Forum Dragon Ball Nao

» Najlepsza sztuka walki

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jaka wam się podoba najbardziej ? Jeżeli chodzi o sam wygląd to Capueira, super wymiatają tam nogami i robią niezłe triki w powietrzu, ogólnie mega to wygląda, chciałem trenowac, ale niestety nic z tego nie wyszło A jeżeli chodzi o zadawane ciosy to na pierwszym miejscu jest Kung-Fu, wedlug mnie najbardziej skuteczne ciosy tam można się nauczyć. No i jeszcze styl uliczny jakim jest Mua Thai (nie wiem, czy dobrze napisałem ), którym zniszczysz każdego, nawet Brucce Lee taekwondo tez kozak.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 15.06.2006, 12:11
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Kung-Fu jest the best. Jade do klasztoru Shaolin i wtedy koleś z takim nędznym Mua Thai (czy co tam) może mnie najwyżej w tyłek cmoknąć . W kung-fu są niesamowite kombinacje ciosów, siła, zręczność. Ta sztuka walki jest po prostu [ ort! ] doskonała. Uczysz się też władać bronią, możesz atakować, a nie tylko się bronić

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.010
Posty: 36
Skąd: wrocław
Kung-fu to życie jest taką sztuką że ciezko w kilku słowach opisać.Jestem tam tak wszystko dopracowane jest tyle stylów i w każdym ruchu mentalności że nawed sam sobie z tego niezdaje sprawy .Capoeira moze ładnie wyglada ale niejest do końca skuteczna.A MUY THAI sztuka walki z tradycjami i kojażona z walka na śmierć i zycie niejest sztuką trudną do nauczenia nauczyć się jej może każdy i moze poznac wszystko w 1 rok.Ale trenowanie tego typu sportów marnuje rozój ktróre ma własnie kung fu zresztą kung fu ma o wiele lerzą twardośc i trudniejsze techniki niż prostota MUY THAI

Jeżeli chodzi o moją sztuke walki to na 1 miejscu KUNG-FU którego można się uczyć całe życie no nawed życia niestarczy żeby poznać wszystko na 2 miejscu KARATE KOKUSHIN-najbrutalniejszy rodzaj karate można się go uczyć nawed kilka lat a nadal jest sie początkującym ciekawe co nie pozdrawiam

WARRIOR20
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
MUAY THAI jest najlepsze!!! wicze dopiero od 3 miechów, a juz sporo potrafie pokazac...

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Sztuki walki? Cóż, to nie dla mnie. Z takiego chuchra jak ja nawet najlepsi wschodni mistrzowie nigdy nie zrobiliby wojownika z prawdziwego zdarzenia . Poza tym jest to na pewno sztuka, lecz (jak sama nazwa wskazuje) sztuka walki - a ja nigdy nie mógłbym nikogo uderzyć.

Ktoś zawoła oburzony - ale tu nie tylko o walkę chodzi! To cała filozofia i droga życia! Owszem, zdaję sobie z tego sprawę. Jednak ja wolę filozofię opierającą się na miłości, rozwój ducha i umysłu, a nie ducha, umysłu i ciała. Czas, który spędziłbym na treningu, wolę przeznaczyć na pomoc innym. Takie jest moje zdanie.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Gohan kiedyś napisał(a):
pierwsze co bym zrobil to dal LOW KICK na piszczel
Tak, wykorzystanie nóg podczas walki z mięśniakami to podstawa. Właśnie na takie okazje warto ćwiczyć bieganie. Bo cóż z tego, że taki gość potrafi podnieść sztangę ważącą 200 kg, skoro po 100 m biegu jest z niego dętka?

PS Ja (nie)stety byłbym zmuszony do dyplomacji – nie ćwiczę ani siły, ani szybkości, więc nie miałbym większych szans na ucieczkę .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
PS Ja (nie)stety byłbym zmuszony do dyplomacji – nie ćwiczę ani siły, ani szybkości, więc nie miałbym większych szans na ucieczkę Sad .
Ale ćwiczysz intelekt, nie jestes odmóżdzonym debilem z toną miesni. A to juz podstawa którą mozesz sie chwalic

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Tylko na odmóżdżonych mięśniaków dyplomacja rzadko działa . A więc próba takiego rozwiązania problemu skończyłaby się dla mnie najprawdopodobniej dość boleśnie...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Xan: 09.07.2005, 21:17
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
odchodzac od tematu, kazdy ma slabe kosci piszczelowe a wiec nawet takiego miesniaka by zabolalo, jakbys mu przypiepszyl z calej sily, nie wiem, czy mogl by dobrze chodzic, nie mowiac o bieganiu przez jakis czas
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Mateusz napisał(a):
odchodzac od tematu, kazdy ma slabe kosci piszczelowe a wiec nawet takiego miesniaka by zabolalo, jakbys mu przypiepszyl z calej sily, nie wiem, czy mogl by dobrze chodzic, nie mowiac o bieganiu przez jakis czas
Mnie to nie dotyczy. Ja jestem tak słaby, że nawet jak trafię muchę gazetą, to jej to nie boli.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
eMate napisał(a):
odchodzac od tematu, kazdy ma slabe kosci piszczelowe a wiec nawet takiego miesniaka by zabolalo, jakbys mu przypiepszyl z calej sily
W krytycznej sytuacji, jak nie zadziala zawsze mozna go rabnac z kolana sami - wiecie - gdzie , zawsze dziala... No chyba ze to kastrat
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Z tego, co słyszałem, sterydy dość destrukcyjnie wpływają na genitalia, więc najprawdopodobniej takie uderzenie nie odniosłoby pożądanego skutku .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Kto powiedzial ze wszyscy pakezy i miesniaki musza leciec na sterydach? A jak nie czuly meski punkt to zawsze w bańke moga zarobić
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Nowy model Renault napisał(a):
Kto powiedzial ze wszyscy pakezy i miesniaki musza leciec na sterydach?
Oczywiście, że nie wszyscy, jednak na pewno znajdzie się wielu takich. Taa... kobieta leci na muskuły takiego gościa, a potem w łóżku odkrywa o nim 'nagą prawdę' ...

Ale z drugiej szkoda mi trochę kobiet, które na takich trafią... A jak któryś postawi jeszcze warunek 'seks tylko po ślubie', to już zupełnie im współczuję.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
tak sobie poczytałem to co tyu piszecie i mnie to trochę zalamało... Po pierwsze pisze się CAPOEIRA, i jeżeli naprawdę lubisz efektowny styl walki to zapraszam do topicu który niegdyż założyłem o nazwie xtreme martial arts. Capoeira to przy tym pikuś. Co do muay thai to się zgodzę, iż sztuka ta jest bardzo skuteczną, i jeżeli faktycznie ktoś po 3 mi3esiącach miał by walczyć z jakimś dresem to zapewne ma szanse go pobić(tak jak ktoś pisał- słabe kości, a co ważniejsze muay thai polega na biciu najtwardzszymi czesciami ciała-kolana,łokcie). z tego co wnioskuje nie które osoby wypowiadają się na temat o którym nie mają zieeelonego pojęcia... A w ong bak, wystepuje nie zawodnik muay thai lecz w/w xtreme martial arts.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Jakub Wędrowycz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Jakub Wędrowycz
Wiek: 33
Dni na forum: 6.825
Posty: 16
Skąd: Kraków
Według mnie zależy kto co lubi ale i tak wszystko daje dobre efekty. Po kilku latach sambo, aikido albo judo gosc nie jest cie w stanie dotknąć, capoeire trzeba tez trenowac długo poza tym [ ort! ] to jest rodzaj tanca polaczonego z walką. Na początek dobre jest wlasnie Kung Fu albo Karate. Na Nogi Tekuondo(chyba tak sie pisze) na rece boks. Wedlug mnie przydatne jest Kick Boxing, Muay Thai, Karate: Kyokushin. Najlepsze polaczenie to kick boxing z judo albo cos w tym typie ( pady, rzuty sie bardzo przydają, dobra rownowaga)

A co do dresów to w ogóle [ ort! ] nie macie racji ... moze co do pojedynczych frajerów. Ale w wiekszosci przypadkow dres z prawdziwego zdarzenia rozlozy cie nawet jakbys trenował kilka lat, pozniewaz oni sie bija prawie codziennie i maja juz wszystko przeszkolone wiedza jak mozesz zaatakowac i co wtedy zrobic, przynajmniej tak jest u nas w krakowie.

"Moja wola jest jak szabla,
Nagniesz ją za mocno - pęknie."
Videl1994 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Videl1994
Wiek: 29
Dni na forum: 6.829
Posty: 12
Skąd: Konin
No dobra moze nie wszyscy ale Dymka z siłaczuw jakos przyłapali na dawaniu sobie w zyle i dla tego mial takie mul a Pudzian tez sobie pewnie daje ale nik pewnie go nie przylapal.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
ja tylko dopowiem iż trudno jest wykozystaćCapoeire na ulicy(co najwyżej kilka ciosów/kopnięć) Sama jednak technika nie przyda się na nic... Capoeira to nie sztuka walki tylko sposób na życie. A co do skutecznych to właśnie kick boxing + muay thai + BJJ(brazylijskie ju jitsu czy jak się to pisze ) Z takim kolesiem trudno jest wygrać... Ja polecam zassać wam filmiki Pana o imieniu umar khan(bodaj że strona jego to www.umar-khan.com) On ćwiczy średnio 6 godzin dziennie(!!!!) i umieok 7 stylów walki!!! Facet to psychol i dlatego polecam jego filmiki a w szczwególności show reel 2005

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Szelong Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.774
Posty: 18
Dla mnie nallepsze jest Combat Calaki walki skladajace sie nie tylko z uzycia rak i nog ale tez i bialej broni.Rownie spoko jest Aikido.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
http://www.umar-khan.com/videos/umarkhan-showreel2005.mpg

Jeżeli chcecie zobaczyć co to znaczy "maszyna do zabijania" to ściągnijscie ten filmik. Jest to umar khan o który mwczesniej pisałem. 6 godzin treningu ok. 7 stylów walk!! Jego organizm jest uzalezniony od ćwiczeń i zkawasów... jak dlam nei to brzmi już samo w sobie zachęcająco.

Jeżeli natomiast interesują was efektowne style walk to zapraszam do tego linka. Przedatwia on własnie Xtreme martial arts:

http://ia201136.eu.archive.org/0/items/TeamR ... _256kb.mp4

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » » Najlepsza sztuka walki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook