Forum Dragon Ball Nao

» Vampire Hunter D: BloodLust / Żądza krwi (2000)

Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
A co sądzicie o tym anime, wiem że jest pełnometrażowym anime, ale sądze że warto chociażby obejżeć ze 2 odcinki . Sądze także że głowna postać jest zajefana, jak on się nazywał a Dunpeal(nie wiem czy dobrze napisałem). Wypowiadajcie się .

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Widziałam to kiedyś i też uważam ze jest zajefajne - extra kreska wampiry narysowane tak że aż się oko kręci z wrażenia(jak to określili w Kawaii - wizualna uczta:) i niezła fabuła. Jemu było Dunpeal co podobn z jakiegoś tam znaczy pół-człowiek pół-wampir.

Jednym słowem cud

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Łasiczka: 05.08.2005, 12:38
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Tez oglądałem... i wcale nie uwazam zeby bylo az takie boskie... chodz krecha jest fajna fabułą naciagana pod inne filmy i anime z vampirami

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
No takie sobie, dobre akcje i w ogóle, lecz ja wolę Hellsing'a, jakoś bardziej mnie przekonuje.
Vaicent Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vaicent
Wiek: 38
Dni na forum: 6.812
Posty: 38
Skąd: Lublin
Bardzo fajne bardzo mnie to anime zaciekawilo szczegolnie bylem ciekawy efektow jak te wampiry wygladaja a tu mile zaskoczenie bardzo realistycznie wygladajace w miare anime

"Śmierć - jedyna przyjemność,
której nie można odczuć."
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
jak dla mnie w skali od 1-10 to anime o3muje - 7+ niezla kreska, interesujaca fabula i wciagajaca akcja. Mroczna i ciekawa postać Dunpeal'a jest mocnem atutem tej pozycji. W moim mniemaniu mimo iz starszy, pierwszy Vampire Hunter D, góruje nad Bloodlust. Polecam jednak obie czesci, pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.348
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
świetny film szczególnie spodobała mi sie postać Dunpeala i jego niespotykany spokój
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Świetne, ale nie boskie jak już ktoś tutaj napisał. Akcja jest niezła, przyjemnie sie ogląda...ale wampiry zamiast przyciągać...odpychaja. Poza tym fabuła jest niedopracowana jak dla mnie.

I was buried alive...
I was born dead...
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
całkiem niezłe, ale mam sentyment do wszystkiego, gdzie pojawia sie choc kawałek wampira co do postaci łowcy D - mogę dodac tylko tyle, ze wg mnie, jest bardzo oryginalna.
ocena - bardzo dobry

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Mam pewien sentyment do Vampire Hunter D, ale zdecydowanie wolę BloodLust za piękną kreskę, dopracowane efekty i genialnego D. Historia faktycznie zbyt oryginalna nie jest, ale przedstawiona w sposób, który nie pozwala się nudzić. Poza tajemniczym i charyzmatycznym Dhampirem jest naprawdę sporo interesujących postaci o bogatym wnętrzu. Wampiry są takie jak powinny być, piękne i piekielnie niebezpieczne. Na wyróżnienie zasługuje też ochrona Meier'a, to dopiero banda.
Kolejnym plusem jest wielowątkowość akcji, oprócz historii porwanej Charlotte, sporo dowiadujemy się o Leili, która jest oprócz D najjaśniejszym punktem tego obrazu. Właściwie temu anime nie brakuje niczego, by nazwać go pozycją obowiązkową dla każdego fana animacji i wampirów.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Vampire Hunter D: BloodLust / Żądza krwi (2000)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook