Forum Dragon Ball Nao

» Homoseksualizm

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Myśle, iż emocje już na tyle opadły, by móc temat odblokować. Liczę na treściwe i mądre przemyślenia ... w przeciwnym razie, z powodu tego, iż jest to mój temat, sam podejmę odpowiednie środki ... Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Może ja wypowiem się tak:
Naprawdę nic nie mam do homoseksualistów, uważam ich za ludzi dokładnie takich samych jak heterycy. I dopóki nie szkodzi to nikomu pozstronnemu, moim zdaniem nie powinno się ingerować kto się z kim spotyka i dlaczego.

Mimo to jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju parad równości, gdyż uważam publiczne okazywanie sobie uczuć, bez względu na płeć czy orientację, za obrzydliwe.

Co do adopcji dzieci: Moim zdaniem lepiej, żeby dziecko mieszkało w takiej jak mówicie "nienaturalnej" rodzinie, niż w bardziej nienaturalnej, gdzie króluje przemoc i alkohol. <Mam na myśli sytuacje, gdy osoba homoseksualna jest bliską rodziną dziecka, na dalszą adopcję społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe>

Ślub kościelny to oddzielna sprawa. Ustalono go jako sakrament kobiety i mężczyzny, więc mieszanie w tym byloby równorzedne z pewnego rodzaju pomieszaniem zasad.
Ślub cywilny jest czymś zupełnie innym i moim zdaniem mógłby im bez problemu przysługiwać.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Z argumentami panów Zycha89 oraz Ramzesa dyskutować nie będę, gdyż za bezcelowe uznałem przekonywanie daltonisty o różnicy między czerwienią a zielenią. Krytyce poddam jedynie fragment o biologii, ponieważ tutaj ciężko kłócić się z faktami, które bez trudu mogę przytoczyć jako uczeń tzw. biochemu.

Przeczytawszy wypowiedź Ramzesa można odnieść mylne wrażenie, iż homoseksualizm jest wśród zwierząt stadnych aktywnie zwalczany. Oczywiście, jest to bzdura. Zachowania homo- bywają częstsze od heteroseksualnych (sic!). Ponadto, seks służy nieraz do likwidacji napięcia między osobnikami, w tym również - tej samej płci.

Thought - widzę, iż w swych poglądach nie kierujesz się irracjonalnymi przesłankami, jednakże mam względem nich pewną wątpliwość - co rozumiesz przez okazywanie uczuć? Mnie też mierżą nieraz pary ochoczo i bezwstydnie liżące się na oczach ludzi, lecz przyznaję się bez bicia - chętnie pochodziłbym z chłopakiem za rękę.

Zdravim!
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Przez okazywanie uczuć rozumiem przede wszystkim ostentacyjne siedzenie sobie na kolanach i "lizanie się" w miejscach publicznych i wszelkiego typu podobne zachowania.
Co do trzymania za rękę- Wlasciwie nic do tego nie mam, ale wystarczy.
Drażni mnie, jak siadam na przykład z książką na ławce, dosiada się do mnie para i zaczynają się "ślimaczyć". Wtedy nie wiem, czy mam udawać, że nie widzę? Iść sobie? Zwrócić uwagę?

Ja osobiście wychodzę z zalożenia, że poza domem i bardziej kameralnymi miejscami najlepiej stać się uniseks. <ale to jest moje prywatne zdanie związane z moimi irracjonalnymi niechęciami>

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Hmm... Może ja napiszę o tym z mojego punktu widzenia...

Nigdy nie byłam wychowywana w nienawiści do homoseksualistów, mama bez żadnych problemów opowiadała mi o tym, że kiedyś wynajmowała pokój facetowi, który był gejem i według niej nawet lepszym kumplem, niż heteroseksualni faceci. z ojcem nigdy o tym nie rozmawiałam, nawet nie wiem jakie ma zdanie na ten temat i wolę nie pytać.

W wieku 15 lat koleżanka podrzuciła mi mangę, Gravitation. Jest to gatunek shounen ai, czyli traktujący o miłości homoseksualnej mężczyzn (bez scen seksu, ze scenami jest to yaoi, z resztą jest coś na ten temat na stronie, więc pewnie wiekszośc osób o tym wie). Na początku czytałam to z zaciekawieniem, potem zaczęło mnie wciągać, a później zaczęło mi się wręcz podobać (tak, w tym nieprzyzwoitym znaczeniu . Pokazała mi później Gravitation Remix, czyli ostrzejsze scenki między bohaterami mangi. Na początku przeraziło mnie to, ale ciekawość zwyciężyła i doczytałam (a raczej dooglądałam ) jeden z Remixów do końca. W międzyczasie dowiedziałam się o stronie z yaoi fanfiction i tak jakoś zaczęło mnie to wciągać (nawet nie mangi i anime, tylko samo fanfiction). Wciągnęło aż do tego stopnia, że jak czytam coś, gdzie para jest hetero, to dla mnie to jakieś dziwne . Ba, nawet czasem nie mogę patrzeć na pary heteroseksualne, szczególnie jak facet jest zaniedbany, albo jest typem "macho".

W międzyczasie zaczęłam słuchać jrocka, gdzie tzw "fanservice" (czyli delikatne scenki miedzy jrockerami, zazwyczaj macanie czy delikatnie buziaki na pokaz, dla fanek) jest na porządku dziennym. Towarzystwo, w którym się obracam jest to tzw "gay friendly". Dlatego też wypowiedzi pełne nienawiści zaskakują mnie, są dla mnie pewnym szokiem, bo rzadko osobiście spotykam sie z kimś, kto tak myśli...

Tak tylko chciałam napisać, że istnieją grupy, w których jest to już powszechnie zaakceptowane i nie muszą być to homoseksualiści .

Co do sprawy legalizacji związków: kościół mnie nie interesuje, bo mają sobie jakieś swoje poglądy i niech sobie mają, zmuszanie ich do zmiany toku myślenia nic nie da, poza tym nie ma sensu. Trzeba zaakceptować. Za to nie mam nic przeciwko, żeby były zalegalizowane śluby cywilne par homoseksualnych. Teoretycznie ślub nie jest nikomu potrzebny, bo liczy się uczucie, ale małżeństwo wiele spraw życia codziennego ułatwia, np. branie kredytu (czasem potrzebna jest zgoda współmałżonka, przy większych sumach), wspólne rozliczanie sie z podatków, dziedziczenie i inne tego typu sytuacje. Jeżeli ktoś uważa, że słowo "małżeństwo" to tylko związek kobiety z mężczyzną, to można dać temu nazwę "związek partnerski", a wszystko inne mogłoby być takie samo z wyjątkiem...

...adopcji dzieci. Jestem przeciwko. Dlaczego? W Polsce taki dzieciak nie miałby życia. Wszyscy wytykaliby go palcem, pewnie nieraz zostałby pobity przez miejscowych dresów i jego życie zamieniłoby się w koszmar. O tym będzie można myśleć dopiero w sytuacji, kiedy homoseksualizm będzie powszechnie akceptowany.

Jeszcze jedna taka moja obserwacja: faceci trzymają się od gejów na kilometr. Nie rozumiem tego, bo przecież gej heterykowi się do gaci nie dobierze . Bo co to za przyjemność jak druga strona nie chce... Podobnie jak przekonanie, że lesbijki są fajne, Tylko go głowy nie każdemu wpadnie to, że lesbijek NIE KRĘCĄ faceci. Ech, głupie stereotypy...
Łocha Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.150
Posty: 28
Skąd: Opoczno
Ja nierozumiem co niektórzy ludzie mają do homoseksualizmu. Ja niejestem gejem ale rozumiem takie osoby. To jest wywołane tym ze w życiu na przykład [ ort! ] małego chłopca niema ojca wyjechał albo otrzedł albo po prostu [ ort! ] nieżyje. I taki chłopiec szuka miłości u innego chłopca i tak rodzi sie w jego głowie myśl ze podobają mu sie faceci. Podobnie jest z kobietami. Takie zaburzenia w dzieciństwie niezawsze proadzą do tego że ktoś będzie HOMO. A jeśli już jest to może sie z tego wyleczyć

Łocha
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Łocha napisał(a):
I taki chłopiec szuka miłości u innego chłopca i tak rodzi sie w jego głowie myśl ze podobają mu sie faceci. Podobnie jest z kobietami. Takie zaburzenia w dzieciństwie niezawsze proadzą do tego że ktoś będzie HOMO. A jeśli już jest to może sie z tego wyleczyć
Kolego drogi, czysty homoseksualizm nie jest czymś co da się wyleczyć. Dokładnej genezy nie znam, z tego co jest mi wiadomo dziedziczy się poprzez jakieś geny pochodzące od matki, a jak wiadomo genów nie da się już zmienić. Przykłady potwierdzające ww tezę mamy w postaciach zwierząt. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to ich wybór. Zwierzęta nie mają tak rozległych możliwości intelektualnych i abstrakcyjnych jak ludzie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Łocha Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.150
Posty: 28
Skąd: Opoczno
Moż e i jest to genetyczne ale ludzie sie z tego leczą i są specjalne klinki do tego przeznaczone

Łocha
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Kolega raczy bredzić.

Byłbym bardzo ostrożny w nazywaniu terapii reparatywnej leczeniem. Jeżeli już bym się na to zdecydował, zastosowałbym cudzysłów. Powszechnie znane są jej negatywne skutki, a większość fachowców stanowczo ją odrzuca. Homoseksualizm jest cechą osobowości taką samą jak np. preferowanie osób o określonym kolorze włosów. Jego "leczenie" pozbawione jest sensu.

Daleki jestem od doszukiwania się przyczyn homoseksualizmu wyłącznie pośród czynników biologicznych lub psychodynamicznych. W mojej opinii jest on skutkiem skomplikowanej interakcji wyżej wymienionych. Takie jest również stanowisko WHO oraz przeważającej części naukowców, poparte stosownymi badaniami, o których można poczytać na Wikipedii oraz innych witrynach.

Powracając do okazywania uczuć, jednym z najważniejszych aspektów miłości (każdej, nawet storgicznej) jest dla mnie dzielenie się intymnością. Nie odczuwam potrzeby nadawania mu cech ekshibicjonizmu. Niemniej, nie chcę również ukrywać się z mymi uczuciami przed wzrokiem ludzi, co zmuszony jestem czynić z uwagi na obecną polską mentalność. I co zapewne nieprędko się zmieni.

Chaos na wieki!
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Moż e i jest to genetyczne ale ludzie sie z tego leczą i są specjalne klinki do tego przeznaczone
Lepiej poczytać sobie o skutkach takiego leczenia. Często powoduje ono obniżone poczucie własnej wartości, wbija człowiekowi do głowy to, że jego orientacja jest zła. To tak, jakby na przykład wierzącemu katolikowi na siłę narzucać ateizm i mówić, że wiara to coś nienormalnego, bo przeczy zdrowemu rozsądkowi. Jak ktoś czuje, że wierzy, to nie wciśniesz mu, że boga nie ma (specjalnie piszę z małej litery, żeby nie było). Tak samo jest z homoseksualizmem, po prostu jest się gejem lub lesbijką, nie wmówisz mu/jej, że jest hetero, skoro nie jest. Te terapie to oszukiwanie siebie, a najważniejsze jest to, żeby siebie akceptować, wtedy człowiek jest po prostu szczęśliwy. Wyobraź sobie, gdyby z ciebie na siłę spróbowano zrobić geja. Na pewno nie spodobałoby ci się to, bo jestem pewna, że do facetów czujesz obrzydzenie. Gej czuje obrzydzenie do kobiet. I nie ma sensu zmuszać go, żeby się zmienił.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
No, jakby nie patrzeć homoseksualizm działa na podobnej zasadzie jak masochizm czy sadyzm. <Tak, wiem, że to skrajność>
Oczywiście, że można spróbować wmówić masochiście, że sobie robi krzywdę i że to jest be, ale co z tego, jeżeli jemu/ jej to sprawia przyjemność i jest źródłem satysfakcji. Dla pozostałej cześci świata to też jest nienaturalne.

Z drugiej strony zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. W sumie co komu do tego z kim ktoś się spotyka. Przecież jeżeli jest szczesliwy w związku, to otoczenie raczej nie powinno ingerować, czy zyje w związku homoseksyalnym, w parze typu sub-domin, sam, ma ślub w obrządku buddyjskim czy pogańskim. To jest po prostu prywatna sprawa.
Bardziej sie powinniśmy zainteresować, jeżeli jest to rodzina patologiczna, nie mają z czego żyć, piją, albo jedna strona znęca się nad drugą.
Ciekawe jest, że w takich sytuacjach wszyscy stają się nagle ślepi, głusi i niemi....

Aha i Łocha... Właśnie mnie pionformowałeś, że najprawdopodobniej bedę homo. Niech żyje ciekawa teoria.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Revania napisał(a):
Wyobraź sobie, gdyby z ciebie na siłę spróbowano zrobić geja. Na pewno nie spodobałoby ci się to, bo jestem pewna, że do facetów czujesz obrzydzenie. Gej czuje obrzydzenie do kobiet. I nie ma sensu zmuszać go, żeby się zmienił.
Koleżanka poprzez obrzydzenie miała zapewne na myśli obrzydzenie względem odbycia stosunku płciowego tudzież innej interakcji seksualnej. Jeżeli było inaczej, muszę zarzucić koleżance plecenie bzdur, gdyż podobnie jak mizoginia u kobiet, tak i mizoandria nie jest u mężczyzn zjawiskiem typowym, ba – nawet normalnym. Z kolei u osób homoseksualnych występują tylko wskutek skrajnego feminizmu lub maskulizmu.

Wracając jednakże do kwestii obrzydzenia względem seksu, muszę przyznać, iż stosunek heteroseksualny nijak nie jest dla mnie odrażający. Ba, ośmielę się stwierdzić, że każdy przejaw miłości jest dla mnie piękny. O ile, rzecz jasna, nie jest zbyt wyuzdany.

Tak nawiasem: nie wiem, jakie odczucia mają inni homoseksualiści, lecz ja potrafię docenić piękno kobiecej urody. Oczywiście, równie dobrze mógłbym podziwiać urodę doskonałego konia – podniety nie odczuwam – lecz nie zmienia to samego faktu.

Chaos na wieki!
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Q'ccaon'naeaeccer oczywiście, że chodziło mi o sferę seksualną. Być może napisałam to w nieco skrajny sposób, żeby koledze Łocha łatwiej było to zrozumieć, można to określić również jako brak ochoty do odbycia określonego stosunku. Co do pojęcia piękna, to może być ono różne. Na pewno nie będzie podobała ci się kobieta pod kątem seksualnym, podobnie jak i każdemu heteroseksualnemu mężczyźnie nie będzie podobał się inny mężczyzna.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Co mnie zastanawia, to ogólnie panujący mit, że osoby homoseksualne odczuwają pociąg właściwie do kazdego przedstawiciela swojej płci...

No, przecież heteroseksualistom raczej nie każdy przedstawiciel płci przeciwnej się podoba...
Oczywiscie pomijam skrajne dewiacje typu nimfomania, ale jednak....

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Faktycznie, zapomniałem poruszyć tę jakże ważną kwestię. Bardzo wielu mężczyzn mówi, że boi się homoseksualistów, czuje nieswojo w ich towarzystwie et caetera. Często dodają, iż nie obróciliby się do nich tyłem. Proszę mnie nie rozśmieszać. Erotomania nie ma nic wspólnego z orientacją seksualną. Autor jednej z moich ulubionych stron wspomniał niegdyś, że pomimo bycia homoseksualistą ma dużo większe wymagania oraz jest znacznie bardziej wybredny niż którykolwiek z jego znajomych. Homoseksualiści, wbrew powszechnej w niektórych kręgach opinii, również mają swoje preferencje, a nie marzą tylko, by wsadzić wiadomą część ciała w pierwszą lepszą dziurę.

Chaos na wieki!
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Nie wątpię.

Ludzie czasami są tak naiwni, że aż przykro...
Ktoś rzuci "świetną teorię" a cała reszta wierzy...

Ewentualnie pocieszna jest teoria, że homoseksualiści chodzą ubrani w damskie ciuszki... To już są transwestyci, z tego co mi wiadomo, a jedno z drugim nie musi być powiązane...
Znam <z widzenia> jedną osobę homoseksualną i gdyby nas o tym nie poinformował, raczej byśmy się nie zorientowali, jakoś nigdy się nie pojawiał w stroju podobnym do sztandarowych ubranek z Love Parade...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie chce mi się czytać co pisali inni , więc pewnie coś tam powtóże, ale mam to w dupie. W nosie mam również to że ten kolo z głópią ksywką jest pedałem. W każdym razie ja to widzę tak: Po wierwsze to jest choroba , a przynajmniej jest to choroba dopóty [ ort! ] nie będzie dowodów na to że nią nie jest. Tym nie mniej póki się z tym nie obnoszą i nie dobierają się do rodziny etc. to srał ich pies. Jeśli jednak zachowanie jest zgoła inne , to zwyczajnie mnie obraża. Poza tym tyle pierdzielą o tolerancji , a sami dbają tylko o siebie. Nie napiszę że dbają o swoją dupę , choć tak może im się zdawać. Przykładem może być mój kumpel który przez przypadek wszedł do pedalskiej knajpy , i skończył z połamaną łapą i wstrząśnieniem mózgu [ ort! ]

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
franqey, wstrząśnienia mózgu to chyba ty dostałeś. I nie uczyłeś się w szkole wyjątkowo pilnie ortografii. Jeżeli wiesz co to jest Wikipedia, to sobie poszukaj informacji na temat badań nad homoseksualizmem. I nie wypisuj głupot, że mogą się dobierać do jakiejś rodziny, bo jak kolega wcześniej napisał, geje nie gwałcą wszystkiego płci męskiej, co się rusza.

Tak poza tym: czemu homofobowie obnoszą się ze swoją nienawiścią, a homoseksualiści ze swoją orientacja już nie mogą?! Jak nastroje homofobiczne się zamkną, to i druga strona nie będzie musiała mówić o tym tak głośno.

Z tym twoim kumplem, to nie zmyślaj, bo ja byłam w takiego typu klubie i jakoś nic mi się nie stało . Chociaż, jeśli zachowywałby się tak, jak ty, to sama bym mu chętnie przyłożyła...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Revania napisał(a):
Z tym twoim kumplem, to nie zmyślaj, bo ja byłam w takiego typu klubie i jakoś nic mi się nie stało . Chociaż, jeśli zachowywałby się tak, jak ty, to sama bym mu chętnie przyłożyła...
Nie proszę cię o to żebyś mi wierzyła , sram na ortografię , a tego czy się zamkną nie możesz być pewna. W Holandii się nie zamknęli.
Nie piszę że nie ma wcale informacji , tylko nie ma silnych argumentów.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Nie napisałam, że się zamkną. Gdyby się zamknęli to i druga strona nie musiałaby aż tak manifestować swojej odmienności. Bo niby dlaczego mieliby się dawać obrażać . Jak ciebie obrażają, to na pewno też coś odpowiadasz.

sram na ortografię
Oj, nie najlepiej to o tobie świadczy. Jeżeli chcesz, żeby ludzie liczyli się z twoim zdaniem, powinieneś być kulturalny i pokazywać swoim sposobem pisania, że szanujesz siebie i innych (bo zła ortografia szacunkiem dla innych nie jest, z tego powodu, że ciężko taki tekst przeczytać).

Jeden z dowodów? Dla mnie jest mocny: Wśród zwierząt często występuje homoseksualizm i jakoś nie jest to piętnowane. A chore osobniki zazwyczaj są wykluczane ze stada. Człowiek jest zwierzęciem, ma jedynie bardziej rozwinięte niektóre zmysły i tyle...

Wystarczy pomyśleć logicznie...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Homoseksualizm
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook