi z sobą? Nie uznaje ich za równych. To Azjaci są najinteligentniejszą i najbardziej rozwiniętą cywilizacją. Przeciętne IQ Chińczyka (większości innych Azjatów) to 120. Białych jakieś 101-110.. Przeciętne IQ murzyna (mówię o rasowych murzynach a nie mieszańcach z USA) nie przekracza 80... Wśród białych tylko Anglicy są naprawdę głupi.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Son Wojtek napisał(a):
Albo:

Murzyni rozwijali się 200 000 lat w Afryce, Biali kilkanaście tysięcy lat i rozwinęli świetna cywilizacje, Azjaci kilka tysięcy alt i to samo.. tak samo z każda inna rasa człowieka. JEDYNIE czarni nie rozwinęli żadnej cywilizacji i nie potrafią myśleć bez pomocy białych.. zamiast działać czekają aż biały im pomoże... Czy mam ich stawiać na równi z sobą? Nie uznaje ich za równych. To Azjaci są najinteligentniejszą i najbardziej rozwiniętą cywilizacją. Przeciętne IQ Chińczyka (większości innych Azjatów) to 120. Białych jakieś 101-110.. Przeciętne IQ murzyna (mówię o rasowych murzynach a nie mieszańcach z USA) nie przekracza 80... Wśród białych tylko Anglicy są naprawdę głupi.
Dlaczego mimo, niskiego IQ, Anglicy są bogatsi od Polaków ? I czy oni są rozwinięci gospodarczo ? Przekonałeś mnie Ale podaj źródła informacji, bo przecież sam do nich nie doszedłeś.
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Gonar napisał(a):
Son Wojtek napisał(a):
Albo:

Murzyni rozwijali się 200 000 lat w Afryce, Biali kilkanaście tysięcy lat i rozwinęli świetna cywilizacje, Azjaci kilka tysięcy alt i to samo.. tak samo z każda inna rasa człowieka. JEDYNIE czarni nie rozwinęli żadnej cywilizacji i nie potrafią myśleć bez pomocy białych.. zamiast działać czekają aż biały im pomoże... Czy mam ich stawiać na równi z sobą? Nie uznaje ich za równych. To Azjaci są najinteligentniejszą i najbardziej rozwiniętą cywilizacją. Przeciętne IQ Chińczyka (większości innych Azjatów) to 120. Białych jakieś 101-110.. Przeciętne IQ murzyna (mówię o rasowych murzynach a nie mieszańcach z USA) nie przekracza 80... Wśród białych tylko Anglicy są naprawdę głupi.
Dlaczego mimo, niskiego IQ, Anglicy są bogatsi od Polaków ? I czy oni są rozwinięci gospodarczo ? Przekonałeś mnie Ale podaj źródła informacji, bo przecież sam do nich nie doszedłeś.
Nauczyciel mi powiedział takie ciekawostki...

Anglicyzresztą pokazuja skrajny idiotyzm wpuszczając muzułmanów do kraju.. Zresztą Polska przeżyla 100 lat okupacji i wojne. niemce ukradli wiekszos co mieli polacy.. inaczej teraz byli by 100 lat za nami. Zreszta Polacy mogli by być silni. Przypominam że to my skoapliśmy w XVII w. ruskiskich..
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
No tak. Historaia wskazuje, na to, że Polacy kiedyś byli potężnym narodem z dobrymi przywódcami i dowódcami.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Grenardo: 08.02.2013, 16:52
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie martw się Wojtek, Polacy mądrzejsi nie są i za 50 lat też będziemy tu mieli kraj muzułmański, bo inaczej demokracja nie przetrwa.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
LOL
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No lol, nie wiesz co to jest emerytura, co to jest niż i wyż demograficzny, co to jest wskaźnik dzietności, piramida wieku to lol.
Twój mały móżdżek jest w stanie wykształcić autorską opinię na ten temat? Wątpię, ale chętnie poczekam do końca świata i jeden dzień dłużej aż w końcu się przyznasz, że jesteś za głupi na ekonomię.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Lol, z tego względu, bo jesteś śmieszny tak twierdząc.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A dlaczego nie mam racji? TAk myślałem, nie wiesz.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Al Ed Upek napisał(a):
Nie martw się Wojtek, Polacy mądrzejsi nie są i za 50 lat też będziemy tu mieli kraj muzułmański, bo inaczej demokracja nie przetrwa.
U nas to niemozliwe bo jakby taka muzułmanka przeszła przez ulice lub zaczeła sie modlic na drodze to by ja lokaln ikibole tak przegonili że by uciekała jak 10letnia locha z młodymi
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie bądź taki hop do przodu. Jak za muzułmanką będzie szło 5 typa to ciekawe, czy kibole podejdą. Do tego naród wymiera, więc za 50 lat wymrą też kibole i ich nie będzie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
San Wojtak ma rację, Polska sobie nie da, to nie Francja czy Anglia.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jak Francuzi i Niemcy zaczęli ich do siebie ściągać to też myśleli, że się im nie dadzą. Jak wyszło widać.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Gonar napisał(a):
San Wojtak ma rację, Polska sobie nie da, to nie Francja czy Anglia.
Francuzi, niemcy, Angole itp nam nie dorównają.

Francuzi to lewactwo, socjalizm itp.

niemce tak samo

Angole są najgłupszym narodem wśród białych więc..

Polacy zaś są najlepszymi żołnierzami świata zaraz za Japończykami.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Komunistyczne społeczeństwo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook