Forum Dragon Ball Nao

» Guilty Gear

Hiryu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Hiryu
Wiek: 103
Dni na forum: 6.114
Posty: 18
Serii nie muszę przedstawiać, bo każdy chyba szanujący się gracz przynajmniej słyszał o najlepszej na świecie serii bijatyk 2d prawda? Czekam na opinie

Rozmiar sygnatury jest odwrotnie proporcjonalny do IQ posiadacza.
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Czy najlepszej to bym nie powiedział... ale musze ci przyznać że jest bardzo fajna, sporo nad nią siedziałem. Ale ale! Hiryu czy ja tu przypadkiem nie widze postaci z Capcoma! Czyli nie jesteś taki do końca wierny Guilty Gearowi!
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Sam się nagrodzę:
Obraz
Ktoś stąd w to jeszcze pyka?

W kwietniu wychodzi Strive, tutaj pierwszy zwiastun i ósmy z pełnym rosterem premierowym, pogadanka o trybach gry.

Ostatnimi czasy wydano Xrd i Revelator, a tak że zrobiono poprawnego porta jedynki i Accent Core+ na PC.

Podobno Xrd jest całkiem niezły. Jak już ten Strive wyjdzie, to może nawet zerknę, ale poczekam raczej z rok, jak bugi ogarną i puszczą DLC, bo na razie za mało postaci

Ja przyznam, że zatrzymałem się na X2 #Reloadzie, w sumie jeśli kto chętny, to nadal pykam w to online na wingdreams, choć już prawie nikt w to nie młóci. Jakby kto nie był w temacie, a chciał się spróbować, potrzebna jest podstawka i ten patch.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Guilty Gear
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook