Forum Dragon Ball Nao

» Najładniejsza postać ocena: 8,75 (głosy: 8)110

Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Bulma125 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Bulma125
Wiek: 28
Dni na forum: 4.718
Posty: 18
clio wiesz masz racje tylko jest przystojny a niestety charakter ma niefajny i poza tym jego moc wynosiła tylko 1500 jednostek więc to naprawdę mało
sylwioszek Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sylwioszek
Wiek: 29
Dni na forum: 5.311
Posty: 60
Skąd: z Konina
Bulma125 napisał(a):
jego moc wynosiła tylko 1500 jednostek więc to naprawdę mało
Bardzo mało, tak mało, że pokonał Goku.
A wracając do tematu to dla mnie ładnie się prezentował Dendi. Miał bardzo ładny odcień zieleni, sympatyczny, przyjazny wyraz twarzy i fajne ciuchy.

Obraz Obraz
Pride Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pride
Wiek: 25
Dni na forum: 4.774
Posty: 31
Skąd: Rzeszów
Najładniejsza była C18 faja była a najprzystojnijszy, był Freezer hahah!
xxKassi92xx Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
xxKassi92xx
Wiek: 31
Dni na forum: 4.706
Posty: 52
Skąd: Poznań
Hmm..
Najładniejszy wg mnie jest Vegeta, a cóż z tego,że ma zakola! ^^
Ta jego maniera i wyższość mnie rozbrajają, i te ciemne oczy!
W sumie fajny wyglądowo jest Goten w DB GT, tylko ten styl ubierania -_- nie odpowiada mi xD
Goku lubię najbardziej w wersji ssj, w swojej "zwykłej" postaci, nie kręci mnie aż tak^^
Gohan jest też słodki, zwłaszcza w tym wieku jak uczęszcza do szkoły z Videl
heh, pewnie jestem jedną z niewielu dziewczyn która tak uważa ,ale... Trunks mnie nie kręci;// lubię ta postać etc ale wyglądowo mi nie odpowiada... jest coś w nim metroseksualnego xD

co do kobiet to moim no., 1 jest Bulma-ładna, inteligentna i bystra, i ten charakterek
i C18-silna i sexy
kiryl389
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.189
Posty: 1
1Jeśli chodzi o najładniejszą to zdecydowanie wszystkie miażdży Marow (dziewczyna krilana) Pojawiła się na krótko ale była taka ładna rozwalała system.Ciężko ją w ogóle opisać zobaczcie sami
* zaloguj się, aby zobaczyć link * .Trudno się dziwić chłopakom .Z wyglądu nie miała wad zgrabne nogi ,piękne oczy fantastyczne włosy, uroczy uśmiech i chyba najładniejszy biust w całym uniwersum który często pokazywała .Była bardzo przyjemna dla oka.Szkoda że jej nie ma częściej to wielka szkoda. umie wykorzystać swoje atuty czego często doświadczamy.Miała też świetny styl ubierania chyba każdy się z tym zgodzi . MISS DRAGON BALL WSZECH CZASÓW
2 Miejsce zajmuje C18 żona krilana nie była aż tak ładna ale przydatniejsza w walce, jak również nigdy się nie starzeje.Wiecznie młoda wiecznie piękna.
* zaloguj się, aby zobaczyć link * NAJMOCNIEJSZA KOBIETA W DB
3 Bulma ale tylko z zwłaszcza w długich włosach maże nie jak Marow ale nadal
schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Wiek: 35
Dni na forum: 3.298
Posty: 77
1. Maron/Bulma
2. Lunch
3. Chi-Chi

Bulma i Chi-Chi ładne, ale nieraz dość wredne
Maron bardzo ładna, ale niezbyt inteligentna
Jeśli miałbym wybrać jedną najfajniejszą i zarazem ładną to zdecydowanie Lunch, ale w swojej "spokojnej" wersji

Obraz
ktoś121212
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 26
Dni na forum: 3.150
Posty: 5
Hmm moim zdaniem najładniejsza jest Bulma
don
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.167
Plusy: 1
Posty: 11
Maron-chan najlepsza, szkoda tylko, że "tempa jak szczała" (chociaż może to i dobrze?
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mnie się Videl podoba i młoda Bulma. C18 też jest niczego sobie, ale zostawię ją Krillinowi, w końcu szaleje za nią. Swoją drogą to ciekawe, że w DB kobiety miały zwykle mały biust (główne postacie), natomiast w nowszych anime seksizm bardziej wypływa (np. One Piece).

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 21.09.2015, 22:27
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
To niestety prawda, podobnie jest w Fairy Tail czy Bleachu. Najwyraźniej Toriyama uważał, że u kobiety ważniejszy jest charakter niż cycki - i chwała mu za to.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Nocebo
Ziemianin
Ziemianin
Nocebo
Dni na forum: 3.111
Posty: 2
Mimo że generalnie moim ulubieńcem jest Vegeta, to tak pod względem wizualnym (tylko o ciut ciut) wygrywa Mirai Trunks. Ten dorosły Trunks z GT niestety w ogóle się nie umywa - inna paleta kolorów i jeszcze ten sposób ubierania się, który dużo bardziej pasował do C17 - który swoją drogą też jest bardzo fajną postacią, jeśli chodzi o stopień "ładności". Z pań Bulma (kiedykolwiek, byle przed GT) i C18.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Wszystkie są dobrze narysowane. W mandze każda postać ma podobne rysy twarzy więc ciężko powiedzieć, która najładniejsza, jeśli chodzi o pracę graficzną to wszystko są ładne.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Najładniejsza jest młoda Chi Chi ta z okresu 23TB kiedy wzięła udział w tym turnieju i wyszła za mąż za Son Goku

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen napisał(a):
Prosiłbym o rozszerzanie swoich wypowiedzi.

Najładniejsza jest Videl. Oryginalne włosy, oczy. Ciekawe stroje (bez przesady). Ładna mimika.

Prawda prawdą, że Smocze Kule nie są jakieś superszczegółowe, więc i postacie bywają jałowe. Nie można zapomnieć, że wszyscy są w dużej mierze na jedno kopyto.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.538
Posty: 164
Jeśli chodzi o kobiece postacie, to zdecydowanie na pierwszym miejscu jest u mnie jest Android 18 - silna i ładna! O wiele ciekawiej się prezentuje niż reszta kobitek, ma w sobie coś pociągającego. Kuririn ma dobry gust Może gdyby Bulma i Chichi w późniejszym okresie nie zaczęły kojarzyć mi się z takimi starymi zrzędami, to by któraś wylądowała na pierwszym miejscu, ale tak to nie ma mowy ^^
A nad męskimi się nigdy nie zastanawiałem, wybaczcie
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Z mężczyzn oczywiście Vegeta! Jest niesamowicie przystojny, już jako dziecko byłam zakochana. Zwłaszcza gdy posyła te swoje ironiczne uśmieszki, coś wspaniałego. Chociaż... temat brzmi "najładniejsza postać", a on jest po prostu pociągający, za ładnego chłopca to mogę uznać bardziej Trunksa, ma delikatniejszą urodę.

A co do kobiet, to ciężki wybór. Dla mnie wszystkie są naprawdę ładne, C18 jest bardzo seksowna, uwielbiam ją jako postać kobiecą (oczywiście dopóki nie zrobiła się kochającą mężatką - DBS zabiło w niej to, co uwielbiałam). Z wyglądu jest super, ma piękne włosy, taką zimną, pociągającą urodę.

Uwielbiam też urodę Videl, i myślę, że ją można uznać za najładniejszą, zwłaszcza przed obcięciem włosów - taka ładna, sympatyczna dziewczyna, jednocześnie z charakterem. A co do Bulmy, to w zależności od fryzury wyglądała lepiej i gorzej, poznajemy ją jako szaloną małolatę, a ostatecznie jest kobietą z klasą.

Klątwa - Dragon Ball
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Freezer z wąsem byłby najładniejszy.
Chociaż, w sumie perfect cell mógłby mieć wąsa, ideał to ideał.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Forum DB Nao » » » Najładniejsza postać
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook