Forum Dragon Ball Nao

» Legendarny Super Saiyanin Broli (?)

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Czy Broli zasługuje na miano Legendanego Super Saiyanina?

Czy Broli zasługuje na miano Legendanego Super Saiyanina?
Tak 55,41% 41 55,41%
Nie 40,54% 30 40,54%
Ee, kto to Broli? 4,05% 3 4,05%
Wszystkich głosów: 74
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
z wiazku z tym ze niewiele sie ostatnio dizeje na forum , postanowilem wrzucic nieco oczywiste ale troche zagadkowe pojecie jakim jest miano Legendarny Super Sayian które otrzymał Brolly...
Niby to takie oczywiste ze Brolly to Legendarny Super Sayian, ale dlaczego, przecież [ ort! ] niczym szczegolnym sie nie rozni od Vegety, Future Trunksa, Gohana, Gokuo, a nawet Gotena czy Gibi Trunksa, tak samo jak oni osiagnal SSJ, i SSJ2 (chodz nie wszyscy to osiagneli ). Ja osobiscie nie uwazam zeby mozna bylo brolliego nazwac legendarnyn, niby legendarny sayianin pojawia sie raz chyba na 1000 lat, ale mianem legendarnego bym raczej ogranal Gokuo, a nie Brollego, nawet Vegeta zasluguje na miano legendarnego sayianina. Z Pewnoscia Brolly mial to miano z powodu swojej sily, ale przecież [ ort! ] i tak zostal pokonany, nie tylko przez Goku, ale tez przez jego przyjaciol i rodzine. Moim zdaniem Goku zasloguje na miano legendarnego a to za sprawa poziomów jakie osiagnal , bo nikt inny nie osiagnal tyle co on poczynajac od ssj konczanc na ssj4.... Vegetcie mniej sie nalerzy ten przydomek chodz tez poczesci na niego zasluguje osiagnal ssj4 ale niestety jedno razowo, takze nie osiagnal ssj3 jak w przypadku gokuo... tyle co ja na ten temat uwazam. Czekam na wasze sugestie i wypowiedzi, mam nadzieje ze dobry temat znalazłem i bedziecie sie wypowiadac

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
A więc powiem tak. Zgadzam się z Majinem ,że Brolly nie zasługuje na miano Legendarnego Super Saiyanina. Ale uważam tak z innych powodów niż autor pytania. Otóż dla mnie Brolly to po prostu [ ort! ] kolejny wróg z filmów kinowych DBZ. Akira nie umieścił go w mandze, a nawet o nim nie wspomniał więc można po prostu [ ort! ] założyć ,że w prawdziwym ,mangowym świecie DB Brolly nie istnieje. Więc kto zasługuje na miano legendarnego ? Odpowiedź jest prosta i nasówa się sama. Jest to Goku. On pierwszy zmienił się w SSJ, osiągnął wszystkie poziomy i był najsilniejszy wśród swoich rodaków.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
gdzies czytalem nie pamietam gdzie, ze brolly urodzil sie ze zdolnoscia przemiany w ssj. To prawda majin, zostal pokonany ale tylko z powodu tego ze cala reszta wojownikow oddala swoja moc Goku. A poza tym nie chodzi w stopniu ssj tylko o sile ktora sie uzyskuje po przemianie. Brolly ssj i nikmial sile rowna co najmniej [ ort! ] jak Goku ssj3 i nikt z osobna nie umial go pokonac, mowie caly czas o filmie nr 8. Goku pokonal brolliego z pomoca innych, dlaczego Goku, poniewaz byl najsilniejszy z calego Z teamu i jemu najbardziej oplacalo sie oddac moc, ale czy na pewno jest wybrancem?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
jezeli chodzi o twoja wypowiedz scyller to tu wygrała przyjazn nie moc, bo jak by sie nie nawidzili to nikt by nie oddal mocy, wszyscy wrecz kochali Goku (oczywiscie jako przyjaciela) i jemu byli gotowi oddac moc, oczywiscie Vegeta tak nie uwazal, ale przyjal za najrozsadniejsze rozwiazanie... przynajmniej ja to tak widze

On pierwszy zmienił się w SSJ,
tu w sumie mozna sie kłócić [ ort! ], mozliwe ze Scyller ma racje, ale mi sie wydaje ze Brolly byl pierwszy, no i ostatecznie nie wiadomo jak to bylo z brollym mozna tylko sie do myslac po zwierzeniach ojca brollego jak wychowywal syna

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ja z góry mówie ,że dla mnie kinówki to tylko "dodatek" do DB i nie mają nic wspólnego z prawdziwą serią. Opieram się na mandze ,która jest dla mnie niczym świętość. Nie ma w niej żadnego Brollyego i to Goku pierwszy osiąga SSJ więc to dla mnie jedyna prawda i nic tego nie zmieni. po prostu [ ort! ] rozsądne wydaje mi się opierać na mandze ,którą w całości stworzył sam Master Akira Toriyama i nie ma co rozmyślać nad jakimś tam Brollym ,którego wpakowała do trzech kinówego banda scenarzystów nie mogąc wymyślić nic innego.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Jak dla mnie Brolli to tylko kupa miesni, ktora tylko dokazuje. Wojownik z niego marny skoro zostal pokonany. Legendarny Super Sajanin powinien krolawac nad wszystkimi Sajaninami i pokonac kazdego z latwoscia
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
oj Megane nie zgodzilbym sie, podkreslam ze to ze zostal pokonany to nie znaczy ze marny z niego wojownik. Jak sie ktos z kims bije to musi ktorys przegrac i nie zawsze jest on marny. A brolly pokonuje kazdego z latwoscia zozlozyl najsilniejszych z Z teamu. Jakby paczka nie oddala energi Goku to by ich zniszczyl razem z planta.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
hmm, nie ma takiej osoby która by była nie pokonana, Vegete Goku poknal, Brolliego tez, Goku tez byl pokonany, nie chce mi sie wymieniac ale kazda postać w DB została pokonana przez kogos, no moze oprocz ChiChi z nia nawet Goku nie wygra a z Bulma Vegeta

END
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Broli z całą pewnością jest Legendarnym Super Sayianinem. On urodził się z zdolnością do przemiany w SSJ, a Goku osiągnoł to sztucznie przez długie treningi, nie mówiąc już o Vegecie. Gdyby Broli trenował tyle co Goku to nawet cały Z Team by mu nie dorastał do pięt.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Sztucznie ?? Dobre sobie, hehehehe. Gdybyś był troche bardziej obeznany i wiedział ,że jednym z wymogów osiągnięcia SSJ jest odpowiedni poziom mocy to byś mi tu takich głupot nie pisał. Brolly po prostu miał odpowiedni poziom mocy już przy narodzinach. A tak poza tym [ ort! ] to wbij sobie do pały ,że w mandze nie ma Brolleygo i osiągnąć SSJ można TYLKO poprzez trening.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Goku nie osiagnal przeciez ssj w czasie treningu, moze trening sie do tego przyczynil ale glownie zlosc, tak samo bylo z gohanem.
Ale no wez zychu, sztucznie? sztucznie to vegeta osiagnal stadium ssj4 to sie nazywa sztucznie, a nie takie cos jak goku vegeta czy gohan

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
osiągnąć SSJ można TYLKO poprzez trening.
hmmm nie przez trening , jako trenowal sobie i nagle ssj, musi byc oczywiscie odpowiednie stadium mocy oraz złosc Goku (zabicie kurrina przez frezzera) Gohan (manipulacja Goku jego uczuciami)a Vegeta jak Vegeta, zezłoscil sie i ... ssj:P

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Majin mi chodziło właśnie o to ,że poprzez trening można dojść do odpowiedniego poziomu mocy ,a potem to już wiadomo

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
brolly legendarnym sayianinem?? To mnie osobiscie bardziej podchodzi pod Goku.

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
powiem tak: Goku jest uwazany za legendarnego saiya-jina w mandze i anime pomijalac filmy kinowe, natomiast jezeli liczac z filmami to uwazam brolliego ja wybranca.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
To prawda - kinówki to zupełnie inna sprawa niż cała reszta DB. Jednak mi i tak Goku bardziej pasuje na legendarnego saiya-jina niż Brolly.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
A moim zdaniem...... Brolly zasługuje na miano lss ,ponieważ oglądałem teledysk na którym interesująco bil się z Goku i widać było że jest suupper ,ale niema to jak GOKU
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Zaraz wskoczy tutaj Majin albo inny Kamzo i wykrzyknie, że tu sami debile, bo osądzają postaci na podstawie teledysków... Ale ja ciągle trwam przy swoim: Brolly może i troszkę zasługuje na miano legendarnego ssj, ale Goku zasługuje na to miano bardziej.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
a ja licze z kinowkami i uwazam ze tylko brolly ma tak ogramna moc ze musi sie jej pozbywac. Moim zdaniem on jest legendarnym ssj. Tylko on potrafil wytworzyc oslone i uciec z wybuchajacej planety Vegeta, i przypominam ze byl jescze niemowlakiem

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dobra Scyller to twoje zdanie, ale dla tych co opierają się na mandze wszystkie twoje argumenty i tak nic nie dadzą bo Bollyego nie ma w niej.
Zaraz wskoczy tutaj Majin albo inny Kamzo i wykrzyknie, że tu sami debile, bo osądzają postaci na podstawie teledysków... Ale ja ciągle trwam przy swoim: Brolly może i troszkę zasługuje na miano legendarnego ssj, ale Goku zasługuje na to miano bardziej.
No i jakoś nikt nic nie powiedział, a może to ty Xan na siłe chcesz jakąś kłótnie wywołać ??

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Legendarny Super Saiyanin Broli (?)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook