Forum Dragon Ball Nao

» Skandaliczne zachowanie Byczusi

Strony:   1, 2, 3
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Drakan napisał(a):
mówiła może po co to robi?
Bo jest bezczelna i pragnie być w centrum zainteresowania, oczywiście nie inaczej, niż być podziwianą, stąd też z całych rzeszy adoratorów wybrała tego z internetu, który ma ryj jak jakby jadł fekalia zakrapiane octem, ale ma jedną pożądaną zaletę - sypie tony cukru. Nie Hayato, nie przeszkadza mi to, że jesteście razem, w sumie to nawet fajny motyw, że połączyło was forum i myślę, że do siebie pasujecie, tak uroczo razem wyglądacie .

Hayato napisał(a):
To juz ost nie wystarczyl...Nie wiem kto dal Byczce zakaz pisania, ale taki z niego mod jak z koziej dupy traba.
Jak z ciebie pizda nie mężczyzna, nawet na tyle, by choć spróbować bronić swej kobiety, nawet na tyle, na ile potrafisz (czy dobrze zgaduję, że bałeś się wyłapać za to osta na forum, które teraz opuszczasz? xD), to zrobiła to za ciebie ta kozia dupa. Przy okazji, nie widzę was w sytuacji, w której będziesz musiał na mieście bronić jej... czegokolwiek.

Laru napisał(a):
Ona nie chce olewać zaczepek, a część forumowiczów zapomina przy logowaniu zalogować mózgi. Więc z całą tą sytuacją nie da się zrobić NIC.
Ale po co? Skoro administracja forum pokazuje, że ludzie niedorozwinięci mają fory, to się dostosowują.

Laru napisał(a):
Dark. A swoich ekscesów już nie pamiętasz? Jak całe forum po Tobie jechało, bo waliłeś kretyńskimi tekstami? Ciebie należało zbanować za głupotę. A teraz tu chcesz rozwikłania sprawy Byczusi. Tak Ci iloraz inteligencji podskoczył od tamtych czasów?
Co to ma w tej sprawie za znaczenie? Właśnie.
Laru, zostań.

Dai Kaiosama napisał(a):
Wiecie co jest w tym ciekawe? Nikt nie potrafi powiedzieć, dlaczego tak traktuje Byczusię.
Bo jest szczetem i jest tępa, a mimo to promieniuje arogancją, cały świat powinien leżeć u jej stóp. A nie, bo jestem sfrustrowaną pizdą bez życia lol. I nie zgrywaj chojraka, bo dalej wyglądasz jak pipszol xD .
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Grenardo napisał(a):
Całe szczęście, że ty się nie zachowujesz jak małe dziecko, więc wypad z baru albo przestań srać się jak domorosła osoba. Starsi ludzie po prostu już nie mają tego co młodzi i stają się bardziej kompromisowi. Chodzi o testosteron i zasady.
Że niby ty masz jakieś zasady kmiocie?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 25.08.2013, 23:36
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ty nawet nie rozumiesz tego słowa, to co mam ci się tłumaczyć. Najlepiej jakbyś też opuścił te forum dla swojego spokoju.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
A wystarczyło, by Byczusia powiedziała, że przeprasza za wszystko i nie będzie zachowywała się nigdy więcej tak, jak teraz i by było po problemie, ale nie, woli tworzyć konflikty i dzielić ludzi.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Przecież ma blokadę na pisanie upośledzony ciućmoku. Jak Tusek zgania swoją winę na Kaczkiego, że niby dzieli, tak waść z głupoty własnej i niezrozumienia sytuacji próbujesz podobnie winę zrzucić na byczą chłopkę, której zresztą brak jakiegokolwiek sprytu, by tworzyć (!? w dupe zapomniałem tego słowa - kurde, znowu się nie uda zamylić, żem mądrala - więc zastąpię je...) spiski tego typu. Ona nie przeprosi, że też myślałeś, że się uda zmusić ją do przeprosin... człowieku !? na to swoje forum PO, bo chyba tylko tam poziomem pasujesz, skoro nawet nie zauważyłeś jak admin nauczył ją, że jest nietykalna, bo tylko ktoś ją ruszy, to zaczyna zrzędzić, marudzić i pierdzielić i dostaje to, czego chce, to forum nie należy do niego, tylko do niej.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Co Ty taki ostry, wiem, że blokadę ma co nie zmienia faktu, że blokady na sb nie ma i tam mogła napisać, co myśli, a ona jedynie miała pretensje do moderatora o słusznie wstawionego warna, bo podjudzała do kłótni.

Goguś napisał(a):
człowieku !? na to swoje forum PO, bo chyba tylko tam poziomem pasujesz,
Za to Ty pokazujesz jaki wysoki poziom prezentujesz szczekając do wszystkich, którzy Ci się nie widzą, pozdro 600

Goguś napisał(a):
skoro nawet nie zauważyłeś jak admin nauczył ją, że jest nietykalna, bo tylko ktoś ją ruszy, to zaczyna zrzędzić, marudzić i pierdzielić i dostaje to, czego chce, to forum nie należy do niego, tylko do niej.
Czyli cała ta sytuacja jest winą admina według Ciebie?
Może admin zgadzać się na takie coś, ale po coś są moderatorzy, którzy już dawno powinni zamknąć jej usta za to, jak się zachowywała.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Albo usuwam tego posta, bo naprawdę osrałem zbroję.
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Dodajcie do tytułu tematu: "i większości zaangażowanych".

Jako użytkownik forum i osoba postronna: Byczusia i jej zachowanie w żadnym wypadku mi nie przeszkadza, za to
"wielcy budowniczy" całego tego bajzlu już raczej tak. Nie ma takiej opcji żeby jedna osoba "zburzyła" porządek forum dyskusyjnego. Taka sytuacja ma miejsce tylko i wyłącznie jeżeli dana osoba dostanie "przyzwolenie" w postaci zaangażowania innych.

Wszyscy jesteście tacy genialni - nie można tego geniuszu zastosować w praktyce, skwitować jednym zdaniem i ZAMKNĄĆ MORDĘ? Uważacie się za mądrzejszą stronę, więc na was spoczywa odpowiedzialność rozwiązania konfliktu. Narzekacie na tą sytuację, ale coś mi się wydaje że całe to gówno to ulubiony pokarm niektórych użytkowników - część wygląda na bardzo zadowolonych, podczas taplania się w nim.

Bando hejterów: * O co wam w ogóle chodzi? Powinniście być wdzięczni Byczusi, bo dzięki niej możecie się spełniać zawodowo. Jest wasz ulubiony poziom (w 90% tworzony przez was), tematyka w zakresie waszej wiedzy i ambicji - żyć nie umierać, raj na ziemi - nie widzę problemu.

Nie to żebym się angażował w dyskusję - po prostu mam w tym interes. Jakiś czas temu wpadłem na pomysł "podjęcia działań" w pewnej sprawie dotyczącej DB ale widzę że szkoda klepać w klawiaturę bo forum zmieniło obiekt zainteresowania.

Hate & War.

* - wypowiedź skierowana do bandy hejterów, kto się poczuwa.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kojiro ty masz tutaj najmniej do powiedzenia bo jesteś tutaj dopiero tydzień..

Ja za wszystko winie bezrobocie i przedłużające się dzieciństwo niektórych osób, które zamiast robić coś pożytecznego tracą czas na głupoty. Wnosze więc propozycje aby przy rejestracji bylosprawdzane co user robi na codzień, albo usuwać konta użytkowników po 21 roku życia aby było ono dla młodzieży

trolollolo

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Katz napisał(a):
Kojiro ty masz tutaj najmniej do powiedzenia bo jesteś tutaj dopiero tydzień..
Nie interesuje mnie ten temat, wasza hierarchia i Twój zakres wiedzy Ten post był jednorazowym wyrażeniem opinii na temat: "Szkoda że nie ma możliwości pogadać w większym gronie o DB". A coś do powiedzenia ma ten kto ma coś do powiedzenia.

Nie martw się - skończyłem.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Póki nie wklepiesz to bankowo nikt ci nie odpisze. Ale opowiem ci ciekawostkę. Kiedyś admin (chyba on) wpadł na pomysł wykonania polskich napisów do DB Kai. A było to w czasie, kiedy na miejscu Byczusi znajdował się Wazon i wówczas forum, tak jak dzisiaj Byczusia Nao nazywało się nieoficjalnie Wazon Nao. I co było dalej? Pomysł ruszył, pojawili się chętni do tłumaczenia, edycji, synchronizacji, nanoszenia poprawek. ostatecznie powstało tego niewiele (pewnie z powodu braku dyscypliny), ale sam pomysł ruszył. I po Wazonie jazdy był wcale nie mniejsze, ekipa hejterska była znacznie szersza a moderatorzy wykazywali porównywalną bierność. Mało tego: jeden z nich bardzo dobrze się bawił. A nawet dwóch, bo ja również.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Pisałem wcześniej, że wtedy nikt mnie jakoś nie bronił i nie zwracał uwagi na to, czy mogę czuć się urażony, a teraz jest wielkie cackanie z Byczusią, gdy się jej napisze, że wygląda jak pasztet, albo jest brzydka.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Wystarczy tych lekcji historii Nao.
Jeśli brak wam pomysłów na rozwiązanie problemu, którzy sami stworzyliście i który cały czas z uporem maniaka pielęgnujecie, to ten temat nie ma sensu.

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jako moderator zaproponuj rozwiązanie sytuacji, jeżeli zależy Ci na zakończeniu sprawy.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Dla mnie jedno jest dosyć widoczne: Bycza zostawiona sama sobie burd nie wszczyna. Co najwyżej dodaje tylko zdjęcia, a to żaden powód do awantur. Dziecinne zachowanie również może być irytujące, ale nikt nie jest absolutnie zmuszany do kontaktu z taką osobą.
Ot i cały problem rozwiązany.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Moja propozycja rozwiązania problemu?
Przestańcie zachowywać się jak banda debili.

Proste?
Proste.
Zastosować się.

pozdrawaiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Skandaliczne zachowanie Byczusi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook