Forum Dragon Ball Nao

» Czy Naruto . . . ? :(

.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
nie może umrzeć, bo ciągną serie...
Pokazali takie scenki, żeby podsycić ciekawość.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
A tam ... myśle, że jak w kazdym przypadku trailery, wycięto najlepsze sceny, w których pokazywana jest rzekoma śmierć Naruto w celach czysto marketingowych (czytaj: śmierć Naruto = więcej osób pójdzie do kina ...). Zresztą jakby mogli go uśmiercić, skoro w mandze na obecnym chapterze żyje i ma się dobrze, a pozostałe 3 filmy, które oglądałem, odwołują się do wydarzeń z mangi ... więc ? ... Pic na wodę.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Otrzymał cios ostrzem, co nie musi równać się ze śmiercią. Po tym ciosie uwolni się chakra Kyuubiego, ale tego w trailerze nie ma, bo zespuliby zabawę.
Focus napisał(a):
śmierć Naruto w celach czysto marketingowych (czytaj: śmierć Naruto = więcej osób pójdzie do kina ...)
O właśnie.
A ten grób wcale nie musi być jego grobem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Kakarott napisał(a):
A ten grób wcale nie musi być jego grobem.
Hmm, a więc czyim? Jak widać na pogrzeb ie nie ma zbyt wielu osób, tylko najbliżsi przyjaciele, jest ponuro, to musiałabyć jakaś kluczowa postać, cholera juz nie mogę się doczekać . . .
Kaka
Wojownik
Wojownik
Kaka
Wiek: 31
Dni na forum: 6.132
Ostrzeżenia: 2
Posty: 32
Skąd: Chociule
Ale to jest trailer 4 pełnomaetrażówki [the movie 4] wiec on moze umrzec ale nie koniecznie w Shippuuden
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Cyceron napisał(a):
nie może umrzeć, bo ciągną serie...
Pokazali takie scenki, żeby podsycić ciekawość.
Przychylam posta.

Może to on kogoś zabił? :p

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Kaka
Wojownik
Wojownik
Kaka
Wiek: 31
Dni na forum: 6.132
Ostrzeżenia: 2
Posty: 32
Skąd: Chociule
zabil kogos raczej niemozliwe moim zdaniem to smierc naruto
misiek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.079
Posty: 13
Według mnie to jest tylko reklama, która ma na celu podekscytowac oglądaczy i zachęcić do oglądania. Tak jak mówił już Focus wycięto najlepsze scenki. Naruto nie mógłby zginąć bo jest on głównym bohaterem a także tytułowym, a jak myślicie
Jak mogliby ciągnąć dalej serie skoro nie było by Naruto?;/ (bohatera głównego jak i tytułowego.) Wtedy animka ta musiałaby zmienić nazwe.
Według mnie to Naruto nie zginie.
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Jak na razie [ ort! ] Naruto Movie 4 jest w Kinach w Japonii a w sieci podobno ma być 17 Sierpnia do tego czasu będą domysły czy na prawde Naruto Death. Moim zdaniem Raczej Zginie choć jest możliwość iż to Sasuke Polegnie.
misiek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.079
Posty: 13
Mi się właśnie zdaje, że to Sasuke zginie, ale to sa tylko moje domysly.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Cóż, w temacie nie jestem ekspertem, dopiero początkuję, ale logicznie myśląc niemożliwym jest aby filmik ukazywał śmierć głównego bohatera. Manga nie została jeszcze w pełni ukończona, anime tym bardziej a głupio by było w trakcie trwania, gdzieś na środku uśmiercać Naruto, gdzie dalej żyje i ma się dobrze. Najczęściej tego typu zapowiedzi mają za zadanie rozbudzic ciekawość widza i to jest głowna siła napędowa reklamy. Czy jeżeli filmik byłby ukazany bardziej wyraźnie to czy pojawiłby się w ogóle taki temat? I czy wzbudziłby podobne zainteresowanie?

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
a co ma Kinówka do Serii i Mangi. Wytłumaczcie mi to bo nie jarze. Skoro Naruto Movie 1,2 i 3 nie trwają podczas całej Serii Naruto, Tak więc Naruto Movie 4, trwa podcxzas trwanie Naruto Shippuuden, to skoro jaki miał by sens Robienie dalszej serii skoro jusz w Kinówce wszystko wiemy. !!!
Vegeta'San Mężczyzna
Cargo
Cargo
Vegeta'San
Wiek: 31
Dni na forum: 6.056
Posty: 29
Skąd: Polska
Na pewno niezginie...

Dragon Ball 4 Ever
Yokuji Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Yokuji
Wiek: 34
Dni na forum: 6.056
Posty: 41
Skąd: Wuociaffek
Znalazłem info w sieci:
- główną bohaterką jest księżniczka Shion, dziewczynka mająca moc widzenia przyszłości (w swoich snach)
- celem drużyny Naruto, jest ochrona księżniczki, która jest kluczem do pokonania (zapieczętowania) potężnego demona - Króla Smoków oraz jego armii mrocznych rycerzy
- drużyna ochraniająca księżniczkę to: Neji (dowódca), Naruto, Sakura oraz Lee
- Naruto nie umiera w tym filmie, wszystkie sceny z trailerów pokazujące jego śmierć, to sny oraz wizje księżniczki Shion

よくぢ
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Yokuji to samo chciałem napisać ale mnie uprzedziłeś
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Pięknie, ładnie i cudownie Naruto nie ginie, wizje księżniczki, potężne demony itp. itd., ale niech ktoś poda jakiegoś linka do tej kinówki, skoro- jak mówi Uchiha Sasuke
Naruto Movie 4 jest w Kinach w Japonii a w sieci podobno ma być 17 Sierpnia
To już od miesiąca ktoś powinien się nim cieszyć, nie? Ja jeszcze nie znalazłem żadnego torrenta, czy czegoś, tylko same traillery. Ale jak tylko trafię na jakiś ślad, to dam znać. I o to samo Was bym prosił.

ps.: No i odnośnie tematu: To pewnie faktycznie prorocze sny co do śmierci Naruta i jego pogrzebu. Podejrzewam, że właśnie sceną pogrzebu zacznie się ta kinówka. No, albo spektakularną śmiercią Naruta. Tak czy inaczej- będzie ciekawie!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Czy Naruto . . . ? :(
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook