Forum Dragon Ball Nao

» Ulubieni bohaterowie ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4  
Yokuji Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Yokuji
Wiek: 34
Dni na forum: 6.055
Posty: 41
Skąd: Wuociaffek
1. Yondaime Hokage (czyli Namikaze Minato), oraz 2. Temari, jako "dodatek" w postaci PĆ xD żenskiej.
1. - powód jest prosty: niepokonany.
2. - Kawaiiiii! (^^,)

よくぢ
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Uzumaki Naruto - Bardzo Zwałowy
Jiraiya - To samo co u Naruto + Kiepski Nauczyciel i Zbok
Rock Lee - ajlepszy w TaiJutsu
Hyuuga Neji - Ma Zajefajnego Biakugana
Haruno Sakura - Za swoja brutalną Siłę
Hyuuga Hinata - za miłość do Naruto oraz za swoją nieśmiałość
TenTen - za swoją celność

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Uchiha Sasuke: 08.01.2008, 20:48
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Moim ulubionym bohaterem Naruto jest Rock Lee.Powody są chyba oczywiste:całą swoją siłę opiera na wytrzymałości swoich mięśni i swojej kondycji,specjalizuje się w Taijutsu i tylko w tym rodzaju walki się rozwija,wszyscy wiemy dlaczego.Jest bardzo uparty i nie poddaje się nigdy.Zdyscyplinowany do granic;wiara w siebie jest jego mocną stroną.Prawdziwy wojownik oddany przyjaciołom.Ma zabawny charakter,jest bardzo sympatyczny i miły.Dla swojego senseia Gaia zrobiłby chyba wszystko,to jemu w końcu zawdzięcza to,co osiągnął do tej pory.

Na drugim miejscu znajduje się Nara Shikamaru,a to ze względu na jego błyskotliwość i talent do znalezienia wyjścia z każdej sytuacji.Potrafi pokonać wroga będąc od niego znacznie słabszym,wszystko dzięki ogromnie rozwiniętemu zmysłowi taktycznemu.Prawdziwy przyjaciel,nigdy nie nabijal się z Chouji'ego,tak jak robili to inni.Misje jakie wykonuje są dla niego najceniejszym skarbem i stara się je wypełnić w 100% sprawnie.Martwi mnie tylko jego nastawienie do kobiet

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
teengohan
Ziemianin
Ziemianin
teengohan
Dni na forum: 6.039
Posty: 22
Hinata i Neji
dlaczego?
Bo Są Ładni i mają Zajefajny Bakugan.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
o_O...dziwne że tu nie pisałam;p

Tak więc moi ulubieni bohaterowie to tak:

Na pierwszym miejscu oczywiście nie kto inny jak Kakashi,wciągneła mnie dobłędnie ta postać,nie lubie odcinków gdy go nie ma;p
Za co go lubie pisałam już wiele razy w innyc postach tego typu (np.choćby w "Ulubiony sensei")
Druga jest to Gaara,za swoją osobowość i późniejszą przemiane,za upur w walce i za swoje umiejętności;p.
Trzecia to Sasuke...czemu,hmm...jakoś mnie do Siebie przyciągneła,lubie jego typu charaktery;p...
Hmm no i też Naruto,za całokształ,upur,zabawne sytuacje które wynikają dzięki niemu,mogłabym tak długo jeszcze,ale nie chce mi się;p...
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
a więc :

- Nara Shikamaru - opanowany , geniusz
- Sasuke Uchiha - w niektórych ujęciach fajnie wyglada ;p
- Naruto Uzumaki - niezwyciężony , zdeterminowany młodzik ;p
- Rock Lee - dobry w walce wręcz , zwaowy ^^ , zdetermionowany , wierzy ze urodzenie nie decyduje o losie człowieka , fajne ma te przylizane włoski ^^ i w ogóle [ ort! ] jest najlepszy ;p

to jest taka 4

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Jeśli o mnie chodzi, to mam kilku ulubieńców, ale nie potrafię powiedzieć który z nich jest najbardziej ulubiony.

Ale, że od któregoś muszę zacząć, to wybieram Rock'a Lee. Kiedy go po raz pierwszy zobaczyłem myślałem, że walnę! Skąd się taki wziął?! Ale jak tylko zaczął walczyć... Wielki szacunek Myślę, że mam z tą postacią sporo wspólnego. Na przykład te "zapały" do wszystkiego. Kiedy kumpel mi pokazał DB, nie spocząłem, puki nie wiedziałem o tej M&A wszystkiego, co możliwe. Kiedy zacząłem oglądać "Naruto", w ciągu 2 tygodni skończyłem obie (dostępne na dzień dzisiejszy) serie. Poza tym bardzo mi się podoba osobowość Lee. Jego zalety są nieocenione, a wady (podatność na alkohol [ ort! ] ) nie odpychają (wręcz przeciwnie!). Nie jest takim gburem, jak Sasuke, czy Neji (wiem, że to przez "ciężkie dzieciństwo, ale ej! Lee też nie miał lekko!), jest uprzejmy, co mi się przepodoba; sam zawsze staram się być uprzejmy w stosunku do innych. Ogólnie Lee jest dla mnie wielką postacią.

Dalej- Gaara. Na początku uważałem gościa za zimnego drania (którym z resztą był i z całego serca kibicowałem Lee podczas turnieju na egzaminie. Jednak im dalej sięgał serial, tym więksszą sympatią dażyłem tą postać. Ta jego zmiana po spotkaniu Naruto na swojej drodze.... Powiem szczerze, że w niektórych z nim momentach łzy napływały mi do oczu (i skutecznie zmniejszały widoczność monitora). Moja ulubiona scena z jego udziałem, to ta, kiedy Gaara uśmiecha się na tle zachodzącego słońca. Mam nadzieję, że wiecie o którą mi chodzi

Kolejny- Shikamaru. Gość jest geniuszem!!! Takiego rozkminiacza jeszcze nie widziałem!!! Idealny przywódca, strateg, wspaniały przyjaciel. Scena, w której Shikamaru dowiaduje się, że wszyscy z jego świeżo powołanego oddziału przeżyli kwalifikuje się do mojej prywatnej listy najbardziej wzruszających w tej Anime (number one- oczywiście wyznanie przyjaźni pomiędzy Naruto i Sasuke- płakałem ).

Teraz wypisałbym wszystkich pozostałych bohaterów (z Naruto na czele), ale miało być o tych naj- naj. Powiem tylko, że chciałbym, żeby tacy ludzie istnieli w świecie rzeczywistym, a nie tylko na papierze, czy celuloidzie. Myślę, że to wystarczy
Hunter44 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Hunter44
Wiek: 31
Dni na forum: 6.017
Posty: 1
Skąd: Kraków
Naruto - jest strasznie wytrwały, a lekko mu nie było. Wszyscy w anime rozczulają się nad sobą, bo stracili rodziców (np. Gaara, Sasuke, Iruka), a Naruto ich nawet nie znał. To dopiero jest przerąbane. Ale mimo to on zawsze brnie do przodu. Nie odwraca się.
Shikamaru - jest co prawda leniwy i, jak sam siebie nazywa, królem wśród tchórzy; ale mimo to jest błyskotliwy i utalentowany. Jest geniuszem strategi. A poza tym spokojny i opanowany.
Zabuza - był wspaniałym wojownikiem i żałuje, że zginął. Mimo tego, iż był wynajętym zabujcą, to miał uczucia. Nie potrafił tego ukryć. Najbardziej przejęł mnie jego śmierć.
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
hmm
1. naruto uzumaki , nie wiem dla czego moze bo jest glownym bohaterm
2. Rock Lee , suber sie bije i ma spook brwi
3. kakashi sensej , lekkoduch lubie go bo zawsze czymc zaskakuje
4.garaa , podoba mi sie kontrola piasku

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Numer jeden- Gaara- <co prawda parę odcinków przed walką z Kimimaro jego sympatia do niego zaczyna spadać, ale> W pierwszych odcinkach jego postać jest wręcz niesamowita. Trudno powiedzieć dlaczego, bo nie tyle mi imponuje, co go rozumiem.

Orochimaru- Jego zaczepiste jutsu <przywołanie Hokage!> i ideologia...

Kimimaro- nie wiem dlaczego, ale bardzo go cenię. Może dlatego, że do końca był wierny swoim ideałom.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
a) Naruto
b) Itachi
c) Garra
d) KakaSi
VaRDOcK Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VaRDOcK
Wiek: 29
Dni na forum: 5.989
Ostrzeżenia: 1
Posty: 12
Skąd: Łomża
Hymmm....
Szczerze to ja nie oglądam Naruto.
Obejrzałem 8odcinków i dlamnie to jest tylko zwykła:
Parodia Dragon Balla.
Ale moją ulubioną postacią jest Sasuke.
T-MaX Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
T-MaX
Wiek: 30
Dni na forum: 6.024
Posty: 16
Skąd: Svelvik
Ja najbardziej lubie:

Shikamaru - jedna z mądrzejszych osób w Naruto, lecz zarazem wielki lń xD Lubie go bo...ehm...bo jest fajny xD
Sasori - postać widzimy tylko kilka odcinków w Shippuudenie ale i tak jest dla mnie fajny Trochę żal mi jego przeszłości Życie bez rodziców, szkoda że nie był dobry xD

W tym temacie to tyle...

Obraz
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.978
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Uzumaki Naruto - zawsze wytrwały , gotów poświęcić się za przyjaciół , zawsze dotrzymuje obietnic , do urodzienia nie ma rodziców , ale się tym nie przejmuje , mimo trudności dobrnie do swego i jest zabawny i humorystyczny.

Nara Shikamaru - geniusz w walce i strategii , troszkę leniwy , ale to w niczym nie przeszkadza , opanowany i spokojny , wspaniały przyjaciel , dobry przywódca , jego plany zawsze są ciekawe i błyskotliwe , bardzo podobały mi się jego wszystkie walki i przygody , kiedy wszyscy naśmiewali się z Choujii'ego on wyciągnął do niego rękę , jestem trochę podobny do niego , bo chociaż leniwy zawszę wybrnę z sytuacjii.

Obraz
tynka-11 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
tynka-11
Wiek: 27
Dni na forum: 6.045
Posty: 54
mój ulubiony bohater to Naruto a i Hinate jeszcze lubię ;p

tynka-11
orec16 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
orec16
Dni na forum: 6.118
Posty: 40
Ja np. lubię z czarnych charakterów Ksiame ponieważ wydaje mi się bardzo tajemniczy, oraz Momochi Zabuze.Natomiast z dobrych bohaterów lubię Kakashiego,Jiraye(poprawia mi humor ) oraz Gaare za jego piaskowe ataki.
Vegeta ssj4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Vegeta ssj4
Wiek: 26
Dni na forum: 5.941
Posty: 17
Skąd: Tam gdzie cie niema
Moi ulubieni to:
-Kakashi
-Naruto
-Iruka
-Gai
-Lee
-Sasuke
-Sakura
-Naji
-Zboczony pustelnik(Jaryja)
-Ebisu

Vegeta
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
Moją ulubioną bohaterką jest Temari. Dlaczego??

1.Nie lubie postaci, które grają główne role i które za wszelką cenę są w tytule.
2.Wszystko zaczęło się gdy zaczęłam ogladać Naruto, najpierw spodobała mi się sakura, ale gdy zapytałam się koleżanki kto jest wolny ( bo my w klasie mamy cos takiego, że jak jest jakaś fajna manga to się zamieniamy w jej bohaterów i każdy jest kimś innym) ona stwierdziła, że Sakura jest zajęta. potem mi opisała pozostałe 3 dziewczyny i najbardziej spodobała mi się Temari.
3.Jest w jakiś sposub jedną z bardziej tajemniczą osobowością ponieważ [ ort! ] prawie na każdym portalu, blogu, stronce itp. ma inny wiek....spotkałam się nawet z faktem, że ma 6 lat...ciekawe ile miałby Naruto :p

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jak dla mnie to chyba Naruto bo nigdy się nie poddaje, ale Kakashi też jest spoko ma jedno normalne oko, a jedno z sharingan'em. Ale ogólnie to nikt mi całkowicie nie przypadł do gustu ;p.

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
huh, tutaj to by się można rozpisać... ale daruję Wam i będzie tak bardzo skrótowo.

Generalnie zachwycają mnie postacie z Naruto i notabene przy Shippuudenie to już byłam na kolanach i nie mogłam się nadziwić Kishimoto talentu w tworzeniu bohaterów. Oczywiście, nikt nie jest idealny - powyższe stwierdzenie tyczy się tylko postaci męskich, ponieważ kobiety się absolutnie autorowi nie udały i każdą jedną uważam za niedorobioną, a to wielka szkoda. Jedynie Sakura w Shippuudenie zaczyna przypominać porządny charakter kobiecy i za to brawo. Kiepskie kobitki Kishimoto zrównoważył jednak absolutnie niesamowitymi facetami - i w którymś momencie zauważyłam, że zaczyna mi brakować ręki do zliczenia tych NAJ!

Gdybym jednak miała wybrać piątkę, byliby to: Kakashi, Sasuke, Naruto, Gaara, Hayate - kolejność mniej lub bardziej przypadkowa.

Zwykłam uważać Kakashiego za swoją ukochaną postać - i to już w 2002, kiedy pierwszy raz zetknęłam się z serią. Kiedy teraz zaczęłam oglądać na poważnie, Kakashi był zdecydowanie na pierwszym miejscu. Jest wyjątkowy. Jest inteligentny i ma poczucie humoru. Jego styl bycia - ta wspaniała apatia - nie może nie rozczulać. Jest jednym z najpotężniejszych ninja. Jest pełną ciepła i wyrozumiałości postacią. Uwielbia nowele erotyczne, co w ogóle bije na kolana. Uwielbia czytać całą noc do rana, zaniedbując obowiązki, i nienawidzi spojlerów (to moja pokrewna dusza). Nie ma drugiego takiego.

W miarę jak seria się rozwijała, a wątek relacji Naruto-Sasuke zaczął wychodzić na pierwszy plan, Kakashi zaczął się mocno chwiać na pozycji mojego Numeru 1 - ale dla przyzwoitości i tak go tam zostawię na dobre Sasuke intrygował mnie od początku, ponieważ zaburzenia osobowości to jest moja specjalność. Mogę pokusić się o stwierdzenie, że Sasuke jest bohaterem, który powoduje mnie do nawiększych przemyśleń. Nie zastanawiam się nad żadną inną postacią z Naruto tak wiele jak nad Sasuke właśnie. Pomimo wszystkiego, co zrobił, nie zamierzam kwalifikować go do negatywnych postaci. Miał swoje powody, ma za sobą przeżycia, które w taki, a nie inny, sposób ukształtowały jego osobowość i światopogląd. Cenię Sasuke za inteligencję, za opanowanie, za spokój. Za umiarkowanie. A także uwielbiam za wspomnianą wcześniej elegancję. I drżę o jego zdrowie psychiczne na tym teraz właśnie etapie mangi Ostatni obrazek z ostatniego rozdziału to jest to, czego się panicznie bałam od jakiegoś czasu

Naruto zyskiwał moją sympatię w miarę postępu serii. Za ustawiczne dążenie do celu i nieprzyjmowanie słowa "porażka" do swojego słownika. Za światło, które go wypełnia. Za sympatię dla otaczających go ludzi. Za wrażliwość. Za zdolność widzenia poprzez ciemność. Za to, że dla odzyskania Sasuke będzie biegł na koniec świata i nie cofnie się przed niczym. Naruto jest niesamowicie pozytywną postacią, która ma moc zmieniać innych na lepsze. Sam wycierpiał wiele i stara się uczynić cierpienie innych mniejszym - potrafi zrozumieć innych znacznie mocniej niż większość ludzi. Tylko on jeden ma szanse wyciągnąć Sasuke z otaczajacej ciemności. I uda mu się to.

Gaara także zyskiwał w miarę rozwoju serialu. Na początku to przede wszystkim kojarzył mi się z moją siostrą, bo wygląda zupełnie jak ona! Naprawdę! Gaara ma w sobie coś (i nie mam na myśli Shukaku), co przyciąga od pierwszego spotkania - choć jednocześnie jest odpychający. Na początku się nie popisał, ale mieć go jako sprzymierzeńca, to zupełnie inna sprawa. Oglądając jego pojedynek z Kimimaro, zachwycona byłam przede wszystkim tą kompletnie opanowaną twarzą Gaary - który tylko w obliczu śmierci był w stanie otworzyć szeroko oczy i usta. Gaara to potężny człowiek, który mając za cel ochronę bliskich, niesamowicie zyskuje. Gaara jako Kazekage po prostu wymiata do reszty. Jego walka z Deidarą to jest jedna z lepszych scen Shippuudena. Cieszę się na równi z Naruto, że Gaara był w stanie znaleźć jakieś szczęście po wszystkich cierpieniach, jakie go spotkały.

Hayate - the last but not least. Jeśli nie wiadomo, o kogo chodzi, to już przypominam, że Gekkou Hayate był egzaminatorem Trzeciego Egzaminu, ale niestety, wystąpił jedynie w eliminacjach, bo potem spotkał go smutny koniec Hayate przypadł mi do gustu od pierwszego ujrzenia. Jest tak cudownie apatyczny, że ja po prostu nie wytrzymują. Za każdym razem, kiedy pojawiał się na ekranie, piszczałam. (Wiem, że to może nie uchodzi osobie w moim wieku...) Wywołuje u mnie tak wiele pozytywnych emocji i budzi tyle sympatii, jak rzadko kto. Naprawdę było mi bardzo przykro, kiedy zginął Cieszę się, że o nim nie zapomniano - a wspominano raz czy dwa, że jego dziewczyna przychodziła z kwiatami...

To tak w ogromnym skrócie i niemal od myślników, bo pisać można by całą noc i cały dzień... Naprawdę jestem wdzięczna Kishimoto za tak wspaniałe kreacje postaci, ponieważ tym, co zawsze przyciąga mnie do utworu, są właśnie bohaterowie. Dobra robota!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Ulubieni bohaterowie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook