Forum Dragon Ball Nao

» Szafki w szkołach

Strony:   1, 2
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
u nas nigdy nie bylo szafek... ale jak w 6 klasie gimnazja maialy dni otwarte to bylismy w gim.3 tam byly szafki i wiekszosc trzody poszla tam tylko dlatego, ze byli zajarani tymi szafkami ZAL

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.257
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
U mnie niestety nie ma .... szkoda
só w Katowicach w szkole ogulnokrztaucącym gimnazjo-liceum(czy jak to się pisze , mówi ) bo mój braciszek tam chodzi i mósi mieć miejsce na akordeon ( ma jedną z największych szafek)
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.538
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
W szkole prywatnej, do której uczęszczałem były szafki, ja też dostałem lecz wcale z niej nie korzystałem. Ponadto strach, byście widzieli co tam się działo, jesteś na lekcji bądź na przerwie siedzisz sobie spokojnie na ławeczce na dworzu i słyszysz huk wpadasz, a tam połowa szafek zdemolowana... Drzwiczki powyłamywane... Tak to jest jak do szkoły chodzi margines...
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.172
Posty: 238
Skąd: ...
Za bardzo, bardzo wczesnego młodu <tak zwane nauczanie początkowe> miało się szafki...
Pamiętam, ze mieścił się tam jeden trampek <po wepchnięciu dwóch nie chciały wyjść>, kurtka jesienna zwinięta w kulę i ew. jeden podręcznik.
Alternatywą były dwa buty zimowe <w ustawieniu jeden na drugim>, ew jeden kolega z najmłodszego rocznika <zwinięty w kulkę>.

Poza tym na tych szafeczkach nie było naszych imion/nazwisk tylko piktogramy, zresztą do dziś pamiętam, że na mojej była futbolówka.
Co oni myśleli, że my czytać nie umiemy?

Zniszczeń nie pamiętam, ale zamykanie najmłodszego rocznika w szafkach, wlewanie ludziom kubusia przez szpary do szafek aż za dobrze...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.176
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
U mnie nigdy szafek nie było , chociaż sądze ze by się przydały , ponieważ czasem musze dźwigać niezłe ciężary w tym tornistrze...., nie wiem , może jak pójdę do gimnazjum to będę miał szafki , ale to nic pewnego


powiedzmy ze się przejęzyczyłem

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Filippo: 03.11.2007, 16:36
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Racja w podstawówie i w gimnazjum u mnie też pamiętam tylko w zerówce jak były szafki w tech. też nie ma ale daje radę
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.824
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
U mnie w gimnazjum były szafki. Były one takie żółte, niezbyt przestrzenne i na kluczyk. Owszem można było coś zmieścić, jednak tylko np. buty i podręczniki. W dodatku z czasem się zamki kilku osobom popsuły.To uwygodniało życie, jak tam w tych szafkach się coś schowało, to się zamykało na kluczyk i nic nie ginęło Miałam małą szkołę tylko 3 klasy(jedna pierwsza, jedna druga i jedna trzecia, ale w tym roku są 4).
U mnie w moim liceum nie ma szafek, ale bez nich i tak mi dobrze.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.260
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
U mnie są tylko w bibliotece. Lepsze niż te w gimnnazjum i liceum, ale do 80% w ogóle nie kluczyków. Też sobie chyba jeden kluczyk wezmę na własnośc, nie lubię pchac plecaka pod ladę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.456
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
W podstawówce nie było, ale w gimnazjum na szczęście są. Szkoda tylko, że mamy po dwie osoby.. Mimo wszystko są raczej duże, spokojnie wejdą dwie grube kurtki, masa podręczników, strój na w-f czy jakiś inny syf (no i jeszcze zmieści się jakiś ktoś wzrostu mojego wzrostu xd )..

Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.862
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
A u mnie sa szafki ale tylko dla klasy sportowej ale oni i taki tak trzymaja tam tylko rozne napoje itp. A normalne klasy nic takiego nie maja ale takie cos by sie bardzo przydalo

Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.598
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Miałem w podstawówce szafkę z numerem 1234. ;p Dziwna jest tam numeracja bo numery zaczynają się od 1200. Moim zdaniem jest to rzecz w miarę przydatna, nie trzeba do szatni z kurtką chodzić, można tam przechować różne duperele. Obecnie chodzę do ubogiego gimnazjum gdzie nawet sraj-papieru nie ma, więc nie ma co liczyć na szafki.
Prestidigitator Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Prestidigitator
Dni na forum: 5.238
Ostrzeżenia: 1
Posty: 11
Skąd: z piedestału
Kiedyś z nimi obcowałem. Co prawda liczba skradzionych czapek, szalików, zgubionych worków czy wkładek do butów (nie wnikajcie w szczegóły...) zmniejszyła się, ale jeżeli chodzi o książki to i tak mieliśmy z tym niezły znój. Bandziory odginały drzwiczki szafek o ponad 45 stopni i pieczołowicie zajmowali się znaleziskiem. Oczywiście warto byłoby sobie teraz ich wyobrazić jako głodnych i zbierających na chleb w akcie desperacji. Oczywiście.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Szafki w szkołach
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook