Forum Dragon Ball Nao

» Bulma i Vegeta ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Kejshi Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.261
Posty: 2
Skąd: Ruda ze Śląska
W tym przypadku trudno powiedzieć o tym,że przeciwieństwa się przyciągają...jakby nie patrzeć Bulma bardzo pomagała Vegecie w jego rozwoju,choćby budując mu statek

shiro: O ile mnie pamięć nie myli to statek dla Vegety zbudował ojciec Bulmy Dr. Brief.
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.223
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Moim zdaniem może i Vegeta dojrzały nie był ale Vegeta zawsze wiedział co robi. Podejrzewam, że już wcześniej mógł coś czuć do Bulmy. Przecież to przy Bulmie jego temperament był niższy, nie ma co, Bulma trzymała go pod pantoflem ale też nauczyła kochać. Dzięki niej Vegeta zrozumiał co to miłość do syna i żony.......
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


A ja mam Kawaii 100% o Dragon Ballu, i tam jest strona pt. pary. Szoku dostałam, jak zobaczyłam tam : Vegete całującego Bulme!!! I to na ślubie!!! Spokojnie, nie odbiło mi. Vegeta jest czuły, ale to ukrywa. Przykładem jest reakcja na śmierć Futore Trunksa. To logiczne, że taki dumny wojownik ukrywa uczucia. Dba o image
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Bulma i Vegeta bardzo się kochali i to widać. Może nie po Vegecie, ale po Bulmie na pewno. I podam tu inny argument, niż Kejshi. Bulma wyczuła śmierć Vegety w Boo Sadze.
Nomi napisał(a):
I to na ślubie!!!
Oni się nigdy nie pobrali
...
Szmerak 1989 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Szmerak 1989
Wiek: 34
Dni na forum: 6.153
Posty: 3
Moim zdaniem Vegete i Bulme łączyła nadzwyczajna miłość od byłby oddać za nią własne życie.Oni się kochali lecz Vegeta nie pokazywał swych uczuć którymi darzył Bulme.
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


No nie wiem. Zdjęcie z kawaii to Vegeta w czarnym garniturze i białą koszulą, a Bulma w białej sukni z biaałyym welonem... To tylko wskazuje na ślub, więc stąd te domysły...
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Nomi napisał(a):
Zdjęcie z kawaii to Vegeta w czarnym garniturze i białą koszulą, a Bulma w białej sukni z biaałyym welonem... To tylko wskazuje na ślub, więc stąd te domysły...
Narysować można wszystko, nawet opowiadanie yaoi traktujące o Son Goku i Vegecie jako parze, a przecież wiadomo, że nic podobnego między tymi bohaterami nie zaszło. Powyższe twierdzenie nie ma racji bytu.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


To są -jak napisałam- tylko domysły. Ale faktem jest, że Vegeta i Bulma mają dzieci. Czyli się muszą kochać Bo wszyscy wiedzą już, że dzieci nie przynosi bocian
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Nawet nie pamiętam jak oni się zeszli

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Nomi napisał(a):
To są -jak napisałam- tylko domysły. Ale faktem jest, że Vegeta i Bulma mają dzieci. Czyli się muszą kochać Bo wszyscy wiedzą już, że dzieci nie przynosi bocian
Jestes pewna ??

Znam gościa który jakbys ciagle mu to powtarzala dałby się wrobić,ale on na wszstko sie nabiera co mu sie powie
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Byi dobrym małżeństwem. Mieli dość zdolnego synka. Vegeta kochał Bulme ale tego nie okazywał. Bulma też go kochała ale Vegeta nie dbał o nią. ale uważam że byli dobrą parą.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Daniel333 napisał(a):
Byi dobrym małżeństwem.
kasia_kame, czyli ja napisał(a):
Oni się nigdy nie pobrali
...
No właśnie.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Choć, o ile mnie pamięć nie myli, Vegeta w sadze Boo powiedział wyrażnie, że Bulma jest jego żoną. Było to w mandze, kiedy Goku przekonuje seniora światów, żeby użyć kul do przywrócenia Ziemi, zniszczonej przez Kid Boo.




ps.: kurde, dawno się nie wypowiadałem... niemal zapomniałem, jak sięna klawirze pisze
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Do wszystkich piszących o rzekomym ślubie Bulmy i Vegety:

W ANIME(w mandze mogło być inaczej, bo nie czytałam)gdy Goku przybywa z Yardat, Future Trunks mówi wyraźnie, że jego matka nigdy nie poślubiła Vegety. Mówi, że zawsze była niezależna i nie chce z tego rezygnować.
Tak więc nie uważam Bulmy i Vegety za małżeństwo.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Po tej rozmowie w rzeczywistości, w której Goku nie umarł minęło do Boo Saga co najmniej 8 lat. Przez ten czas wiele się mogło zmienić. I według mnie zmieniło.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Czyli że Trunks był bękartem (nieślubnym dzieckiem, jakby ktoś nie wiedział) a Bra już nie?
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Na to wychodzi. A tak w ogóle to Trunks bękartem raczej nie jest, w końcu Vegeta jest mężem Bulmy i to oni mają ze sobąto dziecko....
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Słuchaj:
Vegeta i Bulma się NIE pobrali(jeśli idąc Twiom tropem, mogli,ale o tym potem).
Future Trunks to starsza wersja naszego Trunksa. Jeżeli Future Trunks mówi, że Vegeta i Bulma się nie pobrali, to tym bardziej nie pobrali się, zanim urodził się nasz Trunks. Czyli jest bękartem.
Mogli się pobrać w znanej nam wersji historii, ale skoro pokazano ślub Goku, to dlaczego nie pokazano ślubu Vegety- równie ważnej postaci?
krótko mówiąc uważam że Vegeta i Bulma się NIE POBRALI i nie zmienię zdania.
orec16 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
orec16
Dni na forum: 6.118
Posty: 40
Ja myślę że Vegeta kochał Bulmę.Do małego Tronka powiedział by opiekował się matką(czyli Bulmą).Poświęcał się przede wszytskim dla nich bo ich naprawde kochał i chciał by byli bezpieczni.Choć nie okazywał uczucia do Bulmy do Tronka to robił.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja sądze że jako para to bardziej Bulma kochała Vegete niż Vegeta ją , aczkolwiek coś tam pomiędzy nimi było bo przecież mieli dziecko co nie mogło być przypadkiem , aczkolwiek Vegeta nie pokazywał uczuciuć .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Bulma i Vegeta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook