Forum Dragon Ball Nao

» Najlepszy avatar

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Ja biore pod uwage avatary, które cos przestwiaja. mysle ze kazdy avatar w pewnym sensie pokazuje nam charajater jego posiadacza tak wiec sugerujac sie moim mozecie wiele zauwacyzcz
wszystko co nasunie sie na mysl jest prawda.

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Ramzes: 14.04.2007, 0:13
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Przeglądając napisane posty, zawsze zwracamy uwagę na Avatary. Dużo z nich przypada nam do gustu, poprzez znajdującą się na nim postacią, ładnym wyglądem, czy choćby wyglądem potwierdzającym charakter użytkownika. I właśnie tym będę się teraz kierował :

Dante Navaro- jeżeli się nie mylę twój avatar przedstawia "Kapitana Jacka Sparrow'a", podoba mi się ta postać jak i sposób przedstawienie jej na twym avatarze .

Focus- Połączenie Sharingana i rzeczywistości, połączenie dwóch różnych światów, już samo to zapewniałoby Ci miejsce na mojej liście, ale dodać mogę, że bardzo lubię ten "atut" klanu Utachich .

Shiro- W sumie avatar nie szczególny, jednak bardzo dobrze oddaje charakter tego zacnego usera .

Kakarotto' 91 lub Avensus- sam nie potrafię do końca wyjaśnić pobudek, jakie skierowały mnie do wpisania tutaj tego, w końcu dobrego avatara.
Sądzę, że to przez sentyment do anime Naruto, ale avatar ma też atuty, jak choćby widoczna ramka i ciekawie utrwalona na nim scena .

Legolas- podoba mi się jego avatar, może ze względu na świetnie wykonany rysunek .

Dai Kaiosama- ze względu na postać na nim utrwalonej, za świetne jej przedstawienie, jak i za piękne efekty (Zabuza).

Megane- sam nie wiem za co, ale czuję jakiś sentyment do jej avatarów, mimo iż nie są wyjątkowe .

Gotenx18- kolejna osoba, która posiada avatar postaci z lubianego przeze mnie anime. Warto też wspomnieć, że jest to rysunek pięknie wykonany i to poprawia mi humor gdy tylko na niego spojrzę .

Kolejność przypadkowa, osoby wpisywane wg. postów jakie znajdywałem .

Ps. Możliwe, że o jakimś avatarze mogłem zapomnieć, bądź go przeoczyć. Więc mogą zdarzyć się czasem edycje tego postu .
poprostu_ONA Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
poprostu_ONA
Wiek: 29
Dni na forum: 6.150
Posty: 15
Skąd: i po co?
A mi sie podoba mój avatar oraz aktualny kasi_kame oraz Gotenx18

To tylko Ja...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mi się w sumie podoba większość avatarów użytkowników. Ale najlepszymi dla mnie są (oprócz mojej słodkiej żabeczki ):

Admina- Gotenksa , fajne duszki z Księżniczki Mononoke ,
po prostu [ ort! ] ONA - ładny avek
Old Shatterhand: także dobry avatar z Naruto, pięknie wykonany
Avensus- ten najbardziej mi przypadł do gustu , po prostu cudo
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Obecnie najciekawsze avki mają:
- Focus (Kakashi w super pozycji,bardzo dynamiczny)
- Old Trzaskoręki (Kakashi z ładnym tłem i symbolem klanu )
- Cyceron (ciekawa postać i ładne kolory,również symbol klanu )
- M_L_O_D_Y (gdyby był większy,to byłby zarąbisty)
- Uriel Tuwor (fajny i wyrażny Son-Gohan SSJ2)
- KaKarot0 (ciekawy efekt i pomysł)

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Obecnie na forum przypadł mi na prawdę do gustu avatar bad_girl. Sentyment do Hellsinga, lubię Victorię, czasami na prawdę potrafiła porządną rozpierduchę zrobić. No i ogólnie mówiąc avatar pasuje zdecydowanie do natury bad dlatego jest tak dobry.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Wg mnie wszyscy mają ładne awatarki Każdy przedstawia coś ciekawego^^
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
a mi najbardziej podoba się avek Łasiczki , Fanatyczki i Kasi_Kame no i oczywiście mój

POZDRAWIAM !
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
każdy avek ma swój urok więc trudno mi powiedzieć które są najładniejsze bo w sumie wszystkie mi się podobają chociaż o tematyce dragon balla mi się już troche znudziły

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Jak już grzebie w tematach to może odnowie i ten:

Nie widziałem wszystkich avków, jednak podoba mi sie (oprócz mojego bo to chyba oczywiste że mi się podoba):

eMate - Ma ten swój klimat... tak krótko i na temat

Ishido - Tak żółta rozczochrana łepka i ten bajerancki banan zaczyna mi się podobać....

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Shiro - Twój kolejny, bardzo fajny, klimatyczny avek, tym razem z DN, jak mniemam. Kolorystyka, kontrast, kompozycja i ten dym z papierosa dają niesamowity efekt, niemalże tak dobry jak na Twoim poprzednim, czerwonym avatarze. Jak dla mnie najlepszy na Nao.

Pozdrawiam.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
1.Shiro- zdecydowanie najlepszy na forum, nic dodać nic ująć, wspaniae cudo
2.eMate- czarno-biały co prawda, ale i tak nie można przejść obojętnie, piękny av
3.Focus- jednak nie ten, a jeden z poprzednich, jak Kakashi zdejmuje maskę

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Smigolx Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Smigolx
Dni na forum: 5.964
Posty: 15
Dołącze się do fan clubu avka Shiro !
Ty Joe Weider też masz w miare przyzwoity !
Ja oczywiście wybrałem ecchi ...

Oh Castitatis Lilium !
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ta kwięc zmieniły się co niektórym avki i zmieniło się moje zdanie Tak więc niezaprzeczalnie dla mnie najlepszym avkiem na forum jest ten :

Shihouin - zajebista kompozycja a w środku fajna babka z Blicza

Shiro - no, też mi się spodobał, jednak nie dorównuje poprzedniemu. Ładnie to wyszło, ale nie widzę sobie Lighta palącego szluga ;p

Kamiru - także świetny avek, ładnie wykonany kolorystycznie, trochę zbytnio jaskrawy, no, ale to przecież Bleach ;p Ogolnie jest bardzo ładny

eMate - też ładny, mało na nim jest, jednak niezwykle klimatyczny

Na koniec jezcze dodam Oldzika, zmienił avka w końcu [ ort! ], poprzedni był beznadziejny , heh Ten to już zupelniie jest jego przeciwienstwem. Kolorystycznie bardzo podobny jest do tego z Yourichi, co idzie na plus. No i z Kakashim :p
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Shiro ma fajny avek, ale ja do dziś wolę ten z Cowboy Bebopa.

A oprócz tego najfajniejszy avatar mam oczywiście ja.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
Co do avków to chyba niewiele mi się zmieniło . dalej podobają mi się te które wymieniłam ale dołącze do nich ;
po prostu [ ort! ] ONA dość ciekawy i bardzo dziewczęcy
Megane ona ma zawsze fajne avki no i kto jeszce ?
Amidala czemu ? sama nie wiem .
no to chyba tyle


pozdrawiam
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
eMate - naprawdę fajny avek, trochę skromny, ale ta skromność dodaje mu uroku, niezwykle klimatyczny, widać, że ma to 'coś'.<-najlepszy avatar na forum

Shiro - także dobry. Świetnie dobrane kolory, po prostu super.

Shihouin - znakomity odcień, wszystko tworzy zwięzła, spójną całość, dobre wykończenie, avek rzuca się w oczy.

Kamiru - wielkim plusem jest znakomite jaskrawe tło, nie widać zbytnio kontrastów, świetne dopasowanie kolorów.

Nie wypadałoby też nie wyróżnić avatarów: Daichi'ego, Cycerona, Ishido, Focusa, Joe'a i Old'a

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ojejku, dzięki wam za uznanie:P Naprawdę robiłem tego avka z przekonaniem, że da mi tutaj uznanie, udało się Buziaczki:*
Moim zdaniem najlepszy avatar ma... (oczywiscie oprocz mojego ) Ishido. Nie jest jakis nadzwyczajny, ale cholernie rzuca mi sie w oczy
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
aveki które mi się podobają:
eMate
Ishido
Freez
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
eMate napisał(a):
Ojejku, dzięki wam za uznanie:P Naprawdę robiłem tego avka z przekonaniem, że da mi tutaj uznanie, udało się Buziaczki:*
Ale to prawda, mimo swojej prostoty i prymitywności... cholernie mi się podoba, sama słodycz .


eMate napisał(a):
Moim zdaniem najlepszy avatar ma... (oczywiscie oprocz mojego ) Ishido. Nie jest jakis nadzwyczajny, ale cholernie rzuca mi sie w oczy
Heh to prawda, chyba jako jedyne 2 na tym forum to twój i Ishiego są wieczne. Pomimo czasu nie brzydną mi, szczególnie Ishiego dlatego też...


1'st. Ishido! Hip Hip Hurrej! Zawsze gdy go widzę, to tak jakoś lekko mi się robi na sercu i wita uśmiech na moje twarzy.
2'nd. emate! Prosty, aczkolwiek uroczy!
3'rd. Focus, co prawda szybko zmieniasz av'ki, lecz ten roxoruje i ownuje.
4'th. Old'zisko stare ale jare, za to z nowym av'kiem tym razem własnej twórczości, jest moim zdaniem b.dobry.
Miejsce piąte. Sprite, wiecznie to samo... Lecz to co kojarzy się z pragnieniem, a raczej z jego zwalczaniem jakoś mnie przyciąga [być może to sentyment do tego napoju?].

Daichi... Av'ek fajny lecz na moje oko... To nie Ty powinieneś go używać. Jest ekhm... em... jakby dziełem sztuki , tak mi się właśnie kojarzy i być może dlatego nie zbyt mi się podoba. Zaraz zaraz może ty zostaniesz sławnym artystą .
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Najlepszy avatar
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook