Forum Dragon Ball Nao

» Prince Of Persia

Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
POP, gra (według mnie) - cudo. Osobiście grałem w 2 części - Duszę Wojownika i Dwa Trony. Obie były kapitalne. W Warrior Witchin, Książe jest mroczny, jest mniej combosów, trochę naciągnięta fabuła lecz bardziej przemyślani przeciwnicy. A gdy uciekasz przed Dahaką, lub pierwsza walka... mniam. Dwa trony to majstersztyk. Masę kombinacji, dobra fabuła, ciekawe osobowości ^_^, Speed-kill (moim zdaniem największy plus The Two Thrones), trudniejsi przeciwnicy ( W sumie to TTT, jest łatwiejsze niż jego poprzedniczka, lecz zwykły żołnierz jest bardziej wymagający niż 3 w WW ), itp, itd.

Co o tym sądzicie?

W moich tematach, mało kto się wypowiada, więc myśle że tutaj inaczej niebędzie ale może....

Pozdrawiam.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Lubie takie gry, ale z wieksza iloscia sieczki i krwi. Za ta gra nieprzedam, a nawet powiem, ze jest slaba. Niedopracowana kamera i ataki i nawet skakanie po scianach i inne duperelki mnie nie przekonuja.
Jedynie pierwsza czesc Prince'a na komodore byla dobra moim zdaniem ; ) God Of War niszczy Persie juz po pierwszym rozdziale...
Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.531
Posty: 29
Skąd: Z innej sfery materialnej
Ja tam wole BloodRayne chodźby ze względu na bochaterkę, fabułe i klimat.
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.257
Posty: 114
W Warrior Witchin, Książe jest mroczny, jest mniej combosów,
na pewno [ ort! ] jest ich więcej niż w the sands of time mniej za to niż w the two thrones
Prince of Persia to świetna gra.Mieliśmy okazje zagrać w trzy części a których najbardziej cenie dwie ostatnie: dusze wojownika i dwa trony.i nie zgodze się z tymi któży uważają że worrior within to najgorsza część serii .Jak dla mnie była to pierwsza odsłona w której było bardzo mało combosów.Worrior within to już zupełnie inna bajka, pojawiły się nowe triki ,udeżenia, chwyty książe pokazał nam swoją ciemną strone.Mocnym atutem (choć w czasopismach komputerowych uwarzano zupełnie odwrotnie) jest muzyka ,taka zkurat wydaje mi się pod walke.Innym atutem są ucieczki przed dahakom (bardzo emocjonujące momenty).Jedynym minusem jest umieszczenie lifeupgreidów
strasznie ciężko się szuka , przyznam się że bez pomocy poradnika nie znalazł bym wszystkich.
Co do the two thrones
Jest to ostatnia i zarazem najlepsza seria prince of persia.Grafika pozostała taka sama ale to w niczym nie przeszkadza są przecież nowe kombosy nowe uderzenia no i speed kille chyba autorzy nie mogli nic lepszego wymyślić cudo po prostu.Sam książe też się zmnienia, mamy jego jasną i ciemną strone z tych dwóch [ ort! ] wybieram ciemną ,chociaż nie potrzebnie na ciemnej stronie ubywa mu życie)Jedyny minus to jazda rydwanami taka sobie, według mnie nie potrzebna
Uriel Tuwor Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Uriel Tuwor
Dni na forum: 6.212
Posty: 20
Skąd: się biorą dzieci??
Grałem w Warrior Witchin ale bez pada d*** blada.

Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Grałem w Prince of Persia : Piaski czasu ale również mi sie nie spodobała . Gra nie naleeży do łatwych ani do trudnych , a ja wole jak takie gry są raczej trudne . Gre oceniam na 4- bo nie było aż tak złe..

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Hmm nie wydziwaj Filippo mnie się tam każda część podobała...z każdą częścią gra robiła się coraz mroczniejsza i cięższa...w dwójce uciekałam dobre 2h przed jednym demonem bo wciąż jakoś udawało mu sie mnie schwytać.
Jedynie pierwszą część gry przeszłam całą kolejne części coż sama nie wiem czemu nie grałam do końca..może z braku czasu...nie mam pojęcia...
Ale oceniam gre (od 1-6) na 5


Pozdrawiam
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Krótko, bo nie chce mi się pisać dużo.
Grafika - świetna, bajkowa, jak w XIII albo Borderlands.
Muzyka - też świetna, orientalne klimaty, emocjonalna i w ogóle.
Fabuła - naciągana z lekka, niezwiązana z innymi częściami o tym samym tytule, ale nie razi głupotą.
Świat - całkiem fajny, zwłaszcza w parze z grafiką.
Klimat - miodny.
W sumie najważniejsze w grze jest zakończenie, jest tak wybitnie epickie, że przebija nawet te z Finalów, które przeszedłem, a przebić zakończenie gry Square Softu, to naprawdę sztuka. Gra, w którą trzeba zagrać.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Prince Of Persia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook