Forum Dragon Ball Nao

» [Fanfik DB] "TaoPaiPai odnajduje pokój"

Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.092
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Minęły 2 mięsiące odkąd Goku "poswięcił" życie w walce z jego bratem Raditzem. Kiedy Z wojownicy przygotowali sie do walki z saiyanami TaoPaiPai pił sobie herbatę czekając na rewanż z SonGoku, niestety.............

"Młodszy braciszku mam dobre wieści" - powiedział Genialny kruk "No co?" - odparł jego brat "Son Goku nie żyje, został zabity przez szatana Piccolo" TaoPaiPai był lekko zszokowany i powiedział do swojego brata "zostaw mnie w spokoju bracie, nie mam już po co zabijać odkąd Son Goku nie ma" jego brat jest zszkokowany "nie mówi że przejdziesz do zdrajców?" TaoPaiPai mu na to "Chyba tak, i tak nie zostało nam wiele lat życia" nagle, TaoPaiPai czuję zwiększoną moc w sobie "Ta moc! Czyżbym był silniejszy od saiyanów? Muszę znaleść Tenshinhana" (Tao Pai Pai odleciał)

Gdzie indziej Tenshinhan i Chaoz trenowali aż nagle wyczuli moc TaoPaiPai "O nie panie Ten, to TaoPaiPai!" Tenshinhan zły odpowiada "czyżby brat naszego byłego mistrza miał jakiś trening? Jego moc jest ogromna!" Tao PaiPai wylądował "Kopę lat Tenshinhan'ie, widze że nie zaniedbałeś treningów, Chaoz też" Tenshinhan pyta sie "Pan TaoPaiPai, co pan tu robi?" Tao odpowiada "Pomyślałem że przyłącze sie do was bo nie mam po co mieć zemsty skoro SonGoku nie żyje" Tenshinhan dziwi że jego dawny mistrz to mówi, zapewne nie wie o możliwości wkrzeszania smoczych kul "więc jak będzie? " Tenshinhan odpowiada "Niech umowa będzie, ale proszę nie robić nic złego" TaoPaiPai na to "Spoko wodza"

Nadszedł czas kiedy saiyanie przybyli, Yamcha, Tenshinhan i Chaoz zginęli, TaoPaiPai dobrze wytrzymywał, niestety kiedy Nappa chciał zadać mu ostateczny cios, TaoPaiPai walnął "Hej laserowe usta, twoja matka była dmuchaczem śniegu", Nappa sie wkurzył że użył na niego jego promienia z ust aż pojawił sie Goku którego ciało zniwelowało atak.

"Nareście przybyłeś Kakarotto! Twój blaszany kolega nieźle walczył z Nappą, ale to i tak jego koniec" TaoPaiPai jest szokowany widokiem Goku "Son Goku? Jak ty żyjesz, przecież umarłeś! Czy to od smoczych kul?" Goku mu odpowiada "Tak, fajnie że zmieniłesz szwoje nastawienie TaoPaiPai, fajnie że bedzięmy walczycz po tej samej sztronie" Goku zadaje po tym cios z kaiokena Nappie który pada, Vegeta jest tak wkurzony że zamierza zniszczyć Ziemię, ale Goku używa Kaiokena x4 pozostawiając Vegetę nieprzytomnym "nieźle SonGoku, teraz wykończe ich" TaoPaiPai używa Super Dodonpy zabijąc Vegetę i Nappę.

Goku powiedział że TaoPaiPai zmienił sie, ale nadal ma ten zły widok w "oczach", TaoPaiPai mówi mu że zabije go kiedyś, a Goku czeka na ten dzień i że ma trenować.

Nagle tajemniczy głos powiedział "Heh nie tego sie spodziewałem, ale co tam, ech dobroć Kakarotta zmienia mnie"

KONIEC

Cast

Dziecko

TaoPaiPai
Tsurusennin

Son Goku
Son Gohan

Tenshinhan
Chaoz
Kurilin
Yamcha
Piccolo

Vegeta
Nappa
Raditz

Narrator

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Bartek: 18.01.2016, 15:12
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Dobre. Czlowiek pokonuje Saiyan, Wprawdzie po przerobieniu na cyborga stal się silniejszy, ale zawsze to człowiek. Spodobały mi się: ludzki moment zwątpienia, gdy dowiedział się, że Goku nie żyje, typowa dla DB groźba, że kiedyś pokona Goku, powrót starych postaci (Kruka i Tao Pie Pie), niezła alternatywa dla Saiyan Sagi. No i ostateczne pokonanie Saiyan i obrona Ziemi. Na razie nie wiadomo o cyborgach dr Gero, więc bohaterowie mogą spać spokojnie.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.092
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Citrel napisał(a):
Dobre. Czlowiek pokonuje Saiyan, Wprawdzie po przerobieniu na cyborga stal się silniejszy, ale zawsze to człowiek.
Hehe, widzisz to ja zmieniłem jego moc, może dodam siebie na końcu tego fanfika

Oto bio tego Taopaipai'a

http://dragonballfanon.wikia.com/wiki/TaoPai ... s_peace%29
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Znam go z DB
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.092
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Citrel napisał(a):
Znam go z DB
Ale nie tego z innego wymiaru
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Tego poznałam teraz z Twojej historii, podobała mi się Oceń moją o Goku i Vegecie w barze
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Fanfik DB] "TaoPaiPai odnajduje pokój"
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook