Forum Dragon Ball Nao

» Brolly Oozaru

Strony:   1, 2, 3  
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
ja tam sobie nie wyobrażam Broliego Ozaru, w zwykłej formie juz zachowuje sie jak goryl
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Gdyby stał się małpą, jego moc zniszczyłaby go samego siebie Ale tak na serio, to nie potrafię sobie wyobraziź Brollego jako Oozaru. na pewno [ ort! ] by był strasznie napakowany hehe
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
według mnie to byłby większy od innych Oozaru i bardziej niszczycielski o ile sie da
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
hmm...... Legendary Oozaru Heh... Niezły by był... zielona sierść , niezmiernie wielka siła, i zadumiająca postura ciała. Jakoś sobie tego nie wyobrażam PzDr

Obraz
PALATIAL REGALIA
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.522
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
Może podczas takiej transformacji zaczoł by mówić.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
[quote=lucas fable stwierdził]Może podczas takiej transformacji zaczoł by mówić.[/quote]
otóż Brolli mówił, przedstawił się Vegecie (movie # oraz oznajmił Goku "Ty będziesz moją pierwszą ofiarą". Tak samo powiedział coś gdy zorientował się że Gohan to syn Goku. Brolli po prostu był małomówny.

Co do Oozaru Brolliego sądzę iż naprawdę byłby nie do "zdarcia".
Siła Normalnego Sayia-jina w postaci Oozaru była 10 krotnie większa niż w normalnej postaci,

załóżmy więc:
Siła Goku: 5
Max. 15

Więc jako oozaru maxsymalną wartością siły Goku byłoby 150.

Siła Brolly'iego. 10
Max. 25

Siła Oozaru 250

Patrząc na przyrost siły Oozaru Brolly'iego można by stwierdzić że siłą dorównałby SSJ4. Ja jednak uważam, że jego siła byłaby porównywalna do Scalenia Goku i Vegety SSJ3 (gdyby takowe było). Czyli siła wyniosłaby więcej niż SSJ3 ale ciągle słabszy byłby niż SSJ4 Gogata.

Jeżeli nie przenawia to do niektórych, bo np. nie lubią GT, to określę to tak:
Moc Oozaru Broly'iego byłaby tak duża, że bez problemu rozniósłby SSJ2 Vegetto, SSJ3 Gotenksa, Kid Buu i Mistic Gohana.

Jednak nie jest to dosyć obiektywne spojrzenie , zważając na to iż wtedy już wojownicy byli naprawdę potężni i niektórzy pewnie mysleliby, że razem daliby radę Brolly'iemu. RACJA! wspólnie na pewno by mu stawili czoła jednak siła Brolly'iego bybały tak duża, że walka nie trwałaby długo.

Tak więc nierelane jest wyobrazanie sobie oozaru Broliego, gdyż byłby on po prostu nie do pokonania (w serii Z). Zresztą, Brolly najprawdopodobniej nie miał już ogona..

Prosze nie brać sobie d oserca mojego tekstu, ani nie "zjechać" mnie za niego, gdyż jest to po prostu moja interpretacja, a jak wiadomo, każdy może mieć inną

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
kuba_98 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kuba_98
Wiek: 32
Dni na forum: 6.589
Posty: 10
Skąd: ZG
Co do Oozaru Brolliego sądzę iż naprawdę byłby nie do "zdarcia".
Siła Normalnego Sayia-jina w postaci Oozaru była 10 krotnie większa niż w normalnej postaci,

załóżmy więc:
Siła Goku: 5
Max. 15

Więc jako oozaru maxymalną wartością siły Goku byłoby 150.

Siła Brolly'iego. 10
Max. 25

Siła Oozaru 250
ale w filmie było powiedziane ze jak sie urodził to miał 10.000 jednostek mocy czyli jako Ozaru miał by 100.000 jednostek mocy czyli prawie tyle ile Kuririn gdy był najsilniejszy .Gdyby Brolli mógłby się zmienić w Ozaru yo i tak nie mógł by się moim zdaniem zmienić w ssj4 bo on sie nie mógł opanować jak był w ssj a co dopiero w Ozaru
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
miał 10.000 jednostek
Ale moje "jednostki" podałem przykładowo, aby były najbardziej zrozumiałe - nie mówię przecież [ ort! ] że Brolly miał 25 jednostek czy coś - To tylko Przykład!

100.000 jednostek mocy czyli prawie tyle ile Kuririn gdy był najsilniejszy
Otóż Krillin był o wiele potężniejszy niż ty piszesz. Sądząc po jego możliwościach, u szczytu swoich możliwości siłą dorównywał nawet 1 formie Cella (co nie znaczy że by z nim wygrał).

zmienić w ssj4
Nie wspomniałem o SSJ4

on sie nie mógł opanować jak był w ssj a co dopiero w Ozaru
Tu masz rację, Brolly był bardzo porywczy.

A tak na marginesie:
ale w filmie było powiedziane
Nie warto mieszać Filmów z anime, gdyż to 2 różne rzeczy i zawsze będą jakieś niezgodności . poza tym [ ort! ] nie wiemy jaką mocą dysponował wtedy (podczas walki) Goku - Czy był Po czy Przed treningiem w RoSaT

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
kuba_98 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kuba_98
Wiek: 32
Dni na forum: 6.589
Posty: 10
Skąd: ZG
Krillin=Kuririn ??? bo nie wiem Uzyskałem info ze strony że na Tenkaichi Budokai 25 Kuririnmiał moc równą 120 000
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Kuba, zapewniam cię że opierając się na jednostkach nie masz nawet cienie szans na prawdę. Jednostki podane przez Akirę T. dosięgają jedynie przybycia F. Trunksa, dalej Akira zaprzestał podawania jednostek, gdyż, jak mi kiedyś podpowiedział mistrzu (pozdro dla niego ) moc wojowników byłaby tak duża ,że liczenie jej za pomocą Skauterów zajmowałoby kilka minut.
Tak więc texty typu: Goku SSJ3- 3232 7328736 32886 KI to bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura.
Wymyślone przez fanów za pomocą czystej spekulacji jednostki nie są prawdziwe!!!


PS. A Krillin na 10000% był o wiele silniejszy niż te "120 000". Uwierz mi na słowo, bądź spytaj się kogoś innego
PZDR

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Krillin=Kuririn ??? bo nie wiem Uzyskałem info ze strony że na Tenkaichi Budokai 25 Kuririnmiał moc równą 120 000
Tak, Kuririn to Krilan:)
Ale co ważniejsze... JEDNOSTKI MOCY
Nie ma co się nad nimi specjalnie zastanawiac, poniewaz własciwie kazda strrona podaje swój własny, indywidualny, wykaz poziomów siły poszczególnych bohaterów.
Ty spotkałes się z opinia że Kuriri dysponował siła 120 000 jednostek. Ja z także, że miał ich 5 000 000. Która wersja jest bliższa prawdy?
Nie wiem. Jednostki po sadze Frezeera, do której sa wmiare ujednolicone, pozostają kwestia bardzo indywidualną.
Wedug mnie jednak stwierdzenie Paxa:
Otóż Krillin był o wiele potężniejszy niż ty piszesz. Sądząc po jego możliwościach, u szczytu swoich możliwości siłą dorównywał nawet 1 formie Cella (co nie znaczy że by z nim wygrał)
wydaje mi sie zbyt daleko idące.
Cell na 1 poziomie mocy pokonał cyborgi i Piccolo. Był też, do jakiegoś momentu, silniejszy od ssj.
Nie wydaje mi się, żeby którykolwiek z ludzi był w stanie osiągnąć taki poziom mocy, jakim dysponował Piccolo po złączeniu z Kamisamą.
Od tej reguły [ ort! ] sa za pewne dwa wyjątki.
Pierwszy to Mr. Satan, który w bezpardonowej walce pokonał Perfect Cella .
Drugi to oczywiście Uub. Ten chłopiec miał dysponować mocą Kid Buu. Czy tak rzeczywiście było? Trudno oceniać, bo DBZ nie pokazał nam pełni jego możliwości. DB GT... pozostawię tę kwestię bez komentarza...
A czy Brollemu potrzebny byłby poziom Oozaru w walce?
Według mnie NIE
Z cała pewnościa potrafiłby go kontrolowac, bo aby to robic wystarczyło chyba tylko być dorosłym. Przykład Goku i Vegety może potwierdzac tę tezę.
Pomijając fakt skrzywienia charakteru Brollego nie nalezy zapominac, ze SSJ to także perwien stan umysłu. "Strach i litość są mu obce" jak powiedzia Vegeta o tym poziomie mocy w polskiej wersji anime.
Dowody?
Przypomnijcie sobie postawe Goku po zmianie w ssj na Nameck. Albo słowa Vegety, który w walce z androidami stwierdził, że w stanie ssj wpada w amok.
Zatem ten poziom było dużo trudniej opanowac niż Oozaru, także z punktu widzenia charaklteru.
Taka mała dygresja:)
I na koniec raz jeszcze wróce do sedna sprawy:
Oozaru jest poziomem dużo słabszym od SSJ.
Według oficjalnych przelicznijków Oozaru zwiększał moc 10 razy. SSJ, tu zdania bywaja podzielone, od 30 do 50. Ja zdecydowanie opowiadam sie za opcja 50 bo te potwierdzac mogą liczniki jednostek podczas walki Goku I freezera na Nameck. Jak wspomniałem wcześniej do końca sagi sa one ujednolicone, więc można je przyjąć.
Kwestie szybkości, zwinności i zwrotności dzielące oba poziomy pozostawiam bez komentarza...
Brolly oczywiście mógłby walczyć na poziomioe Oozaru, ale po co? To byłoby efektowne, ale mało efektywne w porównianiu z SSJ.
To tyle:)
pozdrawiam

EDIT

Dai przypomniał mi bardzo ważną rzecz, za co mu dziekuje
Spoko Pax, nie ma sprawy

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dai Kaiosama: 15.06.2006, 22:18
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Cell na 1 poziomie mocy pokonał cyborgi i Piccolo. Był też, do jakiegoś momentu, silniejszy od ssj.
Myslałem o 1 formie Cella gdy po raz 1 walczył z Piccolo (czyli zannim wchłonął tą kupę ludzi i zyskał więcej mocy ).

Według oficjalnych przelicznijków Oozaru zwiększał moc 10 razy. SSJ, tu zdania bywaja podzielone, od 30 do 50. Ja zdecydowanie opowiadam sie za opcja 50
Pomijając moje wczesniejsze tezy, z twoją równierz się w 100% zgadzam. Ale zwrócmy uwagę czy inni nie mieli na mysli też G. Oozaru Brollyego

Dai dość celnie spuentował nasze dotychczasowe "domniemania" (bo stwierdzeniami nie możemy tego nazywać ).
Zapomniałem o fakcie wzrostu mocy SSJ, przez ca sam wpadłem we własną pułapkę jest mi troche wstyd no ale cóż poradzę Dai przypomniał mi bardzo ważną rzecz, za co mu dziekuje

PZDR

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.614
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
ja myśle że jak by brolly miał by być ozaru to nie mam [ ort! ] pytań wygłądał by jak dużo umięśniona małpa
Hitmonlee Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Hitmonlee
Wiek: 28
Dni na forum: 6.107
Ostrzeżenia: 1
Posty: 39
ozarru bylby super ale gold ozarru byłby hiper
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Na pewno byłby ogromny i niezwykle wytrzymały,naprawdę trudno by było go zranić!A energia Ki z pyska ojojojojojojojoj
SasukeUchiwa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.085
Posty: 3
to jest bez sensu, fakt ludzie lubią snuć jakieś niestworzone historie. ale brolli oozaru to coś nierealnego, dziwne i jakoś nie mogę tego sobie wyobrazić, nie przepadam za bardzo za GT a tylko w tej części odbiegają od prawdziwego dragon ball
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Brolliego Ozaru chyba nikt by nie pokonał i nawet Goku SSJ 4 niemiałby z nim szans. Gdyby się ktos taki pokaza na Ziemi to prawdopodobnie by ją zniszczył , chociaż zawsze zostaje Gogeta SSJ 4 aczkolwiek wracając do tematu to Brolli był juz wystarczająco silny bez Ozaru

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Brolliego Ozaru chyba nikt by nie pokonał i nawet Goku SSJ 4 niemiałby z nim szans.
Skoro Team Z poradził sobie z Brolym SSJ, to tym bardziej poradziłby sobie z formą Oozaru.
Dlaczego? Bo SSJ jest wiele razy potężniejszą transformacja Saiya-jina.
Wskazuja na to zarówno fakty, jaki i oficjalne przeliczniki mocy tych form.
Oozaru nie była Brollemu do niczego potrzbna.
Jak już wczesniej wspomniałem wyglądałaby bardzo efektownie, ale na polu walki byłaby mało efektywna.

A co do niszczenia Ziemi...
Zniszczyć mógł ja juz Vegeta, gdy po raz pierwszy walczył z Goku...
Aby to uczynic nie trzeba było dysponowac moca SSJ...
Wystarczyło 20-30 tys. jednostek siły, i odpowiedzni technika.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Gohanssjxx Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.086
Posty: 11
Broli w poziomie Gold Oozaur ale by było fajne widowisko
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
uwazam ze wygladal by jak kazdy ozaru nie bede sie rozpisywal bo taka odpowiec jak dla mnie wystarczy

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Brolly Oozaru
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook