Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» PlayStation 4

Strony: 1, 2  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Podczas dzisiejszej konferencji PlayStation Meeting 2013, odbywającej się w NY w nocy polskiego czasu, Sony ogłosiło PS4. Polecieli trochę w kulki, bo samej konsoli nie pokazano, podano natomiast bardzo ogólną specyfikacje, przybliżoną datę wydania - okres świąteczny oraz pokazano nowego pada, który oprócz znanych przycisków i gałek wyposażony jest w ekran dotykowy.

Ponadto opublikowane pierwsze tytuły które trafią na nową konsolę, beda to Killzone: Shadow Fall, Knack, Deep Down oraz Blizzard ogłosił, że Diablo III, pojawi się na PS4 i PS3.

Więcej info tutaj: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=74981

Tak więc w przybliżeniu, wiemy już kiedy nadejdzie nowa era konsol, teraz czekamy na ruch Micro$oftu i nowego Xboxa.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.403
Posty: 251
Ech, i będę musiała kupić, bo oczekiwania na FF Versus XIII nie mają końca, a zapowiedzieli, że wydadzą ją na PS4

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wszystko pięknie itp. itd. ale zrobili w ciula nie pokazując samej konsoli. Znów będzie trzeba czekać kilka miesięcy do premiery, a następnie kilka miechów do zobaczenia opinii. Zatem konsola stanie się popularna może za 2 lata. Ciekawe, bo znów Sony wychodzi z nowinkami technicznymi i odwleka premierę. W przypadku PS3 skończyło się to wzrostem sprzedaży X-a, który wykorzystał te informacje. Myślę, że sytuacja się powtórzy.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
Widziałem na wystawie w sklepie i nawet mogłem pomacać DS4.
http://i.imgur.com/hj8qY3i.jpg
Pad na pewno lepszy od DS2, od zwykłego DS nie wiem bo zbyt dawno nie trzymałem, a DS3 nie trzymałem nigdy w życiu.
Jako że w sklepie grało tylko jakieś demo, to nie można było sprawdzić ergonomii w praktyce, ale jeśli spusty w czasie gry sprawują się dobrze (a pod palcami wydawały się ok), to będzie lepszy pad niż od X360.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
Dzisiaj w tym samym sklepie była już FIFA 14. Niechętnie muszę przyznać, że gra się lepiej niż na PC.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Rozważam kupno w przyszłym roku, jak będe już w 100% na swoim, rewelki wielkiej nie ma, ale przedstawia się zdecydowanie lepiej niż USA power "iksboks łan" ; p

Cena zwykłej wersji 1700zł, to niedrogo jak na coś co powinno około dekady być używane.

FIFA na nextgeny ssie, no chyba, że w przyszłym roku wypuszczą coś mega zajebistego, bo na razie oprócz modelustadionu i fragmentu dzielnicy wiekszych różnic nie zauważyłem, koszulki brudzą się chociaż?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
Aż tak długo nie grałem i nie zwracałem uwagi na to.
Chodzi mi o to, że na moim kompie przy V-Syncu i stałych 60 FPS na sekundę gra się gorzej niż na PS4. I nie chodzi mi o cięcia czy coś, po prostu sama rozgrywka wydaje się żywsza. Pewnie klasyczny przypadek "Fifa na kompie rok do tyłu za konsolami".

Kupować nie zamierzam, bo jedyne co odwiedzie mnie od kompa, to eksluziwy, a to w tej chwili wyglądają marnie. Strzelanki na konsole mnie nie interesują, a to Killzone jest w tej chwili główną atrakcją PS4. Poczekam do stycznia, kupię PS3 za stówę i kilka gierek po piątaku i będę happy. A w nowe gry na PC.
Noke
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 3.764
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Rożnica między PS3 a PS4 jest kolosalna, zarówno w grafice jak i w konsoli, jest praktycznie niezniszczalna
odyseusz92
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.611
Posty: 3
Warto kupić?
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
Kupuję za miesiąc, głównie dla Bloodborne.
Kupię jeszcze Final Fantasy Type-0 i jak demo będzie fajne, to może i XV.
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.701
Posty: 70
Skąd: Polska
Ja się zastanawiam nad zakupem nowej konsoli. Teraz mam tylko PS3 i PC na którym co najwyżej Wiedźmina jedynkę i Obliviona sobie uruchomię.

PS4 będzie miało mocną pozycję w postaci Bloodborne. Grałem we wszystkie Soulsy i marzy mi się zagrać w Bloodborne, ale poza Bloodborne ... PS4 niewiele ma. No wyjdzie ten Uncharted, ale Xbox One ma kilka razy tyle ciekawych gier.

No może z ciekawych i działających na zasadzie f2p będą Dragon's Dogma Online i Deep Down na PS4, chociaż Dogma podobno ma być też na PS3 i PC.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.882
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Chciałem kupić dla DB:X. Jak zobaczyłem gejmpleje to trochę mi się odechciało, bo jednak to nie jest mały wydatek.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ja jam czekam na Mortala nowego. Ale jak dobrze pójdzie to mi na kompie zadziała.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
Kupiłem wczoraj, bo akurat były za darmo The Order 1886 i The Last of Us przy zakupie.
Pad naprawdę dobrze leży w ręku, tylko nie wiem po co ten niedziałający panel dotykowy.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.882
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Ten panel działa, głównie przy pisaniu w strefie ps. W grach służy co najwyżej jako przycisk.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.840
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Noke napisał(a):
Rożnica między PS3 a PS4 jest kolosalna, zarówno w grafice jak i w konsoli, jest praktycznie niezniszczalna :D
Akurat grafika aż tak rewelacyjna nie jest, niema takiego skoku technologicznego jak pomiędzy Ps2 a Ps3. Wiadomo jest ładniej, płynniej i przyjemniej ale rewolucji niema, jest ewolucja starych rozwiązań i sprawdzonych patentów.

Niezniszczalny to był pierwszy Xbox, w Ps4 trochę z wykonaniem pojechali po taniości jak dla mnie.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
Pad naprawdę dobry, wydaje mi się lepszy niż od X360 na którym grałem ponad 5 lat.

Trzy rzeczy strasznie bolą w porównaniu do kompa:
- czas ładowania poziomów - na kompie mam SSD specjalnie pod gry
- spadki FPS, co na konsoli w sumie nie powinno mieć miejsca, ale jest normą od czasów X360/PS3. Na PS2 jeszcze tego nie było. Na kompie też nie doświadczam, bo jadę na i5 3570K podkręconym do 4.2GHz i GTX970.
- input lag - to mnie śmieszy, bo na kompie mnie martwiło gdy input lag przekraczał ~50ms, a tutaj jest co najmniej 200ms
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
Pad zdecydowanie najlepszy jakim grałem do tej pory.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dzisiaj według mnie PS4 dostało po dupie, bo Microsoft ogłosił, że pod koniec roku wyjdzie łatka pozwalająca odpalać gry z X360. mimo iż PS4 ma lepsze exy, to M$ zyskał u mnie mocnego plusa.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » PlayStation 4
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook