Forum Dragon Ball Nao

» Której postaci nie lubicie? ocena: 9,33 (głosy: 3)110

Strony: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Która z postaci z Dragon balla nie przypadla wam do gustu?Ktora sie wam nie podoba z charakteru?? Napiszcie to co myslicie
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Hmm... mi szczerze to najbardziej nie przypadł do gustu Freezer, ponieważ moim zdaniem to nadufany w sobie pyszałek.
Także nie lubie go za to że zniszczył planete Vegeta(). rozumiem jego obawy ale tego to bym mu nigdy nie wybaczył.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Pewnie sie naraze ja nie lubie Bebiego,taki maly niebieski kisiel co bez pomocy innych(a raczej ich cial) nie mogl by nic zrobic

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
No ale jednak dal se rade
przeszedl w cialo vegety i byl bardz bardz bardzo silny bo byl bebi vegeta zlota malpa wtedy byl naprawde super silny
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Owszem,ale zastanawiales sie ze praktycznie 3/4 mocy Bebi Vegety(co sama nazwa wskazuje) pochodzi wlasnie od zywiciela,w tym przypadku Vegety ? Dlatego sadze ze Bebi,jest swego rodzaju symbiotem,ala Venom ze Spidermana

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
3/4 ?? 3,99/4 - tak lepiej bebi to maly pikus, ktoremu oparl sie nawet trunks, pff! wiec co to za koles ? wprawdzie przedostal sie w cialo vegety, ale co z tego, skoro nawet to mu nie pomoglo
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nom bebi to nic po prostu [ ort! ] pasorzytował na innych bo sam nie był w stanie nawet kuririna powalić

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Niechcialem mu robic przykrosci,bo to jego ulubiony bohater dlatego ustapilem i dalem ta 1/4 Bebiemu

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
MariaN Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MariaN
Wiek: 36
Dni na forum: 6.817
Posty: 44
Skąd: Mielec
Dla mnie do niczego jest Krilan taki kiep jakiś, gada od rzeczy i w ogóle [ ort! ] mnie wkurza szczególnie na Nameck, poza tym słaby, nie lubie też Chichi ta to mnie dopiero wk....a, mogłaby siedzieć cicho przez całego Dragon Balla.
Fikul Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Fikul
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Posty: 3
Skąd: Myslowice
Krilan to taka dupa wołowa...za każdym razem dostaje baty i trzeba go ratować...Fajtłapa narodowa:D

Ale chyba najbardziej denerwuje mnie Herkules....w DBZ cały czas przerywano walki wstawkami z udziałem herkulesa....można sie było pociachać! i jeszcze te jego idiotyczne teksty...uuhhhhh

---------------------------------------------------------------------------------

edit by eMate : nie pisz dwoch postow pod soba
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
MariaN napisał(a):
Dla mnie do niczego jest Krilan taki kiep jakiś, gada od rzeczy i w ogóle [ ort! ] mnie wkurza szczególnie na Nameck
Może wkurzająco gada, ale pomyśl. Kuririn już raz zginął i bał się że jeśli jeszcze raz zginie nie wróci już na Ziemie(wcale nie wiedział że nameczańskie kule mogą wskrzeszać osobe wiele razy).

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Krillin moze i nie jest super wojownikiem,ale jego rola jest inna znacznie wazniejsza,jest swego rodzaju jakby powiernikiem naszych bohaterow i jak zauwazyliscie zawsze stara sie pomagac(nie koniecznie w walce,ale dac rade lub po prostu [ ort! ] dobre slowo),chodz nie zawsze mu to wychodzi,widac taka mial miec role i dobrze sie w niej sprawuje,a co do najgorszych postaci to wierzcie ze sa gorsze np.bracia Para Bara

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Vaicent Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vaicent
Wiek: 38
Dni na forum: 6.812
Posty: 38
Skąd: Lublin
Dabura i Neptu- bog od siedmiu bolesci
Neptun za ta jego walke z Buu i ten glosik we francuskiej wersji

"Śmierć - jedyna przyjemność,
której nie można odczuć."
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Tak Neptun to frajer >.< Niby Bóg a nie wiedzial o istnieniu Goku i jego paczki... Co to za bóg ;o

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Vaicent Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vaicent
Wiek: 38
Dni na forum: 6.812
Posty: 38
Skąd: Lublin
Jeszcze byl Tao Pie Pie wielki cudak z wąsem i dlugim warkoczem. na plecach mial piktogram z napisem" Zabije cię".
Ten śmieszny koles co pracowal dla Armii Czerwonej Wstegi

"Śmierć - jedyna przyjemność,
której nie można odczuć."
Trunks USSJ2
Ziemianin
Ziemianin
Trunks USSJ2
Wiek: 32
Dni na forum: 6.814
Posty: 4
Skąd: Przyszłość
Ej niezapominajcie o Yajirobei !! Tego grubasa już nielubiłem jak pojawił sie pierwszy raz w DB. A w ogóle [ ort! ] nie umie obchodzić się z mocą. Miał tyle szczęścia...
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Ja jeszcze nie mówilem mnie denerwuje troche vegeta wtedy jak przesadzil ze swoja moca i pozwolil wchlonac c18 prze cella to mnie wkurzylo


Ej niezapominajcie o Yajirobei !! Tego grubasa już nielubiłem jak pojawił sie pierwszy raz w DB. A w ogóle [ ort! ] nie umie obchodzić się z mocą. Miał tyle szczęścia...
Wlasnie zapomnialem o nim tez byl wkurzajacy
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
vegetto1 napisał(a):
mnie wnerwia songo kto sie boji igły??
A mnie wnerwiają ludzie którzy nie potrafią sensownie uzasadnić wyboru...

Wracając do tematu, irytował mnie także Kryminator(brak Genialnego Kruka), uważał się za tak silnego, a na widok Songa albo Son Gohana oniemiał ze strachu >.<

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Najbardziej deprymuje mnie Satan... Pyszałkowaty "paker", który najwyraźniej sądził iż pozjadał wszelkie rozumy, nie tylko z zakresu sztuk walk. Denerwujący, wkurzający, tchórzliwy...wieloma przymiotnikami można go określić.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 05.06.2006, 19:18
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Do dupy był Pilaf
Pilaf mnie tez bardzo wnerwial a szczególnie w gt kiedy wezwal smoka ze smoczych kul i kazal zamienic son goku w dziecko(no nie az takie dziecko bo mial gdzies 9 lat) wtedy to mnie wkurzylo
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  

Forum DB Nao » » » Której postaci nie lubicie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook