Forum Dragon Ball Nao

» Samodzielna nauka Excela

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Szukam jakiegos dobrego podrecznika do samodzielnej nauki Excela. Takiego, by nawet taki informatyczny mlot jak jak, nauczyl sie poslugiwac tym programem. Mozecie mi cos konkretnego polecic?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Idź do sklepu Empik, wybierz i sobie kup. Wątpię by ktoś tutaj tobie mógł coś takiego polecić bo rzadko ludzie używają podstawowych podręczników do tak prostych programów jak Excel (chyba że zależy ci na super funkcjach, macierzach itp).

szczecin
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jakis ty pomocny...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ale to co Gangez napisał jest akurat świętą prawdą i nie widzę powodów do oburzenia. Excel rzeczywiście jest prosty, większość rzeczy człowiek uczy się jakoś tak 'po drodze' bez książek. A jak serio masz takie problemy (swoją drogą podobno kończyłeś z PUPu odpowiedni kurs i nadal nie umiesz obsłużyć tego programu..?) to może podręcznik gimnazjalny, dla podstawówki? Bo serio nie da się znaleźć nic prostszego.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jest w empiku taka seria podręczników "dla bystrzaków".

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
ja chce plusa za to jesli sie przydało
ronio226
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.254
Posty: 1
Też w necie jest pełno różnych kursów z excela z podstaw. Choćby na * zaloguj się, aby zobaczyć link * możesz sobie wykupić za niecałe 30 zł na cały miesiąc dostęp do lekcji. Porządnie jest wytłumaczone. Robiłem tam podstawy i średniozaawansowany poziom. Moim zdaniem o wiele lepsza nauka niż z książek.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Samodzielna nauka Excela
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook