Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Piccolo ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4  
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Picollo jest jednym z moich faworytow . Otoz Jest To Bardzo Silna Postac . GdyBy Chcial To Bylby O wiele Silniejszy. Tylko zeby mial takie sprzety Jak Vegeta

pulkarecordzz.phorum.pl
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Picollo jest jednym z moich faworytow . Otoz Jest To Bardzo Silna Postac . GdyBy Chcial To Bylby O wiele Silniejszy. Tylko zeby mial takie sprzety Jak Vegeta
Nie szata zdobi człowieka... Piccolo może nie był silny w walce ( porównując do Vegety i Goku) Był jednak silny duchem.. duchem który Pozwalał mu się poświęcać!
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.463
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Piccolo dla mnie tez jest wazna postacia, daltego ze trenowal Gohana
a poza tym [ ort! ] wymyslil jedna z najlepszych technik "makankosappo"

Train Hard To Win Easy !!
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
Piccolo jest po Goku i Vegecie jedna z moich ulubionych postaci...szkoda ze w GT bylo juz tak nie wiele watkow z nim no i ze zmarl....byl on bez watpienia tajemnicza postacia i silnym wojownikiem a takze wspanialym przyjacielem reszty TeamuZ
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Ja takze ubustwiam Piccolo. Jest bardzo mądry, opanowany i radził sobie nawet z silniejszymi przeciwnikami. W momentach gdy Ci poteżni sobie nie radzili on nie tracił głowy i brnoł do przodu.

Przypomina mi Batmana.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Piccolo,
Z jednej strony tajemniczy i okrutny wojownik, z drugiej dobry i "dość" troskliwy opiekun. Najbardziej podobał mi się w pierwszych sagach, kiedy to właśnie on miał coś do powiedzenia, jak na przykład podczas walki z Frezerem. Możliwe, że nie zawsze był najsilniejszy, ale zawsze był bystrzejszy i przewidujący, to były min. powody dla którego pochłonął go Buu.
Cóż dużo można o nim dużo powiedzieć....
Wg. mnie jest on dużo ciekawszym charakterem niż reszta bohaterów DBZ.
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Jedna z moich ulubionych postaci, zarówno za charakter jak i oryginalny wygląd. Miał dobre serducho, ale nie był "miękki" i to mi się w nim podobało. Bardzo tajemniczy i trudny do przewidzenia:).

I was buried alive...
I was born dead...
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Piccolo to jeden z najlebszych wojowników serji dragon ball. Nie jest tak silny jak sayanie ale za to jest najbardziej taktyczny i naj inteligętniejszy.
Nie raz pokazał, że siła to nie wszystko.
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Piccolo jak chyba każdy nie lubiłem go na początku poniewarzbył tym złym chciał zabić Goku jednak potem przyłączył się do Z teamu. Myśle ze Piccolo należy się wielki szacunek to świetny wojownik opanowany w karzdej sytułacji walczący mondrze i przemyślanie, jest bardzo inteligentny i to chyba jego największy atut.
RESPECT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
początkowo zly charakter z biegiem czasu zmienia się, staje się jednym z największych obrońców ziemi. To dowód na to, że dobro zwycięża zło, oraz że nie wszyscy są zepsuci do szpiku kości. Zgadzam się z Freemanem Piccolo to najinteligentniejsza postać w DB. POnadto jest jednym z najpotężniejszych wojowników. Szkoda tylko, że w Buu sadze był już wyraźnie za sayianami.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
To jest temat dla mnie!! Uwielbiam Piccolo! Jest super, w ogóle [ ort! ] podoba mi sie wygląd Nameczan(czy Nameków??). Charakter też ma super, szczególnie po tym, jak zmienił się po treningu z Gohanem. Coraz częściej się uśmiecha i staje się sympatyczny. Jest uparty i skryty, a do tego silny i ma fajne techniki. Pisałam już kiedyś, że jak DB leciało w RTL, to miałam obsesję na jego punkcie.. I nadal mi nie przeszło, choć często tak bywa.. To chyba coś znaczy??
Kończąc, uważam Piccolo za najfajniejszą postać DB i nie moge przeboleć, że go uśmiercają w GT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kyasarin: 27.05.2007, 18:43
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
piccolo jest spox tylko szkoda że taki słaby
Czy ja wiem czy on taki słaby był??Może nie jestem na jego temat zbyt obiektywna, ale uważam go za jednego z silniejszych Z fighterów... Trzeba przyznać , w porównaniu z np. SSJ4 oj słabiutko, słabiutko...Ale z Goku i Vegetą w normalnym poziomie mógł rywalizować..
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Lubię Picolla, jest spoko! Na początku jest przewodzącą postacią Jest silny i opiekuńczy, a zarazem surowy. Podoba mi się jego tajemniczy uśmiech
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Uwielbiam jego cudowne miny Np. jk zobaczył że gotenks przemienia się w SSJ3. Ogólnie to uwielbiam Nameczan Są to świetne postacie, zresztą lubie zielony, hehe. Piccolo jest (zielony!) tajemniczy silny zabawny(nie taki poważny znowu ) i intrygujący. Nic tylko go kochac (:
Pynkaa Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Pynkaa
Dni na forum: 6.149
Posty: 7
Ja osobiście niezbyt przepadam za Piccolo Już od samego początku go nie lubiłam i tak już mi zostało Nawyk?? No może ale nawet gdy teraz znów oglądam sobie wszystkie Dragon Ball nie czuje do niego szczególnej sympatii
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Piccolo jest silny , dumny [ chociaż mniej niż Vegeta ], jest nawet przyjacielski jeżeli chodzi o Gohana . Lubię również tę postać [ zaraz po Vegecie i Yamchy ]

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Piccolo lubię ziomka , najprościej mówiąc , ale u zasadnie dla czego, długim męczącym postem Szatan to postać pełna skrajności , na początku zły charakter db , ale na pewno nie był pyszałkowaty jak Vegeta, nie lekceważył
wroga , racjonalnie myślał w każdej chwili , był zielony
Piccolo wydaje mi się nigdy nie był ucieleśnieniem zła , na początku chciał zabic Goku , zemścić sie , ale kiedy Son Goku go pokonał i nie zabił , dał mu drugą szanse, szanse na rehabilitacje swej osoby,od tego czasu coś sie w nim zmieniło , mógł Piccolo sobie pomyśleć , dlaczego mnie nie zabił , mnie najgorszego wroga , może nie jest taki zły ten Goku , oczywiście są to moje domysły , nadinterpretacje ,w końcu komu jak komu ale Szatanowi racjonalnego myślenia nie można odmówić. Zaczyna się dragon ball z , Piccolo walczy z myślami , czy walczyć z Goku czy też nie , sprawę rozwiązują za niego Saiyanie
Wrogowie zawieraj sojusz Goku i Szatan , walczą z Raditzem , jest tam scena kiedy Piccolo załatwia Raditza i Goku promieniem ze to tak nazwę, Goku nie żyje, czy Piccolo sie cieszy , nie , będąc uosobieniem zła powinien odczuwać jakoś satysfakcje ale jej nie ma. Szatan to dumny osobnik ,który by sie cieszył ze śmierci Goku gdyby go pokonał w uczciwej walce, a nie w tak haniebny sposób. Niewątpliwie największe zmiany w Szatanie zaszły podczas treningu Gohana , Piccolo zaczął go trenować bo widział w małym potencjał , trenował go na początku z egoistycznych pobudek , ale jednego nie wziął pod uwagę , że sie do Gohana przywiąże , Piccolo już nie dbał sam o siebie, miał kogoś o kogo mógł dbać , oczywiście w granicach rozsądku z czasem przywiązanie przerodziło sie w miłość , można powiedzieć ze Szatan stal sie drugim ojcem Gohana , jego mentorem. Jest taka scena w db juz nie pamietam w którym odcinku, Szatan kładzie rękę na czoło Gohan , na początku sie waha
ale pózniej ten czuły gest następuje , oczywiście to błahostka , ale po tym już widać jak się zmienił , oddanie życia za małego Gohan i słowa które tam padają , ze były to najlepsze chwile w jego życiu , świadczą jak długą drogę przeszedł Piccolo by odkryć w sobie dobro. Kilka słów podsumowanie Piccolo to dumny wojownik , potrafiący zachować zimną krew , potrafiący kochać , dobry przyjaciel z temu , mający specyficzne poczucie humoru nie pozbawione nutki ironii .
gohan super-saian Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 23
Dni na forum: 5.854
Posty: 13
piccolo jest supwe jak by go nie bylo ww db to wyobrażcie sobia jak by to bylo (gohani niebyl by taki śilny )poświencził sie zeby ratowac goku i innych (na namek) mógł bym wymieniac pełno ale czasu szkoda
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Świetna postać. Silny, bardzo inteligentny no i oddany swoim przyjaciołom. Ze złego charakteru zmienił się w dobry i stał się jedną z najlepszych postaci, bez której ciężko wyobrazić sobie akcję w jakieś serii Dragon Balla. Polubiłem go najbardziej, gdy został trenerem Gohana, w którym od początku widział wojownika oraz w momencie, gdy obronił swego ucznia przed atakiem Nappy, ratując mu tym samym żywot. Ogólnie bohater na duży plus, ma coś w sobie co pozwala mi sądzić, że to jedna z najciekawszych postaci w ogóle w Anime i Mandze.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.794
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Świetny gość. Odgrywa w całym Dragon Ball ważną rolę. Był dumny( może nie tak jak Vegeta, ale był..), silny, inteligentny. Wszystkich dziwiło to jak się zmienił- najpierw trenował Gohana, potem oddał za niego życie w walce z Nappą, następnie ratował Goku na Namek czego również o mały włos nie przypłacił życiem. Po prostu nie wyobrażam sobie DB bez niego. Był super.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » [Postać] Piccolo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook