Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super Card Game - pakiet startowy

Pabloskorr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Pabloskorr
Dni na forum: 1.532
Posty: 27
Cześć, gra ktoś z Was w tę karciankę? Mnie ona właśnie zainteresowała ale zniechęca mnie dość wysoka cena, bo żeby zagrać ze znajomym to trzeba wybulić z jakieś 100zł.... - pakiet startowy jest dla jednego gracza.
Moi znajomi fanami Dragon Balla nie są, więc nikt z nich nie kupi takich drogich kart -dla mnie zresztą, ponad 50zł to też nie tanio. xP

Też tyle mniej więcej płaciliście, czy udało Wam się wyrwać te pakiety taniej?
Może są jakieś skany tych kart w sieci? Wiem że dla niektórych jest to kontrowersyjne pytanie... ale jak dla mnie, płacić ponad stówę za to by móc sobie zagrać w karty jest "lekką" przesadą.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Obraz

kisnę


Nie grałem w Xenoverse 2 ani nie widziałem tego Nappy w DBH, więc to dla mnie pierwsyzna.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Pabloskorr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Pabloskorr
Dni na forum: 1.532
Posty: 27
Vegeta byłby pod wrażeniem.... albo w lekkim szoku.
Dobrze, że miał chociaż ten zarost bo tak to ciężko byłoby mu się pochwalić, że osiągnął poziom Super Saiyana. xD

No i dzięki za skan, pierwszą kartę już mam. XD
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Ha, jak głosi inskrypcja na karcie, to jest nawet SSJ3, na SSJ Nappa ma tylko złote brwi i zarost. W grę nie grałem i raczej nie zamierzam, ale spoko, że takie coś jest, zawsze alternatywa dla pokémonów, yugich, bakuganów i czego tam jeszcze. Jak byłem młodszy, ludzie szpilali nałogowo w Magic the Gathering, gierka ta to chyba wciąż najbardziej popularna karcianka.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Pabloskorr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Pabloskorr
Dni na forum: 1.532
Posty: 27
No nawet nie spojrzałem, że to aż SSj3 - ta lśniąca złota fryzura Nappy, mnie oślepiła. xD

Ja pamiętam tylko z mojego dzieciństwa, że był wielki bum na Dragon Balla i jeszcze większy na Pokemony - zbierało się karty z chipsów, w przypadku Dragon Balla. Były też gumy balonowe z naklejkami, które można było wklejać do specjalnego albumu - sam takiego nie miałem, widziałem u kolegi. Ja wklejałem do zeszytu. xp
Tej karcianki nie kojarzę, pomimo iż jestem z tego samego rocznika. No ale może ta popularna karcianka do mojej wioski nie zawędrowała.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
„Medżiki” zawsze były droższe niż np. Poki czy Yugi, nie było też żadnej serii telewizyjnej/komiksu do promocji oraz chyba prawie wcale podrób, stąd mniejsza popularność.

A w Dragon Balla z Chio grałem może ze 2-3 razy te 20 lat temu, mimo iż kart miałem mnóstwo. Jakoś się te karty bardziej kolekcjonowało i wkładało w klaser/laminowało.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super Card Game - pakiet startowy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook