Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Freezer, Cell czy Buu?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Cell, z nim związana jest najlepsza walka w DB, poza tym był najbardziej inteligentnym z wrogów.

I was buried alive...
I was born dead...
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.223
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Ja tam najbardziej lubię Buu.
Ze względu na jego umiejętności plastycznego ciała, a także wilele technik walki, którymi się posługiwał.
Bardzo fajnym zjawiskiem w jego przypadku była absorbacja......
I w ogóle [ ort! ] Buu wymiata. Freezer i Seru przy nim to pryszcz;-)
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Jesli chodzi o wyglad: tu trudno mi sie zdecydowac,wiec postawie na obu-Perfect Cell i Buu po wchlonieciu Fat Buu.

Z punktu widzenia technik: Buu (m.in. Henka Beam i fajnym atakiem bylo to,jak przylecial do Kami Lookout i z tamtad po uniesieniu reki do gory wystrzelil tyle pociskow,ze pozabijal prawie wszystkich ludzi na Ziemi i zniszczyl setki miast w ciagu krotkiej chwili)

Charakter: tu kazdy mial to,co zly bohater miec powinien,ale szczegolnie bezwzgledny i okrutny byl Freezer,ktory nie mial zadnych oporow,nawet przed zabijaniem swoich podwladnych.

Pod wzgledem sagi: najaciekawsza historia zwiazana byla z Buu-pojawilo sie wiele nowych i bardzo ciekawych rozwiazan (m.in. Mistic,SSJ3,Fusion)

Jesli mialbym wybrac jedna postac,to bylby to Buu.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
jungwa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
jungwa
Wiek: 34
Dni na forum: 6.220
Posty: 18
Skąd: Vegeta
Kamyl napisał(a):
Buu-pojawilo sie wiele nowych i bardzo ciekawych rozwiazan (m.in. Mistic,SSJ3,Fusion)
Co to jest Mistic??


Jeśli o mnie chodzi to chyba najlepszy pod względem wyglądu był Frezer w ostatecznej formie ale jeśli chodzi o sagę to chyba Buu tylko ze początek był trochę Budny z Fat Buu
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Co to jest Mistic??
Mistic to poziom mocy który osiągnoł Son Gohan na planecie bogów w sadze z Bubu.Poziom ten osiągnoł dzięki treningowi ze świętym mieczem a także za sprawą seniora bogów który wyzwolił w nim niejako dodatkową energie.odc. od 252 do 262

Wracając do tematu dla mnie najlepiej spośród trzech kandydatów wypada Cell.Jest on najinteligentniejszy i najbardziej rozsądny ze wszystkich chyba złych charakterów w dragon ballu.
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Najbardziej przełomowa była Freeza Saga, i to właśnie jego uważam za jednego z napotężniejszych przeciwników danej epoki. Goku pokonał go tylko i wyłącznie dzięki przemianie W SSJ. W Cell Sadze był on pewien, iż Gohan zwycięży jeśli tylko wystarczająco się rozzłości. Podobnie w Buu Sadze. Goku był zdolny pokonać Buu na poziomie SSJ3 jednak zostawił to dla potomnych

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Uriel Tuwor Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Uriel Tuwor
Dni na forum: 6.211
Posty: 20
Skąd: się biorą dzieci??
Buu jest fajny. Te odcinki z nim są najśmieszniejsze i najbardziej efektowne.

Obraz
zielosek
Ziemianin
Ziemianin
zielosek
Dni na forum: 6.203
Posty: 8
jak dla mnie najlepszy był ten najmniejszy bubu. Taki mały psychol który niszczył by wszystko co sie rusza
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Ja z tej trujki wybieram cella. Ponieważ był bardzo silny i trudny do pokonania.

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja najbardziej polubiłem Cella ponieważ był zawsze opanowany [ do momentu gdy Gohan zamieniał się w SSJ2 ] i na swój sposób szanował przeciwnika, poza ty miał krew saiyan i to było widac ponieważ chciał wkurzyć gohana by walczyć z nim na całośc .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Frizer Frizer i jescze raz Frizer Zawsze utrzymuje i bede w tym trwać że Frizer był najbardziej hm, złym? przerażającym? przeciwnikiem. Jak czytalam mange to przerażenie Zresztą po jego postawie było widać, urodzony dyktator A najbardziej co mi sie podobalo to Frizer zawsze mówił per 'pan' Oczywiście zaprzestał tego w walce z Goku ale cicho:D Zresztą jego 4 forma jest świetna do rysiowania
Irudo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Irudo
Wiek: 33
Dni na forum: 6.120
Posty: 3
Skąd: SKAWINA
ja z całej ich trójki najbardziej lubie cell'a i buu
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
No cóż, z całej trójki najciekawszy wydaje mi się Cell, w szczególności Perfect Cell. Jego technika absorpcji ludzi i umiejętność kopiowania cudzych technik (Kamehameha, Taiyoken) czyniła z niego niebezpiecznego przeciwnika. Właśnie Cell wydał mi się najciekawszy, jeśli chodzi o wygląd (formy ostateczne).
Pomimo, że jego siła nie umywała się do potęgi Buu, wybieram Cella.

PS., Może założyć tu ankietę

shiro: Nie
Will Turner Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Will Turner
Wiek: 32
Dni na forum: 6.163
Posty: 41
Skąd: Latający Holender
Buu ale w postaći Gohan Buu i Kid Buu to jest dopiero siła

WCA Są niezniszczalni jak stal, nie wiedza co to strach nie wiedza co to ból Oni wiedza tylko jedno Choppery to ich pasja to ich miłość, nikt ich nie pobije.

OCC To ich kuzyni zza Oceanu Razwem Tworzą jedna gigantyczną spółkę WCA&OCC
orec16 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
orec16
Dni na forum: 6.118
Posty: 40
Według mnie Cell.Był bezwzględny i inteligentny nie to co Buu.Był również silny.Nie był szaleńcem tak jak Buu i za to go lubiłem.Po prostu fajna czarna postać
Kame sennin Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.118
Posty: 1
Jak dla mnie najlepszy był Buu.........
Gdy by nie Genki Dama nikt by z nim nie wygrał
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Cell zdecydowanie fajnie wyglada i ogolnie saga Cella byla taka fajna ;d Buu mnie denerwowal (Fat Buu) swoja glupota i tym ze nie mial w sobie cech prawdziwego wojownika poniewaz byl pazerny na slodyze
Freezer natmomiast byl fajny i podoba mi sie to ze on juz BYL wladca siata albo inaczej kosmosu przez wiele lat dopiero jak natknal sie na Goku to przegral i skonczylo sie jego panowanie...a np. Cell albo Buu dopiero po pokonaniu druzyny Z byliby wladcami czyli jeszcze im sporo brakowalo ale i tak Cell żadzi

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.050
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
Na początek dodam, że wybór był bardzo trudny. Oglądając DBZ każdy kolejny z bossów był tak samo dobry jak poprzedni. Każdy z nich zatarł się mi w pamięci. Na dodatek każdy kolejny był coraz lepszy i miał coraz to ciekawsze moce. Mój ranking jest taki:

3. Perfect Cell

Potężny android który posiada geny wielu potężncyh wojoników. Jego techniki, moc są zabójcze. Dodając regeneracje mamy świetnego wojownika. Zorganizował Cell Game. Na dodatek jego formy z których musiał się rozwinąc były bardzo fajne. Nie jest jednak godzien zając lepsze miejsce.

2. Buu

Demon i nie wyobrażalnej mocy, teleportacji, mistrzowskiej regeneracji i wchłanianiu. Nie miał swojego charakteru miał wiele różnych zależnie od wchłonięcia. Pokonywał potężniejszych wojowników. Ogólnie postac zabawna, silna ale i nawet warta poświęceniu jej uwagi. Super gostek.

1. Freezer
Może i stał się słabeuszem pod koniec DBZ ale był świetny. Fajne transformacje, Death Ball, potężna armia i świetna rodzinka. Uważany za tchórza ale reszta bossów też miała te cechy. Gdyby nie wyglądał jak pedzio to byłby idealnym wrogiem.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Najfajniejszy był buu.
Mniał ekstra techniki walki ale podziwiam go za jego charakter. Cały czas zdawał być się zadoeoloy i cieszył się walką. Był zabawnym ale też i najbardziej wymagającym wrogiem. Freezera i Cella pokonałby bez problemu.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Wszyscy spoko i mają coś w sobie, ale Cell to najlepszy. Umożliwił w końcu mojej ulubionej postaci osiągnąć poziom SSJ2, Vegecie USSJ, w pewnym sensie, bo osiągnął go w room of spirit and time. No i nie było na niego mocnych OPRÓCZ GOHANA
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [Postać] Freezer, Cell czy Buu?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook