Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] Zespoły/artyści, których szanujecie, ale nie przepadacie za ich twórczością?

Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.491
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Przyznaję się bez bicia, ze wątek zapożyczyłam z monochrome-heaven.com, ponieważ wydał mi się dość oryginalny i ciekawa jestem Waszego zdania na ten temat.

Macie takie zespoły/artystów, których darzycie respektem, ale nie lubicie ich muzyki i dlaczego?
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
A wypowiem się, co mi szkodzi

Pierwsza myśl: BUCK-TICK. Wiem, że utrzymują się na scenie muzycznej już bardzo długo i do tego nigdy nie spadli poniżej pewnego poziomu popularności! A to naprawdę niezły wyczyn dla zespołu grającego muzykę, której na pewno ciężko przebić się na zdominowanym przez pop rynku japońskim. Do tego całkiem spore grono muzyków z młodszych pokoleń otwarcie przyznaje się do wpływu jaki wywarł na nich B-T. Kiedyś próbowałem, naprawdę próbowałem - zaczynając od pierwszych albumów, a kończąc na połowie lat 90. I znalazłem kilka kawałków, które naprawdę polubiłem (np. "Jupiter" albo "Just One More Kiss"), ale całościowo jakoś nie mogłem się do nich przekonać. W przyszłości mam zamiar jeszcze raz pochylić się nad tym zespołem, bo możliwe, że dopiero po latach nabrałem odpowiedniej muzycznej wrażliwości xD

Druga myśl: DIR EN GREY. Jeden z zespołów, od którego zaczynałem przygodę z j-music, a którego obecnie już prawie nie słucham. Czy pozostał jakiś respekt? Bardziej sentyment, zwłaszcza za pierwszymi albumami, bo kilka ostatnich płytek (poza kilkoma utworami, które mogę policzyć na palcach jednej ręki) to jakaś groteskowa kakofonia.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
To jedziemy z moja "czarna" lista:

X-Japan
Glay
the Gazette
Miyavi
An Cafe
Vamps
One Ok Rock
Acid Black Cherry
Alice Nine
Matenrou Opera
LM.C
Boowy
Brain Hacker
Busk Tick
Chariots
Kagrra
Dio - Distraught Overlord
G.L.A.M.S.
Black Line
Fatima
Izam
Figure
Kuroyume
Kisaki Project
Loka
Nightmare
Lin -the End of Corruption World-
Mucc
Morrie
Plastic Tree
Rentrer en Soi
Satsuki
Siam Shade
Vidoll
Zilch
Mix Speaker's,Inc.
UnsraW
Lareine
D
Je Reviens
Isabel Varosa
Asagi
New Sodmy
Kaya
Hora
Kamijo
Angelo
ElDorado
Azalea
Allure Idea
Nega
Vinett
Rice
Kozi
E-Typ
Jupiter
Mirage
Sex Machineguns
VII-Sense
Yukari
Dalle
Xa-vat
Ziz
Endorphine
Hyde
Yellow Fried Chickenz
Shiver





Jak sobie cos przypomne to dopisze.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [J-rock] Zespoły/artyści, których szanujecie, ale nie przepadacie za ich twórczością?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook