Forum Dragon Ball Nao

» Programy Interaktywne

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Zastanawia mnie wasz pogląd na programy interaktywne typu mówi prezenter lub ka, : " Szybka kasa 500 zł. do wygrania, wystarczy, że wyślesz smsa o treśći bla bla bla, pod nr bla bla bla no. Otóż chciałbym poznać wasze zdanie na dziesiejsze programy interaktywne. Podobnie jest z grami dla dzieci Hugo, etc zastanawiają mnie od kilku lat fenomeny takich programów, może nie koniecznie Hugo, ale tutaj sobie o nich pogadamy.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hugokopter ._.


Gry interaktywne... hmmm.. Ostatnio kolezanka z klasy zazwonila i za pierwszym razem UDALo jej sie dodzwonic do stacji i zgarnac latwa reka 500 zl ... Kiedys koledzy takze probowali dodzwonic sie do stacji,by troche poodwalac, ale nie udalo im sie ani razu dodzwonic i zabululi kilkadziesiat zlotych... Oni zgarniaja wlasnie na tym kase, ze niby nikt nie dzwoni, a tak naprawde jej masa zgloszen i jedno z wielu wybieraja. Tak więc trzeba miec wielkie szczescie aby sie dodzwonic do jakiejs stacji, w ktorej leci jakis konkurs.
poza tym [ ort! ] hasla w takich zagadkach sa najczesciej banalne, chociaz ogladalem calkie mniedawno od razu po szkole program - teletutniej czy cos podobnego, gdzie prezenterka ulozyla podobno za trudny quiz i ludzie skarzyli sie, ze zagadka nie ma odpowiedzi. A bylo to- czym sie roznia od siebie 2 obrazki?
Caly program byl przeprowadzony w wielkiem stresie i prawdopodobnie prezenterka zosala za takie cos zwolniona i nie poprowadzi juz zadnego konkursu. Okazalo sie tez, ze zagadka miala swoja odpowiedz..
To bylo takie male zboczenie z tematu ...
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
Akurat Hugo to bardzo fajny przykład, bo kiedy byłam mała zdzwoniłam i wygrałam...wielki koszyk słodkości, co prawda otrzymałam go dopiero po upływie pół roku i chyba nawet większość słodyczy było już przeterminowanych, byłam zadowolona z wygranej. na pewno [ ort! ] ma to swój chaczyk np. cześciej odbierają telefony stacjonarne niż kmórki 9np. mój przykład ) a jesli jest możliwość wysłania listu to będzie w 100% większa szansa na grę niż jeżeli będzie się dzwoniło komórką. Trzeba mieć duże doświadczenie w takich gierkach i straszny fart, a potem już nic więcej a odpowiednią odpowiedź...jeśli odpowiedź będzie błędna to nawet najwieksza wprawa i szczęście nic tu nie da.

Moim zdaniem takie rzeczy [ ort! ] są fajne (mówię dalej o Hugo) bo nie trzeba w nich brać udziału, a mieć frajdę przy oglądaniu tego i cieszyć się z wygranej innych ludzi.

PS: Sorry za bł. ort. nie sprawdzałam

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Otóż chciałbym poznać wasze zdanie na dziesiejsze programy interaktywne
Program jak program. Każdy woli coś innego. Są ludzie którzy godzinami mogą oglądać Mango, są też tacy którzy będą obgryzać paznokcie np. przy TeleGrze.

Osobiście ja sam jestem sceptycznie nastawiony do owych gier/programów. Nie lubię patrzeć , jak przez 20 minut programu jedna zagadka... Powiem w prost. Owe gry są nudne jak flaki z olejem.

Podobnie jest z grami dla dzieci Hugo, etc zastanawiają mnie od kilku lat fenomeny takich programów
Cały chwyt jest w tym, że ludzie dają się nabijać w butelkę. W takiej grze jest ok. 1 000 000 zgłoszeń na program. Wszystkie te kłamstwa pt. "Wolna linia" to tylko chwyt przyciągający głupków.

Programom interaktywnym mówię .... stanowczo NIE


Pozdrawiam
S.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Co o nich sądzę? Są to tanie sztuczki, których głównym elementem jest natrzepanie kasy. Kiedyś dawno temu, kolega zadzwonił niby na tę wolną linie. Co się okazało? Dzwonił 3 razy, za kazdym razem było: przepraszamy, ale linia jest chwilowo zajeta, po czym płaciło się 7.44 zl/min. Podobnie jak każde loterie, jest to dla mnie tylko program dla naiwniaków, którzy w pogoni za kasą, zasilą kieszeń pana dyrektora TVN czy innego programu, który to emituje.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Jak bylem mały Hugo bardzo mi się podobał i marzyłem żeby wziąć w nim udział . Kilka razy nawet zadzwoniłem , ale się nie dodzwoniłem . Zaraz po brazylijskich telenowelach nie lubie właśnie wszelkiego rodzaju teleturniejów na telefon .
Focus napisał(a):
Są to tanie sztuczki, których głównym elementem jest natrzepanie kasy
Zgadzam się

Nikky napisał(a):
cieszyć się z wygranej innych ludzi
typowy Polak ze szczęścia innych ludzi się nie cieszy , tylko mówi ze wyniki sfałszowane

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.148
Posty: 238
Skąd: ...
Moja opinia? Nuuda. Ale tak, jak większość tej siekanki, która teraz puszczają w telewizji...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Programy Interaktywne
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook