Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Vegeta ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.586
Posty: 42
Skąd: Dębica
Tzn troszke mnie źle zrozumiałeś , wiem zę Goku tak w ogóle [ ort! ] to był głupiutki a Vegeta się na inteligentnego wydawał , tylko chodzi mi o to że Vegeta z taką mocą a jego duma i czasem pycha w walce czy by to go nie zgubiło albo by czegoś nie zrobił głupiego ... a Goku jak miał moc to potrafił tak w miare rozważnie te walki prowadzić choć mówie że nie zawsze A tak to Vegeta faktycznie był mądrzejszy .
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
no chyba ze tak, teraz masz racje

Obraz
PALATIAL REGALIA
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Racja Veguś miał tyle samozaparcia i zawiści w sobie, że robił wszystko, żeby ta Marchewa mu nie dorównywała... Szkoda ze mu sie to nie udawało W każdym razie kolo byl na prawde w porzo. I ta jego zuchwałość

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Vegeta się na inteligentnego wydawał
Co to znaczy wydawał? ...on był inteligentny ...znaczy jest

Angrenereg Kali The Neftys

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Angrenereg Kali The Nefty: 03.05.2006, 17:44
Grey Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.566
Posty: 11
Vegeta jes spoks ale czasami jak tu Gotenks zauważył przegrywa w najważniejszych walkach jak pamiętam gdy walczyli z Brollim Vegeta złapał zawiasa i tylko gadał:"po co sie oni biją przecież [ ort! ] on nas zabije"
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Książę Saiyan Vegeta!
On sprawił, że nie mogłam oderwać oczu od telewizora!
On a nie Goku.
Stał się moim ulubionym bohaterem od samego początku, od czasu gdy się pojawił.
Tajemnicza postać skrywająca mroczną tajemnice z przeszłości!
Twardy wojownik!
Jego charakter jest boski!
Do tego w przeciwieństwie do Goku jest bohaterem dynamicznym, który zmienia się w trakcie trwania serii! Obserwujemy tą przemiane! Jednocześnie nadal pozostaje sobą! Mimo że przewartościował wartości!
Zawsze pozostał sobą jedynym niepowtarzalnym Saiyanskim księciem Vegeta!
Poznajemy jak powstaje specyficzna przyjaźń między Goku a Vegeta. Przyjaźń i jednocześnie rywalizacja.

Vegeta nigdy nie stał się tak beztroski jak Goku on tak nie potrafił, ale miał mniej beztroską młodość i dziecinstwo, gdyż gdy Goku żył z przyszywanym dziadkiem, Vegeta "służył" w armii Frezzy! Co mocno wpłyneło na jego sposób patrzenia na świat! Poznał co to jest prawo silniejszego i na czym ono polega! Przez wiele lat musiał się do niego stosować, ale nawet wtedy chciał niezależności!
Vegeta jest raczej typem samotnika!
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kiedyś nie znoisiłam Vegety. Za jego charakter i wielkie ego. Z czasem to się zmieniło. Doceniłam jego upór, zamiłowanie do walki, wytrwałość w dążeniu do celu. Jego Final Flach robi wrażenie. Po prostu zabójcza technika. Jako jedyny, oprócz Goku, kontynuował treningi. Gohan (niestety ) i Kuririn tego nie robili.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Vego SSJ 3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego SSJ 3
Wiek: 36
Dni na forum: 6.552
Posty: 41
Skąd: Ciechanów
Vegeta jest osoba żądną władzy, chce panowac nad całym wszechświatem, jedna z biegiem czasu, jego osobowość uległa zmianie, najważniejsza rzeczą staje sie dla niego rodzina

FINAL FLASH
Songoku ssj4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Songoku ssj4
Wiek: 32
Dni na forum: 6.541
Posty: 31
Skąd: Planeta Vegeta
Vegeta jst fajny i silny ale nie jest lepszy od Goku przynajmniej dla mnie
Goku Ssj3 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku Ssj3
Dni na forum: 6.541
Posty: 23
vegeta dla mnie jest równy z goku silny ale takrze obrażalski
sweety15 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
sweety15
Wiek: 32
Dni na forum: 6.544
Posty: 16
VEGETA JEST SUPER I TYLE!! To moja ulubiona postac od samego początku. On miał w życiu ciężko a i tak w sumie "wyszedł na ludzi". Był poniżany, musiał wypełniać czyjeś rozkazy...Jak on to wytrzymał? Podobają mi się jego cechy kiedy był dumnym księciem. To jest takie niesamowite. Ta jego duma, upór,.... z samych rysów twarzy , takich ostrych, widac zawziętość i wytrwałość, a w oczach nieprzeciętną inteligencję..... Potem jak zmiękł, no cóż nie specjalnie mi się to podobało, ale jak go zobaczyłam w roli kochającego tatusia.... To było COŚ! Bardzo podobał mi się jego stosunek do dzieci, nie rozpieszczał je tak do przesady, podchodził do nich szczególnie do Tronka z pewnym dystansem. W każdym razie jak w serii GT usłyszałam jak mówi do córki " kochanie" to mnie zatkało. Pierwszy raz coś takiego usłyszałam od niego... CHociaż był postacią negatywną miał i ma mnóstwo fanów którzy go kochaja i nigdy nie zapomną JA się do nich zaliczam...

Ile trzeba przejść, aby zrozumieć miłość...
Rob-Meister Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rob-Meister
Wiek: 34
Dni na forum: 6.541
Posty: 10
Skąd: Planet Vegita
Ja lubie Vegete w koncu to moja ulubiona postac Ma taki charakter jak Ja za co zapewne ludzie mnie nie lubią ale coz mam to gdzies w koncu po co mi oni.....?
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Mnie osobiście na początku Vegeta denerwował: szczególnie pamiętam jeden tekst (a propos ciała zabitego niedawno Yamshy): "zabierzcie swojego kolegę bo psuje krajobraz"... Niezbyt miłe.
Ale później gdy Vegeta zżył się już z resztą bohaterów, stał się sympatyczny.
Najbardziej lubię go jako "ojca rodziny" gdy np. woził Brę na zakupy - wtedy był słodziutki
Eee tam... Miał racje... ścierwo Yamchy faktycznie psuło krajobraz... cienias chciał bohatera zgrywac... lepiej by do mamy poszedł i się pod spudnicą schował a nie pod nogami się plątał... Z resztą kto powiedział że wojownik ma być miły? ...a może właśnie na opryskliwości i wyrachowaniu czar tej postaci polegał? Vegeta z CBGT to nie ma nawet namiastki charakteru tego bohatera

A co do ojca rodziny to cholernie mnie irytowała ta panna, sama by się krowa nauczyła jeździc a nie ojcu w treningach przeszkadzała...
( Może to chamskie ale mam zły dzień )

Angrenereg Kali The Neftys
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.614
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
pąmiętam jak vegeta mnie wkurzał że miał przewage nad songo podczas pierwszej walki nie lubiłem vegety ale potem go polubiałem jest to zarombista postać zawsze był uparty nie chciał niczyjej pomocy moim zdaniem zasłużył na miano księcia wszystkich sayian
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Vegeta jest super nie wiem jak by można go nie lubieć nie powiem co mi się w nim podoba bo nie ma takiej rzeczy [ ort! ] w nim żeby mi się nie podobała nawet jak był tym "złym" facetem lubiłam go
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Vegeta... Ogromny pyszałek i dumny Sayanin ( mam nadzieje że choć raz dobrze napisałem:P) ale. jaki pyszałek.. Vegeta jest postacią której po prostu nie można nie zauważyć w Dragon Ball'u.. no cóż nie będe się więcej rozpisywał gdyż moji poprzednicy powiedzieli już dużo.. lecz ja daże Vegete odmiennymi uczuciami:P
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.463
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Ja mysle ze Vegeta jest tak jak wczesniej ludzie mowili jest dumnym ksieciem , w końcu [ ort! ] jakby nie patrzec tak nastawil go do zycia jego ojciec. Ogolnie Lubie Vegete za jego wytrwalosc

Train Hard To Win Easy !!
Songo_Ostróda Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songo_Ostróda
Wiek: 31
Dni na forum: 6.476
Posty: 14
Skąd: Ostróda
Jak dla mnie Vegeta był... Nie będę tak się tu wyrażał Jednym słowem nie lubię go
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
Vegeta..hmm...po Goku moja ulubiona postac:D uwielbiam jego charakterek....poezja....byl taki dumny arogancki chamski za wszelka cene chcial byc najlepszy co mu niestety nie wychodzilo....denerwowal mnie czasem jak co chwile powtarzal ze jest "ksieciem Saiyaninow" ale ogolem byl miodzio:D
goku_jr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
goku_jr
Dni na forum: 6.405
Posty: 15
Vegeta to jedna z moich ulubionych postaci. Mimo tego, że był z początku nerwusem i w ogóle [ ort! ] to potem stał się dobrym członkiem Team Z. W GT wyglądał strasznie poważnie, jak taki doświadczony pan wojownik . Kiedy przyszło co do czego potrafił nawet poświecić życie, a do tego miał kochane serce jeśli chodzi o rodzine (Saga Buu kiedy to mówił Trunks że go kocha) . Vegeta Rox
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » [Postać] Vegeta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook