Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball AF ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?
Tak 84,08% 206 84,08%
Nie 15,92% 39 15,92%
Wszystkich głosów: 245
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.603
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Nom, coś czego nie robił twórca, nie ma swego uroku, wydaje się takie sztuczne ..
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.467
Posty: 1.031
Lilu napisał(a):
Przydało by się zrobić movie o dalszych przygodach Goku Jr i Vegety Jr ale zeby byli jeszcze dziećmi no cóż pożyjemy (lub nie ) zobaczymy
pomysł dobry, tyle, że jeszczescenariusz potrzebny... ale z tym to do fanfików, nia do AF......
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.603
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Wszystko w rękach Akiry Toriyamy , on jest twórcą Dragon Balla Jego trzeba by się spytac, może w ukryciu rysuje dalsze przygody Goku i reszty, choc to mało prawdobodobne.. , ale trzeba wierzyc.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.705
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Zrozumcie, on rysował swoją mangę prawie 11 lat. Toriyama wyraźnie dał do zrozumienia - dajcie mi spokój, nie będe rysował Dragon Balla. ( http://dbnao.net/?d=inn&p=wywi_at1 ). Tak więc na Toriyamę nie macie co liczyć, na fanów tym bardziej. Dajcie spokój i temu, i AF.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 06.11.2006, 17:03
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.552
Posty: 189
Fani Dragon Balla muszą się wreście pogodzić z tym że nie powstanie już żadna część ich ulubionego anime. Taka jest prawda i nic jej nie zmieni.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.603
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Właściwie to macie rację... Pewnie już jest za stary , ile on ma już lat ( Akira ) ? z 60-65 ?

teraz trzeba czekac na Live The Movie, o ile wyjdzie, żeby to nie była plotka , ja kz Af ...
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.582
Posty: 885
Gotenx17 napisał(a):
teraz trzeba czekac na Live The Movie, o ile wyjdzie, żeby to nie była plotka , ja kz Af ...
Niestety obawiam się że z live movie to tez plotka dlatego ze na stronie filmweb nie ma już wzmianki o "Dragon ball z"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.603
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Aha, kurde , a tyle o tym pisali. Nawet w kawaii było kilka artykułów.
Podobno ma wyjsc na przełomie 06/07 roku .
Obecnie to wychodzą tylko nowe gry DB , masa już tego wyszła
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.098
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mogliby zacząć robić gry DB na PCta

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.456
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
ale cos podobnego do Budokai III na PS2
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.582
Posty: 885
Gotenx17 napisał(a):
Podobno ma wyjsc na przełomie 06/07 roku .
No tak tak było napisane na początku a potem gdy luknełam na stronke to miało wyjść w 2008 r
A tera nic nie ma ani najmniejszej wzmianki o filmie (kicha)
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.603
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Więc to by było na tyle w związku z filmami dotyczącymi DB . Jedynie na co możemy czekac , to na gry na ps , ps 2. Ciekawe , kiedy wymyślą dobry emulator na ps , dzięki któremu można by [ ort! ] zagrac w jakąś gierę db , np. hmm tenkaichi budokai Zgodzę się ze Shiro i Yogi - mogliby dac Budokai'a 3 na pc. To by było coś.

Pożyjemy, zobaczymy
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.467
Posty: 1.031
Gotenx17 napisał(a):
Więc to by było na tyle w związku z filmami dotyczącymi DB . Jedynie na co możemy czekac , to na gry na ps , ps 2. Ciekawe , kiedy wymyślą dobry emulator na ps , dzięki któremu można by [ ort! ] zagrac w jakąś gierę db , np. hmm tenkaichi budokai Zgodzę się ze Shiro i Yogi - mogliby dac Budokai'a 3 na pc. To by było coś.

Pożyjemy, zobaczymy

Fajnie by było, ale to raczej nierealne. Japońskie studia developerskie robią giery głównie na konsole, bo to najlepsze platformy dla mordobić. Poza tym PieCykowe giery łatwo skopiować, co niesie za sobą olbrzymie straty (widział ktoś cracka na PS2?). Sami powiedzcie, skąd byście wzięli taką gierę: ze sklepu, czy z Torrenta?

Wracając do głównego wątku. Nie wierzę w info o AF przygotowywanym w konspiracji przed światem, ale nie tracę nadziei. Jeżeli coś takiego wyszłoby, to musiałoby sprostać naszym przewysokim wymaganiom, co najmniej dorównując Z, a na pewno przebijając GT. Osobiście liczę na kolejne Kinówki, nie na wznowienie Serialu.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.603
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Gdyby nie było w necie nic z DB to pewnie byśmy pomarli z tęsknoty. Takie moje zdanie
To były czasy, kiedy DB leciał jeszcze na starym rtl 7 ^^ '' a teraz lipa..
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.467
Posty: 1.031
Jestem za młody starzem, żeby to pamiętać. Pewnie net aż chuczał od świeżych informacji, reklam, afer związanych z przemocą a anime...
Jeśli nie AF, to choć tyle, żeby powtórzyć serie w TV. I znowu będzie się działo, tym razem z moim udziałem....
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.603
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
A dokładniej co będzie się działo ?

Mało prawdopodobne jest ,żeby puścili DB w tv , może nawet zapomnieli o nim...
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.467
Posty: 1.031
Co ty opowiadasz?!
Jakby mogli!!! Na pewno nie zapomnieli, czekają na dobry moment, kiedy fani będą nie przygotowani i z zaskoczenia gruchnie news, że w TV nowej (znowu) generacji będą dawać anime w ogrinalnej ścieżce dżwiękowej.
A "Będzie się działo, to dlatego, że... a z resztą REKLAMY LECHA NIE WIDZIAłEś Po prostu tak jak kiedyś Pokemony, Sailor Moon, Transformery i inne w przeszłości. Zawsze lubiłem, kiedy ktoś twierdzi, że badziewie, że niepotrzebnie dają itp a dziwnie dobrze się orientuje w nazewnictwie, sagach i niuansach fabularnych... a poza tym lubię ten cały szum medialny...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.451
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Lilu napisał(a):
Gotenx17 napisał(a):
Podobno ma wyjsc na przełomie 06/07 roku .
No tak tak było napisane na początku a potem gdy luknełam na stronke to miało wyjść w 2008 r
A tera nic nie ma ani najmniejszej wzmianki o filmie (kicha)
Jeżeli mówicie o całej sadze DBZ skupionej w kilku godzinach filmu do ma wyjść w 2008 r., ja po za tym jestem ciekawy czy tłumaczenie będzie inne, bo to jest nieznośne......
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.603
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No , może ... kiedyś.. wiesz ,co było po tym programie Uwaga ? Zbeszcześcili niemiłosiernie DB

Jakby już mieli puścic , to by było rewelacyjnie, gdyby to była oryginalna japońska ścieżka dźwiękowa i jakiś dobry ( nie ten, co był - tyle razy się mylił -_- ) lektor. Heh, nie uważasz, że te 4 lata to już spory kawałek czasu ?
DANIELL
Cargo
Cargo

Dni na forum: 6.431
Posty: 29
ja bym bardzo chcial zeby powstalo dragon ball af!!!
ale jest duza ilosc ludzi ktory twierdza ze widzieli jeden odcinek af nawet opowiadaja oczym byl ale to wszystko to jest fikcjia!!!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball AF
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook