Forum Dragon Ball Nao

» Legendarny Super Saiyanin Broli (?)

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Czy Broli zasługuje na miano Legendanego Super Saiyanina?

Czy Broli zasługuje na miano Legendanego Super Saiyanina?
Tak 55,41% 41 55,41%
Nie 40,54% 30 40,54%
Ee, kto to Broli? 4,05% 3 4,05%
Wszystkich głosów: 74
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.831
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Co do pytania zadanego w ankiecie...

Z pewnością tak! Z pewnością żaden Saiyanin nie posiadał tak ogromnej mocy jako niemowle, a także już jako dorosły, nie zyskał tak przeogromne potęgi...

Jednak, gdyby się przyjżeć lepiej, myślę, że Goku ze swym SSJ3 dałby radę Brolliemu. Moc może ma i ogromną, niespotykaną także szybkość, w stosunku do sporych mięśni, lecz Kakarotto wykożystuje to, co u Brollego jest już od dawna odłożne na półke - inteligencje. W ich konfrontacji, myślę, że koniec końców wygrałby Goku... Zresztą, wg. Akiry, nawet Brolli nie istniał, więc Goku wygrywa przez walkowera...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 11.06.2006, 20:13
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.062
Posty: 501
SzpanerPL napisał(a):
Dlamnie każdy kto osiągnie SSj może uważać się za legendarnego, gdyż wybił się ponad przeciętność.
Przecietnoscia jest własnie SSJ wszyscy z Sayianów zyjacych w DB osiagneli ten poziom - no oprocz Nappy i Radiza

END
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.825
Posty: 164
myśle że tak...ale goku też powinien być legendą...nieprawdaż?wystarczy spojrzeć na SSJ4...
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.834
Posty: 58
Gdyby Broli sobie żył własnym zyciem na pewno [ ort! ] by osiągnął poziom na dzień dzisiejszy ssj10 a Goku by dopiero sie transformował na ssj4.

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Hubi
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.833
Posty: 10
brolly urodził się legendarnym super saiya-jinem bo miał tam chyba 100000 jednostek czy tam ile a goku był z niższej rangi i miał 3 jednostki i to i tak kolosalna różnica

goku był na początku uważany za to że się zmienił w ssj1 ale w filmie kinowym było widać kto aktualnie rządzi...
dla mnie osobiście końcówka filmu jak już gdzieś pisałem była skopana i to bardzo

gdyby brolly żył
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.831
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
To co?? I tak prędzej czy później by go zabili

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.820
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Brolli od urodzenia przecież miał wielką moc ,przecież obronił ojca i siebie jak Freeza chcial zniszczyć planete Vegeta i to zupełny przypadek że Brolli jest lssj w końcu Goku też mógł nim być bo urodził się chyba w tym samym dniu co Brolli.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.893
Posty: 407
Dla mnie Brolly to 100% LSSJ. Wbrew kilku wypowiedzią brolly nie osiągnoł nigdy SSJ2!! Był to USSJ1 i mimo tego walcząc na tym poziomie siła jego była porównywalna z siłą goku na poziomie ssj3!! Warto także zauwazyć, iż Brolly urodził się jako SSJ. Jego siła wtedy wynosiła ok \20 tys. jednostek jeżeli dobrze pamiet gdy goku miał zaledwie 2!
Fakt iż umarł nic nei zmienia! Była to przeciez postać poboczna i fabuła serii Z można to tak ująćże wymusiła na nim smierć

No i uległ sile całej ekipy Z. Porównując Goku zginoł walcząc wraz z Picollo z tak cieńkim przeciwnikiem jak raditz!.
No i śmierć nic nie oznacza... Brollego tez by w końcu [ ort! ] mogli ożywić smoczymi kulami(goku umarł bagatela 2 razy )

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Brolly mial 10 tys jednostek jak sie urodzil (film 8 ),rzeczywistą prawdą jest to ze jego siła dorównywała,a może nawet przewyższała SSJ3,umrzeć musiał bo nienależał do postaci pierwszoplanowych,mnie dziwi tylko jedno,jak on przeżył Death Balla Freezy skoro był niemowlakiem,a miał przeciez 10000 jednostek (no gora z 40000 jesli by sie wkurzyl),podczas gdy Fruiza na poziomie 1 dysponowal energia siegajaca blisko 500000 jednostek,hm to jest dziwne.A tak BTW to Goku mogl zostac ozywiony 2 raz bo przy drugiej jego smierci(czyt.został zabity przez Cella) kule zostały już zmodyfikowane przez Dende'iego i mogły spełniać kilka razy te same życzenia,oraz sama liczba życzeń wzrosła do 3.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.820
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
obronił się przed Death Ball Freeza za pomocą tarczy ochronnej
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wiem ze sie obronił w taki sposób,ale pomyśl Freezer miał przynajmiej z 10 krotnie większą moc,Brolly był niemowlęciem,wiec troche cieżko jest uwierzyć że jego tarcza ochronna(chodz jest to specjalna Bariera,jak gdzies czytalem) mogła by mu pomóc

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.893
Posty: 407
to że mógł osiągnąć poziom o sile 500000 nie znaczy że tyl esiły włożył w puszczenie planety z dymem. Na uparciucha to nawet picollo potrafił rozwalić księżyc posiadając siłe pewnie ok. 500 j. wtedy. No i kame senin tez rozwalił księżyc a mocarzem nie był... ale luźno potraktujcie to odniesienie

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.080
Posty: 482
Skąd: Kraków
no tylko jaki jest ksiezyc a jaka zmienia. A po drugie frezer tylko spowodowal ze planeta wybuchla, wiec puscik kule o takiej energi zeby mogla spowodowac jej wybuch, a tarcza brollyego na pewno taka sile by przetrzymala. Co innego gbyby frezer puscil death balla prosto w brollyego.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.893
Posty: 407
Dokładnie-popieram wypowiedź powyżej Argumentem ktory będzie jeszcze to potwierdzał to fakt iż saiyanie którzy zyli na tej planecie nie byli zbyt silni(ich siła to ok 1200-2500 j.) więc potęga ataku nie była taka wielka- miała tylko przyspozyć fajerwerków by nacieszyć oko

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dobra, po co ta cała debata i spory skoro fajans Brolly nie pokazał się nawet na jednym obrazku mangi, która jest PODSTAWĄ serii DB... Jest to tylko potsać z kinówki, komercyjnej produkcji dla fanów nie mającej większego związku z serią TV ani nie mającej na nią żadnego wpływu...

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.080
Posty: 482
Skąd: Kraków
ale debata wychodzi z zalozenia ze w gre jeszcze wchodza kinowki nie manga, mowimy ogolnie, A manga jest w swoja droga

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.893
Posty: 407
no właśnie... wychodząc zzałożenia jakie przedstaiwłeś, pominąć powinniśmy:

Postać paikuhana
Postak Garlika
Postacie wszystkich innych kaio prócz tego który nauczał Goku
Ominąć także powinniśmy całą serię GT

Ominąć powinniśmy 1000 innych wątków które zostały dodane przez twórców anime... A chyba nie o to chodzi by tego nie uznawać??

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
kijo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kijo
Wiek: 34
Dni na forum: 6.799
Posty: 1
Skąd: Kraków
większość ludzi powie poewnie że brolly jest Super Saiyan-jinem bo nie mogł sobie z nim nik poradzić ale moim zdaniem Songoku jest legendarnym super-saiyanem i tyle
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.893
Posty: 407
Trochę przestażały temat, ale nie chciałem zakładac nowego...

Nie ciekawiło was nigdy czemu Brolly miał Fioletowe włosy?? Każdy Saiya jin posiadał włosy czarne, a Brolly był 100% Saiyanem.
Czyżby kolejna cecha potwierdzająca iż faktycznei był kimś wyjątkowym?

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.878
Posty: 549
A moze był odmieńcem?? kims wyrwanym z kontekstu na którym Toryiama zuzył zapasy nieuzywanej farby???
Ale tak na serio to brolly był chyba kinms wyjątkowym, ale na pewno nei był on LSJ bo:
Goku Osiagnal SSJ4 (GT) wiec by brollyego z palcem w d*** rozwalil
Goku znał o wiele wiecej technik i byl bardziej pojętnym uczniem
Gdyby chciał, to by dał rade sam na sam brolyyemu (np. Genki dama) a gdyby zabił brolly kogos to moze i osoagnalby wyzszy poziom... np. SSJ3?? wtedy by brolly dostał też obstrzał od Goku.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Legendarny Super Saiyanin Broli (?)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook