Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Piłka nożna

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.193
Posty: 633
Skąd: Kielce
ok, myślę, że mogę się wypowiedzieć. Co prawda cholernie wręcz boję się jutrzejszej geografii, no, ale może dam radę.

Piłka kopana, szczególnie halowa, to moja druga miłość. O pierwszą nie pytajcie, i tak nie znacie.
Gram od 14 r.ż., więc będzie jakieś cztery do czterech i pół, pięciu lat. Bez fałszywej skromności powiem, że jestem dobrym stoperem. Kiedyś grałam na bramce, ale jakoś wolę obronę, zwłaszcza środek. Gram przynajmniej raz w tygodniu. Mam to szczęście uczestniczyć w spotkaniach oratoryjnych w każdą sobotę. Jestem tam jedyną dziewczyną i dobrze mi z tym(14 lub więcej facetów i ja ). Nie zawsze mnie akceptowali (szczególnie na początku), ale teraz, gdy udowodniłam swoją wartość, jakoś mi idzie. Owszem, najlepsza nie jestem, ale staram się jak mogę.
Co do kibicowania, jestem zagorzałym kibicem Korony Kielce i nikt mi nie powie, że(choć czasem grają jak ostatnie dziady) mój klub nie zasługuje na Ekstraklasę. Uwielbiam chodzić na mecze(Arena Kielc <3, choć to pieprzony, szpetny potworek) głównie ze względu na atmosferę tam panującą. W tv bawi mnie tylko oglądanie meczów Barcy, która nota bene ostatnio się w LM nie popisała. Ze względu na maturę trochę się opuściłam i nie pójdę na mecz z Chorzowem(</3), ale jesienią wrócę na Arenę z przyjemnością.
To chyba wszystko.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.792
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Piłka nożna.. ach
Bardzo lubię w nią grać. Często przebywam w męskim towarzystwie i jak okazja się natrafi to w piłkę gram. Chociażby w dwoma synami znajomej mojej matki od czasu do czasu jak u nich jestem(mają po 5 i 2 lata mniej ode mnie). Może i nie gram najlepiej, ale często jest kupa śmiechu. Albo czasem też na przerwach przed godziną wychowawczą:chłopaki z mojej klasy sobie przed drzwiami grali sobie w nogę to ja do nich dołączałam(i nie mieli nic przeciwko temu). Kiedyś jeszcze za szczeniaka byłam bardzo dobra w graniu w piłkę nożną. Co do meczów- nie oglądam i tak bardzo się piłką nożną nie interesuję.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.851
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
A umiesz zrobić rabonę? ;p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
A co mi tam, napiszę coś.

W piłkę nożną gram od jakichś 5 lat. Nic specjalnego, bo zawsze w szkolnym sksie, ale treningi raz w tygodniu były, po 1,5 h, więc jako tako kopać się nauczyłam. Robić rabonę też. Myślałam kilka razy o tym, żeby spróbować swoich sił w Olimpii Szczecin, ale zawsze brakuje mi motywacji, żeby się tam wybrać.
O ile w gimnazjum była to czysta zabawa, teraz ten sport stał się dla mnie naprawdę ważny. Od 2 lat nie opuściłam żadnego meczu, nawet w razie kontuzji jeżdżę z dziewczynami, żeby popatrzeć i je wspierać.
Na początku swojej "kariery" stałam na bramce, potem zmieniłam miejsce na lewego obrońcę, a teraz znowu wracam na bramkę, z powodu odejścia z drużyny jednej zawodniczki.
Piłka nożna to świetna sprawa, doskonale wpływa na kondycję i samopoczucie. Czasem po meczu czuję się jak po naprawdę porządnym seksie, bez kitu.
Niestety, jest też jeden wkurzający minus. A konkretniej - każdy sport w pewien sposób zmienia sylwetkę, a piłka nożna bardzo znacznie wpływa na mięśnie łydek, powiększając je. Ja osobiście jestem drobną osobą, dlatego nie rzuca się to tak bardzo w oczy, ale jeśli ktoś by się przyjrzał, to moje łydki są niewiele mniejsze od ud. Zabawne w sumie.

Co do oglądania piłki, to nie przepadam za tym osobiście. Tylko Mistrzostwa Świata, ew Europy. Rozgrywek klubowych nigdy nie oglądam.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.716
Posty: 95
Skąd: Warszawa
Uwielbiam ten sport jak mówiłam w poście o siatkówce że wole nogę tam się coś dzieje . Musisz biegać i się wysilać .

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.151
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Kocham grać w noge, szczególnie z chłopakami, to mój ulubiony sport Od dziecka grałam z bratem, nauczył mnie różnych rzeczy. Na wf-ie niestety rzadko w to gramy. Uważam że to świetny sport

True Saiyans fight alone
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
Wisłeka raz i dwa, szalalala...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.851
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
I tak jest dobrze, bo w ostatnich latach, nawet do tej ostatniej rundy polski klub nie doszedł ;p

Tak naprawdę to ciężko powiedzieć dlaczego znowu nam nie wyszło, Wisła miała jak dotąd najsilniejszy skład, nikt nie odszedł, doszli zawodnicy z "europy" w cudzysłowie z europy, ze słabszych europejskich drużyn, ale ja zawsze powtarzam że lepsi tacy aniżeli te niby talenty z zakaukazia. Wg. mnie były błedy w taktyce, Maskaant mógł postawić na innych piłkarzy, skoro Melikson, Lamey byli nie do końca zdrowi. No i pojawia się wreszcie pytanie skoro Barcelona, Szachtar Donieck a teraz jeszcze mistrz Cypru są dla nas za silni to z kim my mamy grać?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.603
Posty: 79
Skąd: Beleriand
Katz napisał(a):
to z kim my mamy grać?
To raczej nie problem, bo sami piłkarze często powtarzają, że "grać" mogą z każdym, gorzej, że od grać do "wygrywać" daleka droga..

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.514
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
"Nie pamiętam dokładnie, ale ostatnio było spotkanie chyba pierwszoligowej Warty Poznań z polską reprezentacją kobiet. Chłopaki wygrali na luzie 10:0. To adekwatnie pokazuje różnicę poziomów. Nie można mówić, że czarne jest białe i na odwrót" - tak se cytatem.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ishi napisał(a):
To adekwatnie pokazuje różnicę poziomów.
Raczej różnicę, że mężczyźni różnią się fizycznie i kondycyjnie od kobiet, co w sumie wiadomo nie od dziś.
Grałam przez wiele lat w piłkę nożną, często zdarzało się grać z facetami, no i nie ma możliwości wygrać. Nawet jeśli koleś grał jak ostatnia pipa, to zawsze biegał szybciej, kopał mocniej, faulował boleśniej.

Nie zmienia to faktu, że Ibrahimović ma świętą rację i nie ma co tutaj porównywać. Babka będąca Michałem Aniołem piłki nożnej zawsze będzie gorsza od faceta, bo nie ma predyspozycji do tak wymagającego sportu.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.354
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Mart napisał(a):
w piłkę nożną, często zdarzało się grać z facetami, no i nie ma możliwości wygrać. Nawet jeśli koleś grał jak ostatnia pipa, to zawsze biegał szybciej, kopał mocniej, faulował boleśniej.
Widocznie to sport nie dla ciebie i grać nie umiesz. Trenuj pływanie lepiej ci wyjdzie. Przy okazji będziesz szybciej biegała.

Dodano po 6 minutach
Shihouin napisał(a):
piłka jest spoko, gram teraz rzadko bo mi forma spadła. ostatnio pogrywam w siatkówke i mi to lepiej wychodzi.
Forma młodej myszy ? Dziecko, ty nigdy nie będziesz mieć formy bo jesteś lamusem w siatkówkę powiadasz ? Lepiej zrób tę formę, to polubisz grać w piłkę nożną albo lepiej zajmij się szachami, bo wymagają Inteligencji.

Dodano po 11 minutach
Mart, a co zrobisz jak ktoś zrobi wślizg tak, że upadniesz ? Te z faul ? Albo z barka cię popchnie ?
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Godan napisał(a):
Widocznie to sport nie dla ciebie i grać nie umiesz. Trenuj pływanie lepiej ci wyjdzie. Przy okazji będziesz szybciej biegała.
Forum to widocznie miejsce nie dla Ciebie i czytać nie umiesz. Obejrzyj jakiś film, lepiej ci wyjdzie, przy okazji trochę się rozerwiesz.


Mart, a co zrobisz jak ktoś zrobi wślizg tak, że upadniesz ? Te z faul ? Albo z barka cię popchnie ?
Nic nie zrobię, a co miałabym zrobić? Piłka nożna to gra kontaktowa, wiadomo, że wychodzi się z boiska poobijanym, nie każda interakcja jest przecież faulem. Myślisz, że jak dziewczyny grają w piłkę nożną to dotykają się tylko czubkiem paluszka?

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.354
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Mart ale tyś tępa, wykręcasz się głównym tematem dyskusji ale jak zwykle musisz coś dodać jaka ty och i ah co ? Zrozum, że takie wszędobylskie i beznadziejne typy nie zdają sprawy z swej beznadziejności i starają się wpłynąć na opinię innych ludzi.

Dodano po 3 minutach
Nie dotykają się pewnie ale jak wspomniałąś jest sportem kontaktowym i raczej nie wypada ze względu na płeć grać im z płciom przeciwną. Nawet z tego względu, że płeć przeciwną raczej wychowano by ją traktować z ulgą. Wszędzie się kobiety traktuje z ulgą, za to ludzie stwarzają pozory, że tak nie jest.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.763
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Godan napisał(a):
Forma młodej myszy ? Dziecko, ty nigdy nie będziesz mieć formy bo jesteś lamusem w siatkówkę powiadasz ? Lepiej zrób tę formę, to polubisz grać w piłkę nożną albo lepiej zajmij się szachami, bo wymagają Inteligencji.
Wyciągnij jakiś cytat jak byłem w przedszkolu i skarżyłem się że nie dosięgam do górnej półki. Formę się albo ma albo jej nie ma, ale nie można jej "zrobić" co ty kolego z napojem energetycznym na 79 groszy zamiast użytecznego miejsca w głowie gdzie znajduje się mózg i ręką wypakowaną jakbyś czyścił nią kibel powinieneś wiedzieć. A tak się składa że grywam w szachy i to całkiem dobrze co w Twoim mniemaniu czyni mnie inteligentnym, chociaż nie chce być takim w Twoich oczach bo mi to uwłacza. To tyle co mam do powiedzenia o piłce nożnej.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.354
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Chłopie wystarczy mi, że poznam reguły. I nie pieprz mi tu takie bzdety, bo pewnie jesteś tym co nawet formy nie próbowali zrobić. Mówisz o mnie cienias ? Spójrz w lustro hahahaha. Wstydź się hahaha.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.763
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Godan napisał(a):
bo pewnie jesteś tym co nawet formy nie próbowali zrobić.
Oświeć mnie na czym polega zrobienie formy, mam nadzieje że nie dasz mi tu definicji z wiki w dodatku o kondycji, bo pewnie uważasz to za tą Twoją "formę".

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.354
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Shihouin napisał(a):
Oświeć mnie na czym polega zrobienie formy, mam nadzieje że nie dasz mi tu definicji z wiki w dodatku o kondycji, bo pewnie uważasz to za tą Twoją "formę".

Rozróżnaiasz ty formę od kondycji ? Forma to to co prezentujesz (wygląd), a kondycja nie tylko czy masz wydolność fizyczną. Ty nawet o tym nie masz pojęcia bo myślisz, że to jedno XD
Ja nie mam formy tej którą bym chciał mieć.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.763
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Mam nadzieje że przeczytasz jeszcze raz mój post powyżej i dojdziesz do tego o co pytałem. Jeśli nie to nie ma sensu kontynuować, bo chyba czytanie ze zrozumieniem jest powyżej Twoich zdolności.

"Forma to to co prezentujesz (wygląd)"

Nie. Delikatnie trącasz formę jako pojęcie w sztuce, ale to nie o taką formę chodzi jak w sporcie.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shihouin: 28.12.2013, 22:27
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Piłka nożna
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook