Forum Dragon Ball Nao

» Sny

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Wystarczy tylko sie skupic i bardzo mocno myslec o tym , co ma sie przysnic. U mnie to dziala . osobiscie oczami nie krecilem.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
O,a mam taki jeden sen,ktory zapamietam na cale zycie.Bylem jeszcze maly,mialem moze z 5 lat.Snilo mi sie,ze bylem u mojej babci i zza takiego lozeczka dla malych dzieci ze szczebelkami wyskoczyl jakis dlugi chudy pajac i zaczal mnie jakos straszyc.Obudzilem sie w nocy,a ten pajac skakal po moim brzuchu I brechtal sie bezczelnie na caly glos Myslalem,ze sie posikam ze strachu...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.353
Posty: 60
Hihi

Nie umiem kontrolować snu, co niekiedy jest lepsze, bo nie wiesz jak się coś skończy itp itd.

Hymm... wczoraj mnie się śniło cosik przyjemnego, bo nawet budzika nie było słychać (tylko, że pobudka o 7:15, bo siostra chciała śniadanie stała przez chwilę nademną, jakby rozmyślała "Obudzić, czy nie..." po momencie czuję rękę, a potem "trzęsienie ziemi" na całym ciele z uroczym głosem w tle: "ZRÓB MI ŚNIADANIE, BO SIĘ SPÓŹNIĘ DO SZKOŁY!!!"[czy jakoś tak], mimo, iż dzisiaj zajęcia były od 12:45, ale to już inna historia...).
Taak, takie sny najbardziej lubię- relaksujące (co się rzadko u mnie pojawiają- często nawet odwrotnie, budzę się ze zmęczenia [ale to już było napisane wyżej]).

A propo, ktoś jutro będzie mi towarzyszyć na forum do 11:30?

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja będę w szkole( 8 godzin, od poczatku wrzesnia ) poza tym [ ort! ] mam ferie za 4 dni nareszcie. Mam nadzieje, ze strona nie wygasnie akurat na ten okres
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ostatnio śniło się mi, że dorwałem wreszcie oryginalnego Warcrafta 3 RoA + FT, którego wytrwale poszukuję w moim mieście ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Mi ostatnio śniło się, że ja i Dante jesteśmy(oczywiście w realu) Ja jestem Nero, a Dante Dante, oczywiście byliśmy poubierani jak Dante i Nero, oczywiście Dante miał te swoje uzbrojenie i zmianę w Demona a Ja jako Nero Miałem Ognistą rękę i swój ukochany Miecz, chodziliśmy do jednej szkoły, ale o jednym zapomniałem dodać, że straciliśmy swoja Ludzka postać i wyglądaliśmy Jak Dante i Nero, i kiedy widzieliśmy że jakaś Dziewczyna potrzebuje pomocy to ratowaliśmy najgorzej jak potrzebujących było pięcioro to w tedy Dante idzie ratować dwoje a ja troje potrzebujących, i kiedyś się tak złożyło że dwie najdroższe nam osoby potrzebowały pomocy. Więc ja pobiegłem ratować moją ukochana a Dante swoją, i ni zgruchy ni spietruchy pojawiły się demony i Vergil którego pokonaliśmy skopując tyłek. po uratowaniu Dziewczyn, One nam podziękowały i zapytały czy jesteśmy wolni a ja że byłem tzw. Bossem powiedziałem że owszem, jesteśmy wolni i czy nie zechciały byście zostać naszymi dziewczynami, one naturalnie zgodziły się, wiedząc że Vergil Wróci zajęliśmy się przygotowaniami i... tu się film urwał bo mnie siostra obudziła
Fulgrim
Ziemianin
Ziemianin
Fulgrim
Wiek: 36
Dni na forum: 6.105
Posty: 24
Skąd: piaseczno
A ja nigdy nie zapomnę jak w przeddzień wyniku wyborów śniło mi się ze wygrał PiS.

Od tamtej pory w każda noc przed wynikiem jakichkolwiek wyborów robie sobie nockę przed kompem.To było zbyt przerażające:P...
Draco Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Draco
Wiek: 34
Dni na forum: 6.107
Ostrzeżenia: 1
Posty: 33
czy to jest normalne mnie nie sni sie nic od 2 lat ;/ ale nie wiem czy yto klopot czy cos innego ;P ale jak niewalem sny to bylo ty sny tzw"koszmary" najczesciej z filmow a ponadto glupkawych gier


Obraz

<<<Dragon Ball >>>
Fulgrim
Ziemianin
Ziemianin
Fulgrim
Wiek: 36
Dni na forum: 6.105
Posty: 24
Skąd: piaseczno
Lepiej nie mieć snów w ogóle niż być takim przypadkiem jak mój Dziadek.
Od zawsze (prawie 80 lat) śnią mu się koszmary.Może nie którzy uznają to za błahostkę ale gdy codziennie śni ci się śmierć bliskich z czasem zaczynasz się bać snu.On już dawno minął ten etap.Co kilka nocy budzi moja Babcie potworny krzyk.Az dziw ze taki starszy człowiek ma tyle siły w płucach.

Lepiej nie śnić w ogóle niż by każdy sen był dla ciebie horrorem.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
A mi od dłuższego czasu śnią się bezsensowne sny, głównie pojawiają się w nich moi znajomi i różnie to bywa... ;o

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Ja tam wole śnić ale jak sie koszmar śni to już próbuje go opanowac i poprowadzić swoja drogą jak by to wszystko wyszło. Po prostu marzysz o czymś przyjemnym np. o jakiejś pięknej dziewczynie i ci sie śni, ja tak robie i mnie wam koszmary raz na rok.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Hmmm, właściwie nie pamiętam kiedy miałem ostatni koszmar, przed snem nie staram się oczyszczać umysłu, a myślę lub marzę często dość intensywnie, co prawdę mówiąc nie pozwala przez długi czas zasnąć, ale oczyścić umysłu, w inny sposób niż koncentracja nie potrafię (tak, kładąc się spać muszę jeszcze raz przeanalizować dzień miniony, i co może wydarzyć się jutro, kiedy się koncentruję (ćwiczę koncentracje) potrafię oczyścić swój umysł). Co mi się śni, sam nie pamiętam, wiem, że budzę się rano pusty, i nie zaprzątnięty prawie żadnymi myślami. W życiu raz bądź dwa razy zdarzył mi się LD (Świadomy sen), podobno zjawisko to można wywołać, jednak nigdy nie próbowałem, a szkoda, bo taki sen jest naprawdę wspaniały.
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
a mi się częst coś śni . oto najdziwniejszy sen : zaadoptowała mnie rybacka rodzina,która podarowała mi konika ( w stylu kucyk pony czy jakoś tam ) który miał nogi do końskich kolan z gówienek. potem ta rodzina popłynęła statkiem a ja stałam na plaży z tym gówienkowym koniem w dłóniach

zwykle to mi się śnią smoki ( nie wiem dlaczego )
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
s_s kiedyś tam na innym forum napisał(a):
A mi się śnią takie głupoty, że nawet tego opowiedzieć nie można bo nie wiem nawet jak to określić. Czasem coś jakby o locie, skakaniu, mieście przyszłości, ucieczkach, bliżej nieznanych białych korytarzach, lunaparkach i tego typu głupotach w połączeniu ze zdarzeniami z dnia i czasami jakimiś przeżyciami. Co najciekawsze to wszystko może się przyśnić w ciągu jednej nocy! Często pojawia mi się motyw wind (???).
Dziś śmiem twierdzić, że jest znacznie gorzej. Podobne motywy nadal się pojawiają ale sporadycznie. Częściej śni mi się psychiatryk, nawet bardzo często, polowanie na kogoś, ciemna noc, oraz szybkie pościgi samochodowe połączone z lataniem, skakaniem. A najciekawsze jest to, że nie mam prawa jazdy. Nierzadko w śnie potrafię kogoś skopać do nieprzytomności lub zabić, nie mając przy tym żadnych wyrzutów sumienia (przeciwnik jest mi najczęciej nieznany, ale bywało i tak, że ofiara istniała w życiu realnym, a jej strach podobał mi się do nieprzytomności). Często ma też sny... hmmm... inne tzw. dla dorosłych (), co najlepsze z przedstawicielami obydwu płci, przy czym zawsze mój wygląd dostosowuje się w opozycji do tego drugiego. I jak na złość w najlepszym momencie sen się urywa. Właśnie jakieś parę dni temu śniło mi się coś podobnego, zawody dla MTV czy jakoś tak. W życiu realnym nie mam podobnych ciągot, choć wrażenie obojniactwa pozostaje .
Osobiście nie chcę sobie programować snów, te co mam w zupełności mi wystarczą a poza tym lubię niespodzianki. A koszmary tez lubię, chociaż częściej powinno zwać się je majakami gorączkowymi.
Chwilowo nic więcej nie napiszę, czas mnie goni.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Mi się często śni że zrobiłem coś złego i jestem ścigany, nie wiem za co,dlaczego?Ma to jakieś podłoże psychologiczne czy może po prostu za dużo grałem w GTA? :lol2:Sejin może po prostu za dużo graszw gry tak jak ja
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ja najczesciej mam sny "zwykle" czyli np. ze ide do kuchni ide cos zjesc potem siadam na kompa gadam z kolegami ze masakra czasem nie wiem czy to rzeczywistosc czy sen np. chcialem do kolegi cos powiedziec o danej sytuacji, ale za chwile dochodze do wniosku ze, to byl sen


Aha !! pamietam kiedys jak mialem straaszny sen ze, bilem sie z C19 i Freezerem , ale sen byl taki dziwny C19 mial mine ze...no nie wiem rak mi slow a pozniej zadla mi cios i wbilem sie w budke telefoniczna dalej nie pamietam bo to bylo tak z 5 lat temu
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Dobrze, że odkopaliście ten temat

Eheh, przedwczoraj śniło mi się, że jestem z Focusem, R4zeilem, Cycem, kaśką [pewnie zastanawiacie się jak wyglądała ;p] i moją koleżanką (nie Old, to nie Ty...) na policji xD
Dali nam kostiumy i miotły, mopy i inne takie duperele, że niby prace społeczne mamy wykonywać ;p, ale za co to już nie powiedzieli...
No to chodzimy po plantach, coś tam zamiatamy, potem Focus z Cycem zaczęli bić sie na miotły, kaśka z moją koleżanką gdzieś uciekły i nie widział ich nikt, aż do momentu.... ale o tym później ;p No i nagle walka sie zakończyła, nad nami nagle pojawiła sie ogromna ławka, na którą jak koś chciał wejść, musiał zapłacić R4zeilowi 4 zł od osoby... Nagle zmiana ujęci i już wszyscy jesteśmy w jakimś magazynie pełnym butelek, pojawiają się dziewczyny, wszyscy idą spać, ale....[...]... to pominę bo się na mnie żółwia kasia obrazi ;p Nawiązując do tego zdarzenia, Focus później cały czas się z niej nabijał, Cyceron zrobił się cały niebieski [jak jego ranga ], Zielony się gdzieś chował... Na koniec znów byliśmy na plantach i się rozpadało, więc moja koleżanka uciekła... Następnie przyszła inna i na tym sen się skonczył ;p

Widzicie, przez Was i przez to lamowate Forum dostaję koszmarów Focus niepotrzebnie dawał licencję na straszenie dzieci, tak to może chociaż niego nie byłoby widać w tym chorym śnie ;p

Obraz
PALATIAL REGALIA
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Eheh, przedwczoraj śniło mi się, że jestem z Focusem, R4zeilem, Cycem, kaśką [pewnie zastanawiacie się jak wyglądała ;p] i moją koleżanką (nie Old, to nie Ty...) na policji xD
Dali nam kostiumy i miotły, mopy i inne takie duperele, że niby prace społeczne mamy wykonywać ;p, ale za co to już nie powiedzieli...
No to chodzimy po plantach, coś tam zamiatamy, potem Focus z Cycem zaczęli bić sie na miotły, kaśka z moją koleżanką gdzieś uciekły i nie widział ich nikt, aż do momentu.... ale o tym później ;p No i nagle walka sie zakończyła, nad nami nagle pojawiła sie ogromna ławka, na którą jak koś chciał wejść, musiał zapłacić R4zeilowi 4 zł od osoby... Nagle zmiana ujęci i już wszyscy jesteśmy w jakimś magazynie pełnym butelek, pojawiają się dziewczyny, wszyscy idą spać, ale....[...]... to pominę bo się na mnie żółwia kasia obrazi ;p Nawiązując do tego zdarzenia, Focus później cały czas się z niej nabijał, Cyceron zrobił się cały niebieski [jak jego ranga ], Zielony się gdzieś chował... Na koniec znów byliśmy na plantach i się rozpadało, więc moja koleżanka uciekła... Następnie przyszła inna i na tym sen się skonczył ;p
Pozwól, że pomogę Ci zinterpretować ten sen.

Jesteście na policji ponieważ popełniliście straszną i od dawna oczekiwaną z takim upragnieniem, przez pozostałych, zbrodnię, mianowicie zabiliście Gotenksa.
Na szczęście mieliśmy na policji swojego przedstawiciela więc dostaliście lekka karę, zresztą idealną za popełniony czyn, a w dodatku jako nagrodę dostaliście nowy sprzęt oraz kostiumy.
Focus z Cycem biją się ponieważ nie są zgodni co do wersji wydarzeń, i każdy wstawia swoją (zapomnieli już, że Gotenks otwierając drzwi dostał zawału serca i to była przyczyna śmierci). Dwie kobiety uciekły, co potwierdza moje domysły na temat Twoich ukrytych marzeń o homoseksualizmie.
Ławka z opłatą jest symbolem i mówi o tym, że abyś był mądry musisz zapłacić, niestety sen się urywa, co świadczy o tym, że nie możesz być mądrym ;p.
Pojawiacie się w magazynie z butelkami, co świadczy o tym, że planujecie tym sposobem przejąć władzę nad forum, a sen mówi, że projekt pozostaje jeszcze w uśpieniu.
Później następuje zapewne jakiś niecenzuralny numer, co mówi nam, że masz chorą wyobraźnie i jesteś zboczeńcem (;p). Focus nabijał się, bo zrobiłeś głupią minę, a Cyceron wcale nie zmienił barwy tylko twoje ciśnienie podskoczyło i tak Ci się wydawało, a Shiro uciekł bo się zawstydził.
Na koniec ukazany był następny dzień, że zanim jednak zapanujecie nad forum musicie sprzątać chodniki. A motyw z koleżankami mówi nam, że wolisz chłopców, bo inaczej to koledzy byliby z tobą ;p.

Koniec ;p.

A mi się jak zwykle nic nie śniło.

Edit:

Otóż idę sobie gdzieś tam w lesie, spotykam snajomych , których dawno nie wiedziałem.
Masz na myśli zioło czy zwłoki ?


Idąc sobie zauważam jakieś rośliny leżące na ziemi. Patrzę, a to są konopie jak nic ^^" Myślę sobie, co to do cholery tu robi. A okazuje się , że pod tym leżą jakieś zwłoki.
Napisałeś o tym zdanie już wcześniej

Po ty poczułem ogromny strach, ale też i chęć wzięcia sobie trochę roślinek na posadzenie .
Strach przed policją ? Nie martw się, nie znajdą tego tak łatwo .

JEdnak , żę zaczely sie ruszac i sunac do mniue zaczalem uciekac
Zrozumiały, że chcesz je zabrać, a policji nie było w pobliżu, więc dlaczego uciekałeś ?

i sie obudzilem zdenerwowany. Potem przysnilo mi sie drugi raz, ze jestem na jakimś dużym melanżu.
Czy ot jakies proroctwo?
Tak, proroctwo zwie się "Kiedy zioło wyciąga ręce", książkę można nabić w aptece .

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 16.07.2007, 15:26
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mi się dopiero śnił sen, pierwszy koszmarny od dłuższego czasu ^^:

Otóż idę sobie gdzieś tam w lesie, spotykam snajomych , których dawno nie wiedziałem. Idąc sobie zauważam jakieś rośliny leżące na ziemi. Patrzę, a to są konopie jak nic ^^" Myślę sobie, co to do cholery tu robi. A okazuje się , że pod tym leżą jakieś zwłoki. Po ty poczułem ogromny strach, ale też i chęć wzięcia sobie trochę roślinek na posadzenie . JEdnak , żę zaczely sie ruszac i sunac do mniue zaczalem uciekac i sie obudzilem zdenerwowany. Potem przysnilo mi sie drugi raz, ze jestem na jakimś dużym melanżu. Czy ot jakies proroctwo?
W przeddzien tego snu widzialem na drodze pare konopijek
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Przestań palić Ishido! Sny,sny..czy możemy im ufać,pokazują one przyszłość czy po prostu są dla nas nauką, przestrogą przed błędami jakie popełniliśmy w życiu.Może tak,a może nie
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Sny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook