Forum Dragon Ball Nao

» Psycho le Cemu

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Obraz

Psycho le Cému tworzy melodyczne, popowo-rockowe piosenki, nastawione głównie na anime. Wizualnie również wzorują się na anime, więc każdy członek zespołu ubrany jest jak jakiś bohater. Wszyscy obecni w zespole mają w każdym video inny strój i inną rolę do odegrania.
Psycho le Cému w kilku słowach: Anime, pełnia barw, śmiałość.

Psycho le Cému powstało w marcu 1999 jako kwintet. Skład utworzyli: Daishi jako wokalista, Aya i Lida na gitarach, Seek na basie, oraz perkusista Yura. Skład nigdy się nie zmienił.

Zapraszam Wszystkich do komentowania zespołu i jego muzyki.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kilka piosenek ich przesłuchałam. Tylko Dwie mi przypadły do gustu, reszta nie- mam wrażenie ,że w nich stanowczo czegoś brakuje. Po prostu nie wiem czemu, ale mi do gustu nie przypadli.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jezeli chodzi o muzyke Psycho le Cemu to jest ona dosyc zroznicowana i warto nieco bardziej sie w nia zaglebic, by wyrobic sobie zdanie na jej temat. Ja ze swojej strony szczegolnie polecam Ci album "Frontiers", ktory uwazam za najlepszy w dorobku grupy.

Pozdrawiam
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Byczusia napisał(a):
Kilka piosenek ich przesłuchałam. Tylko Dwie mi przypadły do gustu, reszta nie- mam wrażenie ,że w nich stanowczo czegoś brakuje. Po prostu nie wiem czemu, ale mi do gustu nie przypadli.
Pozdrawiam.
Generalnie moje zdanie raczej zostało w tej kwestii bez większych zmian. Próbowałam znów się przekonać do nich i bezskutecznie.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Popularny zespół Psycho le Cému ogłosił, że w lutym wznowi działalność na trzy koncerty, mające uświetnić obchody piętnastolecia działalności grupy.

Seria zatytułowana Psycho le Cému 15th Anniversary Live TOKYO PARALLEL WORLD rozpocznie się od występu Hajimari no kiseki, który odbędzie się 11 lutego w Toyosu PIT. Kolejnymi etapami będą dwa koncerty w Zepp DiverCity Tokyo: Omoide no toki e 14 lutego oraz Ano basho o yume mite 15 lutego.

Poniżej specjalny spot promujący reaktywację Psycho le Cému:
http://www.youtube.com/watch?v=St7OeogHH9o

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Obchodzacy w tym roku 15-sta rocznice powstania grupy zespol Psycho le Cemu zapowiedzial wydanie 16 wrzesnia pierwszego do dziesieciu lat, nowego singla. Krazek zatytulowany bedzie "Akiramenai Days" i ukaze sie w trzech wersjach: regularnej, zawierajacej samo CD oraz dwoch limitowanych, wzbogaconych o bonusowe DVD - jedne z klipem do tytulowego utworu i drugie z koncertowym zapisem pieciu piosenek zespolu, pochodzacym z rocznicowego wystepu, ktory mial miejsce w lutym.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
We wrześniu zeszłego roku grupa Psycho le Cému z sukcesem powróciła na scenę, wydając swój pierwszy od dziesięciu lat singiel, Akiramenai DAYS. Zespół zapowiedział niedawno premierę kolejnego wydawnictwa.

Ooedo Tabigarasu ukaże się 25 maja w dwóch wariantach. Edycja limitowana ma uwzględniać dwa utwory, a także DVD z klipem do tytułowego kawałka i koncertowym materiałem pochodzącym z występu w Toyosu PIT, który odbył się 24 stycznia. Wydanie standardowe będzie składało się tylko z płyty, jednak znajdą się na nim trzy piosenki oraz ich wersje instrumentalne. Za produkcję nowego singla ma odpowiadać m.c.A・T.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Grupa Psycho le Cému wyda 17 sierpnia nowy album. Poprzedni krążek zespołu, Epilogue ~kataritsugareru monogatari, ukazał się dziesięć lat temu.

Zgodnie z zapowiedzią, NOW AND THEN ~THE WORLD~ będzie płyta łącząca przeszłość, teraźniejszość i przyszłość formacji. Na albumie znajdzie się dwanaście utworów, w tym Akiramenai DAYS, Ooedo tabigarasu, Kiseki o shiru bokura wa gosenfu ni saku kibou o utau, BLADE DANCE, a także mieszanka premierowych i ponownie nagranych kawałków.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Cosplayowy zespół Psycho le Cému 9 maja wyda nowy album.

Light and Shadow zawierać będzie 10 utworów, w tym ostatni singiel zespołu, STAR TRAIN. Choć grupa wydała w 2016 roku album zatytułowany NOW AND THEN ~THE WORLD~, na którym znalazła się mieszanina ponownie nagranych i oryginalnych utworów, to będzie pierwszy album z oryginalnym materiałem od reaktywacji zespołu w 2015 roku. Album będzie dostępny w czterech wersjach: dwie limitowane edycje CD+DVD, standardowa edycja CD i dostępna na zamówienie wyłącznie dla fanklubu.

Limitowana edycja A zawierać będzie 32-stronicowy photobook, T-shirt i DVD z teledyskiem do Mousou Graffiti oraz materiał z koncertów Psycho le Cému 15th Anniversary Live <~TOKYO PARALLEL WORLD~ ~Hajimari no kiseki~> i Fukkatsu! Risoukyou ryokou w Shibuya Koukaidou.

DVD do limitowanej wersji B zawiera teledyski wydane od momentu wznowienia działalności, a także teledysk do nowego utworu Revenger -kurayami no fukushuusha.

Edycja fanklubowa zawierać będzie unikalne bonusy, takie jak CD box z wydrukowanym na nim imieniem właściciela, prawo do uczestniczenia w afterparty w trakcie krajowej trasy i CD z Mousou Graffiti zaśpiewaną z imieniem nabywcy.

Fani, którzy zamówią album na iTunes, będą mogli ściągnąć piosenkę Mousou Graffiti. Album można zamawiać od 3 marca.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Psycho le Cemu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook