Forum Dragon Ball Nao

» Survivor Userski IV ocena: 8,82 (głosy: 17)110

Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 26, 27, 28  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
theEND, powody zostały już wypisane.

Co do mojego siedzenia na forum, przebywam tu przecież dzień w dzień...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Old przyjechał na swym koniu do bazy około płónocy. Zaraz po powrocie złożył raport u Gotenksa , a następnie zamknął się w swym pokoju. Wyciągnął butelkę wódy , i położył rewolwer na stole. Powoli przyzywał przed oczy obraz niedawnych wydażeń. Wypłynął po przeciwnej stronie góry w stosunku do wejścia do groty. Pół dnia zajął mu powrót do miejsca gdzie zostawili wierzchowce. Z wyrażną ulga stwierdził że zostały nienaruszone. Gdy wsiadł na konia z pobliskich krzaków wyskoczył wampir , którego nie zdołali zabić w grocie. Błyskawicznie zrzucił jeźdźca [ ort! ] z konia , i zdołał ugryźć. Cholerny tampon. Old po krótkim pojedynku obezwładnił przeciwnika , i przywiązał go za nogi do wierzchowca. Jechał całą noc ciągnąc za sobą przeciwnika. Gdy nastał dzień wampir zwyczajnie się spalił. Przez całą drogę Old nie oszczędzał rumaka. Jedne czego pragnął to dotrzeć do bazy nim stanie się tym czymś. Chodzący trup pozbawiaony duszy , ze szystkich sił starający się zachować pozory człowieczeństwa. Teraz siedział z butelką wódy w jednym ręku , i rewolwerem w drugiej [ ort! ]. Wiedział że nie może zwlekać. Przyłożył broń do skroni. Strach sprawił że jego ciało całe zesztywniało , po policzku spływała mu strużka potu. Czemu do cholery on? Na tylu ludzi na świecie właśnie on? Odbezpieczył broń. Cyngiel wydawał się cieżki jak nigdy. Zawsze powtarzał że jego broń zaoszczędza mu wiele siły. Zamiast machać mieczem , albo toporem on po prostu naciskał spust. Tym razem jednak zdawało mu się że sam cyngiel waży tonę. Nacisnął powoli. Słyszał jak bębenek zaczyna się obracać , a nabój w środku aż się pali abi roztrzaskać mu czaszkę o ścianę namiotu.W momencie [ ort! ] gdy pestka wydostała się z komory bębenka do lufy nie było już odwrotu. Pomyślał jeszcze że kłamali ci którzy twierdzą że przed śmiercią całe życie przechodzi przed oczami. Mu przeleciał jedynie moment ugryzienia i droga do obozu. Szkoda że nie będzie miał okazji przekazać tej wiedzy nikomu. Docisnął spust z całych sił do końca.



Po ostatnich wydarzeniach stab dowodzący trochę się zmienił. Obecnie stanowili go Gotenks , Szary , Focus , Joe Weider oraz Tenshi dowodzący poszczególnymi klanami. Taktyka była już prawie gotowa. Ostatnią decyzją jaka pozostała było ustalenie przynęty. W po odrzuceniu wielu kandydatów zostali jedynie eMate oraz theEND.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
eMate, aby, być może dać szansę koledze z klanu. Poza tym prócz kilku PW, nie zdarzyło się nam dyskutować.

Ps. Idąc za głosem ludu pojedynek zostałby już przesądzony... a obecnie?
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Podążając konsekwentnie ścieżką egzystencji - Laru.
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Laru Jak wszyscy to wszyscy, z resztą tak straciłem sens swojego istnienia.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
the END Powody wymieniałam już wcześniej.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Laru bo nie lubię J-Rock czy co to tam.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Focus, bo miałeś już swoje pięć minut w survie, zresztą teraz będę mścił sie na wszystkich, którzy mnie typowali, nie ubłagalnie
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
TheEND bo w końcu koniec nie zostanie końcem, zmieniam przyszłość xD

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
paintball_0 napisał(a):
Czuję się zaszczycony, że ktoś napisał coś dłuższego z udziałem mojej osoby. Odwdzięczam się tym samym
Dziękuję
Niestety, to by był ostatni głos na mnie w tej edycji survivora, ponieważ z pewnych powodów muszę zrezygnować.. Miłej zabawy Wam życzę i do zobaczenia, jak mi się już szlaban skończy
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Szkoda Kya.

Mój głos wędruje na kolegę eMate'a, z powodu takiego to, że aktualnie bardziej znam theENDa. No i żeby nie było, że klany dbają tylko o własne tyłki, eliminując innych . (Wybacz eMate, to zaprawdę nic osobistego, wygrasz kiedy indziej .

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
the end- to twój koniec...
Podziękuj ładnie forowiczom...

Gotowi do odstrzału:
Gotenks
Tenshi
Paintball
Franek
Q’
Szarak
Avensus
Cyceron
Ishido
Joe Weider
Focus
Drakan
eMate
Rozarossa
Laru
Shiro
Kamiru


Smażący się w piekle:
Tatsumaru
Uchiha Sasuke
Filippo
Mihesz
Daichi
Calibra
Kyasarin
Legolas
Shihouin
Old Shatterhand
theEND


Z gry odchodzi też Kyasaryn, która sama zrezygnowała z dalszego w niej udziału.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Dai Kaiosama: 20.02.2008, 20:12
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
TheENDa w końcu dopadł wypisany na nim (dosłownie) koniec.

Czekający, na stal prującą im bebechy:
Gotenks
Tenshi
Paintball
Franek
Q’
Szarak
Avensus
Cyceron
Ishido
Joe Weider
Focus
Drakan
eMate
Rozarossa
Laru
Shiro
Kamiru


Czujący zaśniedziały metal w jelitach :
Tatsumaru
Uchiha Sasuke
Filippo
Mihesz
Daichi
Calibra
Legolas
Shihouin
Old Shatterhand
theEND


Następna runda, życzę szybkiej śmierci.



Czy ktoś powiedział, że dwa podsumowania są złe? No? Huh? Nie? To dobrze.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Nadeszła owa, trzymająca w napięciu chwila. Pojawił się niezapraszany gość. Nastąpiła eksplozja, która zniszczyła w kilka sekund obszar w promieniu 1500 kilometrów . Ci, którzy znajdowali się w obrębie epicentrum, wyparowali . Nie męczyli się więc. Do 5 tysięcy kilometrów, obszar nie wyglądał najlepiej. Prawie wszystkie konstrukcje mieszkalne się zawaliły, paliły się, było mnóstwo zwęglonych zwłok, niektóre ciała jeszcze się poruszały, lecz były to ostatnie tchnienia, przedśmiertne.

Nastąpiło wszechogarniające, olbrzymie trzęsienie całej Ziemi, które wzburzyło silnie ocean, wzbudzając fale tsunami, wysoką na przeszło kilometr wysokości. Owa fala niszczyła wszystko ku swej drodze, pozostawiając jedynie obszary wysoko położone, lub dalekie od nich. Szacunkowo zginęło od 1 do 2 miliardów ludzi przez te kilka godzin.

Minęło kilka tygodni. Świat spowiła przytłaczająca ciemność, spowodowana przez ogromną ilość pyłów wyrzuconych do atmosfery, mieszając się z nią. Ogólnie nie było zbyt fajnie…

My, tutaj w Polsce, schronieni pod ziemią zaczęliśmy powoli odczuwać skutki katastrofy. Było niezwykle gorąco. To gazy i materiały piroklastyczne rozgrzały atmosferę z daleko od epicentrum do kilkaset stopni Celsjusza. Tutaj pod ziemią , dzięki potężnym dmuchawom, było tylko ok. 40-50 stopni.

Ishi i Cyc byli zajęci oglądaniem hentajców. W kącie zajęci byli Wackami. Isziok pożyczył mu wymarzony numer Encyklopedii hentai : A-E, którego pragnął od dawna już. Franek jarał se szluga, patrząc se przez szybę, na efekty walnięcia asteroidy w planetę. Focus poprosił Isha o hentai gazetę, lecz ten rzekł: - skończę tylko „trzepanie dywanów”, czekaj !!
Ten mu odpowiedział: - Nie zamocz tylko gazety, na co Ishi odparł: - przecież mamy upał…”! Ale przymknął się już i kończył. Laru z Kyasarin spały, kto wie, może z gorąca, albo wrażeń.
Ave natomiast był tak podniecony tą sytuacją, że chodził w tę i wentę (taa, już minelo półtora tygodnia ), po drodze wychodziły mu bobki przez nogawkę. Nadbiegł Gotenks z lupą., bacznie się im przyglądając, po czym zaśmiał się dziko, waląc na ziemię bąbla tak dużego barczystego, że przyćmiewał te od Ava. Był w kształcie klepsydry. Wszyscy spojrzeli na niego z zażenowaniem, na co on powiedział: No Co ?! Takiego balasa-maczugi nikt by nie wywalił, wyrzeźbionej już w środku. Stał tak dumny z siebie, nie wiedząc, że za oknem dzieje się olbrzymia tragedia. My jednak potrzebowaliśmy chwili zapomnienia, zbyt wiele już widzieliśmy i zbyt wielu już straciliśmy… Nawet sraka Gota nas nie rozbawiła ( czytelników pewnie też ), nawet to, że potem, Cycek z Focusem drążyli w niej łopatkami korytarze i rzucali nimi w Ishida , rżąc przy tym. Kupa miała właściwości klejące, potem Isziokowi ciężko było mu ją z siebie zdrapać, z twarzy : Gotenks zginiesz za to!, krzyknął. Wtem dostał kopniaka w dupę i Cyc zakopał go w tunelu kupiastym…

Tak więc, nikt nie wiedział co jest z Q, zwanym kukułką, bo się często ulatniał . Mówił tylko, że potrzebuje się przewietrzyć i wyszoł na zewnątrz. Miał w dupie wszystko i wszystkich, postanowił ruszyć na własną rękę. Tuż przy powierzchni było blisko 70 stopni ciepła. Słabł w każdej chwili, brak ręki dokuczał mu bardzo, przeklinał Olda pod nosem. Zaraz potem kompletnie wyczerpany padł na ziemię. Miał potężnego pecha, gdyż prosto w jego plecy wleciał rozżarzony materiał pochodzenia magmowego, robiąc mu dziurę wielkości małej dyni. Zdążył się jeszcze obejrzeć i widząc Szaraczka z rozpaczą na twarzy.

Zniknął w ciemnościach… Minęło pół roku. Słońce przebiło się nad sklepieniem ziemskim. Nastał końcu nowy dzień i nadzieja na przyszłość.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Podtrzymuję głos z poprzedniej tury- eMate, bo nie mieliśmy dotąd okazji, by zamienić choćby słówko. ;p

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Focus do skutku

Focus:Powodzenia!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
eMate - powód ten sam, no i jak Joe, nie miałam z nim okazji nawet pogadać w SB, mam nadzieje że kiedyś się to nadrobi .
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Q, coś go ostatnio ciągle nie ma (mimo, że wiem czemu, ale jestem wredny )

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Jako, że w ogóle nie mam pomysłu na opowiadanko przed nominacją- bez zbędnych ceregieli wyciągam snajperkę i w pięknym stylu fraguję eMate, bo jego znam najmniej i chyba ani razu nie zamieniłem z nim słowa...
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Laru, wciąż niezmiennie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 26, 27, 28  

Forum DB Nao » » » Survivor Userski IV
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook