Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Wygraj Dragon Ball Xenoverse 2 - konkurs

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 5.861
Posty: 5.277
PSKING0555 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 3.080
Posty: 30
Skąd: Wielkopolska
Moja ulubioną postacią jest Mr.Satan ponieważ jako jedyny z głównych bohaterów nigdy nie dał się zabić, teoretycznie uratował ziemię w dwóch kulminacyjnych momentach podając głowę #16 do Gohana i przekonując ludzi do podzielenia się energią z Son Gokū, a także jako jedyny ma swoich wielbicieli, w dodatku jest bogaty i nawet miasto nazwali na jego cześć. Nikt nie osiągnął tyle co on . (PS4)
Kakarotto181094 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kakarotto181094
Wiek: 30
Dni na forum: 4.011
Posty: 63
Moją ulubioną postacią jest Vegeta
Jako dumny książe doszedł do wielkiej potęgi chociaż uparcie wciąż dąrzy do dogonienia Goku a nawet być potężniejszy od niego co bedzie ogromnym sukcesem .
Ma ogromną dume nieraz ja porzucil dla uratowania bliskich , poswiecil swoje zycie dla dobra ludzi majac na mysli głównie swoja rodzine Bulme i Trunksa którzy są dla niego najważniejsi .
Vegeta nie od zawsze był postacią pozytywną lecz od kąd go poznałem zacząłem odczuwać podobieństwo w Moim charaterze do jego czasem słysząc jego aroganckie i chamskie odzywki a zarazem pomoc tłymaczoną wcześniej ,, to Ja mam pokonac Kakarotto " a teraz bezinteresowną widze w nim tak jakby Siebie wiec smiało mogę powiedzieć że utorzsamiam się z ta postacia .
Nauczył mnie dąrzyć do celu chociażby nie wiem co , to że dume czasem trzeba porzucić dla dobra ogółu i że nawet najwiekszy wróg może stać się największym przyjacielem i że to co robi robi dla samego Siebie i swoich bliskich nie oczekując nic za to [PS4]
Natsuru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 2.716
Posty: 11
Skąd: Japonia
Moją ulubioną postacią jest Bulma ... Zapytacie się dlaczego ? Otóż gdyby nie Bulma to nasz kochany Goku nigdy nie stał by się taki silny ... To ona o dziwo wiele razy ratowała mu "dupę" ... Postać ta pokazuje, że pomimo tego, że jesteś kobietą to potrafisz coś robić i to robić b. dobrze ... W końcu jej wynalazki towarzyszą nam przez prawie całą historię Dragon Balla ... Ach jaka ona była urocza jak chodziła z Jamcią <3.[XONE]
Akinox Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 2.715
Posty: 1
goku z ss2 gt najsilniejszy i najbardziej zabawny lub jeśli nie to z głównej serii najlepszy był kiedy postawił swoje życie nad dobro planety kiedy musiał użyć 3xkao na turnieju z hitmanem zastraszając Beursa że użyć tej techniki chciałby kiedyś na nim w sparingu ssg+kaox10 czy też wtedy kiedy uratował ziemie trzymając Raditza na ogon potem łapiąc i mówić do picolo ,,mną się nie przejmuj zaatakuj go razem ze mną. ja go przytrzymam " użył promienia śmierci przeszywając zarówno Son Goku jak i Raditza ratując ziemie , to najbardziej kluczowe zwroty fabuły
co do tego dlaczego chce tą grę ponieważ jestem wielkim fanem ogólnie dragonballa lubię grać prawie we wszystko związane z serią więc z chęcią zagram i we 2 cz. gry która przypadła mi do gustu

co do poczucia humoru sona ma czasami głupie żarty a czasami jest śmieszny z akcjami które robi np. kiedy po walce poobijany wraca do chichi mówi ,,głodny jestem " a potem obżera się jakby nie czuł bólu przez co chce mi się czasami śmiać i to ile tego je ...



liczę na gierkę (ps4) proszę o odpowiedź drogą emaliową .
kamilc46
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.713
Posty: 1
Moją uloubioną postacią jest Son Goku. Jest on z nami od początku Dragon Ball i mimo, że urodził się jako zły Kakarotto ostatecznie pozostał po stronie dobra. Wysłano go żeby zniszczył Ziemię, a niejednokrotnie ją uratował (np. przed Cellem). Lubię go za poczucie humoru, za ciągłe dążenie do celu, rozwijanie się. Myślę, że mnie inspiruje dzięki niemu zacząłem trenować karate. [XONE]
Krzysztof Jasek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Krzysztof Jasek
Wiek: 43
Dni na forum: 2.713
Posty: 26

Odpowiedź zwięzła niczym strzał?
Chyba nie umiem,choć bym chciał.
Ode mnie macie "Kienzan" serię,
która wywoła prawdziwą histerię

Wybór pad dzisiaj na Kuririna
bo w sumie on historię zaczyna
i razem z Goku od najmłodszych lat
walczy, trenuje i przemierza świat.

Nie wielki wzrostem,no i bez nosa
lecz moc w nim wielka, jak u herosa
do walki staje też bez wahania,
pokona migiem każdego drania.

Mocno obrywa i czasem ma pecha
pomimo tego się często uśmiecha
i mając fakt ten, tu na uwadze
zginąć potrafi w co drugiej sadze:p

A sam Akira w jednym wywiadzie
przyznał że"łysy"jest tak w zasadzie
najpotężniejszym ziemianinem,
"tylko człowiekiem"...nie sayaninem

W konkursie postawie na Kuririna
który mi trochę mnie przypomina
On razem z Goku podbija świat
i tak niezmiennie od 80-tych lat:)

Wybieram jego właśnie dla tego
gdyż jest najlepszym Son Goku kolegą
prawdziwy przyjaciel, człowiek ze stali
który swym ciosem byka powali:D

Gdyby jakimś cudem udało nam się razem z Kuririnem wygrać ten turniej to z chęcią jako trofeum wybierzemy grę na platformę PS4


[/center]
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Pomimo ogromnej sympatii do Goku, który bądź co bądź jest główną postacią Dragon Ball, największą sympatią darzę jednak Gohana już od czasu gdy po raz pierwszy został zaprezentowany w anime.

Już gdy biegał jako uroczy szkrab w czapeczce z czterogwiazdkową kulą podświadomość podpowiadała mi, że dokona wielkich rzeczy gdy nadejdzie odpowiedni czas, pomimo faktu że jest Saiya-jinem półkrwi.

Na pokaz drzemiącej w nim mocy nie trzeba było długo czekać - pamiętne uderzenie swojego wujka Raditza z główki w przypływie złości. Późniejszy ciężki trening pod czujnym okiem Piccolo utwierdzał tylko w przekonaniu, że Gohan jest i będzie zdolny do manifestacji swojej prawdziwej mocy i zdolności walki głównie wówczas gdy zostanie dopiero przyparty do muru.

Jeszcze na Namek Gohan prezentował postawę przede wszystkim strachliwą i emocjonalną lecz gdy nieco podrósł i nadszedł czas ataku androidów, pierworodny Goku w znacznym stopniu zmężniał. Dopiero co opanowawszy zdolność przemiany w SSJ, Gohan przewyższył dotychczas znany limit w momencie, gdy Cell bezceremonialnie zniszczył głowę androida #16. Ogrom żalu i wściekłości, który wówczas ogarnął syna Goku udowodnił jak wyjątkowa jest to postać - emocje potrafią wyzwolić w nim pokłady ogromnej mocy w stopniu nieporównywalnym do innych Saiya-jinów.

Gohan nie jest jednak pozbawiony wad, co czyni z niego postać realniejszą - zdając sobie sprawę ze swej ogromnej mocy potrafił być zbyt arogancki, czego dowodem było zarówno patyczkowanie się z Cellem, gdy miał okazję się go pozbyć jak i podobne zachowanie podczas walki z Super Buu, gdy zaczął mu zbyt pobłażać. W obu przypadkach Gohan poniósł konsekwencje swojego postępowania, czego mógł uniknąć - stracił ojca gdy ten musiał się poświęcić usiłując zniszczyć Cella oraz został wchłonięty przez Super Buu, narażając pozostałych przy życiu i całą Ziemię.

Od dziecka pchany ku rozwojowi intelektualnemu przez swoją matkę, Gohan ostatecznie zaniedbał trening i poświęcił się karierze naukowej, co mam mu trochę za złe, ponieważ miałem nadzieję, że pozostanie swego rodzaju "uśpioną tajną bronią" w razie niebezpieczeństwa zagrażającemu Ziemi. Jednakże biorąc za żonę Videl i mając z nią córeczkę Pan mam nadzieję, że jeszcze będzie miał swoje kolejne 15 minut gdy za wszelką cenę będzie chciał ochronić kobiety swojego życia. Tym bardziej sądzę, że jego czas znowu nadejdzie, ponieważ ewidentnie przejął się faktem, że Goku został pokonany w czasach Trunksa z przyszłości oraz jego brat i matka zginęli w tychże czasach.

Trzymam kciuki za kolejne przebudzenie mocy mojej ulubionej postaci - Gohana.

[PS4]
xDervis Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.713
Posty: 1
Skąd: Anglia
Moją ulubioną postacią jest Kid Buu.

Dlaczego?
To oczywiste... Kid Buu według mnie był i będzie najlepszym przeciwnikiem Goku, był sprytny, strasznie silny i jego cudowna walka z Goku w Świecie Kaioshin była po prostu wspaniala i strasznie ciekawa...
Lubie równiez Kid Buu za to jaki był, za to jak sie zachowywał i za jego wygląd który według mnie był strasznie ciekawy i mial cos w sobie cos strasznie interesującego.
Nie zapominajmy równiez o tym ze Saga Buu była najlepsza, przynajmniej według mnie [PS4]
diablo3wizard
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 2.716
Posty: 1
Moja ulubioną postacią jest Son Goku zwany przez Vegete Kakarotto lubię głównego bohatera ponieważ jest zabawny a jeśli chodzi o sztuki walki to jest mistrzem łatwo przyswaja sobie techniki np: kamechame nauczył się w seri dragom ball za pierwszym razem od Master Roshi łatwo nawiązuje więzi z innymi zdobywa przyjaciół np: Zeno który jest najsilniejszy i Beerusa .Nie łamie danych obietnic i się nigdy nie poddaje jak podczas walki z Black Goku dwa razy przegrał a wciosz próbuje go pokonać z Vegetą i przyjaciółmi wymielili sposób na jego pokonanie technikom mafuba. Niektórym ludziom brakuje w życiu prawdziwym woli walki i determinacji przesto czasem popełniają samobójstwa bo sobie nieradą ale Songo Goku ma te obie cech i determinacje i wole walki to ostatniego tchu i tworzenia nowych więzi z ludźmi dlatego lubię tą postać chodź jest ino postacią fikcyjną ale jak by ludzie mieli te 2 cechy co napisałem było spoko.

Dodano po 6 godzinach
grę proszę na PS4
ultimate Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
ultimate
Dni na forum: 4.128
Posty: 1
Skąd: Polska
Każdy Fan Dragon Balla wie, że mistrz Akira Toriyama wykreował tak wiele barwnych postaci, że nie sposób wybrać „tę jedną”. Moim ulubionym bohaterem od zawsze był jednak Kririn. Dlaczego? Kririn nie miał łatwego dzieciństwa. Prześladowany przez braci świątynnych wyruszył w poszukiwaniu lepszego jutra. Zawsze urzekała mnie metamorfoza tej postaci. Z początku zazdrosny i samolubny, z czasem staje się hojny i uczciwy. Jego relacja z Goku to doskonała opowieść o sile prawdziwej przyjaźni, w obronie której człowiek gotów poświęcić jest nawet własne życie. Postać Kririna zawsze była dla mnie inspiracją. Nie był w stanie stawić czoła Freezerowi na Namek, a jednak autorską techniką Kienzan zdołał odciąć mu ogon. Jest Ziemianinem, który stanowi dowód na to, że ciężką pracą każdy może osiągnąć fantastyczne rezultaty. Potrzeba jedynie wytrwałości. [PS4]
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Muten Roshi- Wieli Mistrz oraz miłośnik dziewczęcych wdzięków, przez co wielu zwie go Starym Zboczeńcem lub Żółwim Pustelnikiem.
Niepozorny: nieco ekscentryczny, zabawny i wyluzowany, ale nie dajcie się zwieść, bo kiedy trzeba potrafi zachować powagę i pokazać drzemiące w nim potężne moce.
Twórca legendarnej Kamehamehy. Jednym ruchem zmiótł z powierzchni planety górę Frypan, a nawet zniszczył księżyc.
Mimo, że już pod koniec serii jego siła zdaje się być niewielka w porównaniu z resztą bohaterów, uważam że zasługuje na swoje miano Wielkiego, bo prawdziwy mistrz potrafi tak pokierować swoimi uczniami, że staną się oni wielokrotnie lepsi od niego- i to właśnie uczynił. Wprowadził Goku w świat sztuk walki i pomógł rozwinąć skrzydła, a potężna technika Kamehamehy towarzyszy mu przez cały czas (mało tego, jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, jeżeli nie najbardziej rozpoznawalny atak ze świata anime).
Geniusz na miarę swoich czasów. Bez niego DB nie było by takie samo.
[PS4]

Na fb też to napisałem.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Wygraj Dragon Ball Xenoverse 2 - konkurs
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook