Forum Dragon Ball Nao

» Najsilniejsza postać w Dragon Ball?

Strony:   1, 2
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.288
Posty: 402
pitek599

Monaka pojawil się w mandze rysowanej przez Toyotarō - DBS.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.122
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
pitek599 napisał(a):
Shounen napisał(a):
Jest jeszcze Monaka, czyli najsilniejszy, który walczył z Beerusem, ale nie wiadomo jeszcze, jak jego moc wypada z obecnymi poziomami Goku i Vegety.
Shounem nie ma co się wdawać z Bartkiem w dyskusję z jego szczatkowa wiedza o Dragon Ball
Sam masz szczątkową wiedzę, ja byłem znany znawcą DB...zanim dano mi bana
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.474
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Monaca to takiej watlej postury postać która [ ort! ] bierze udzialw turnieju organizowanym przec Champe

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez pitek599: 24.01.2016, 19:55
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.122
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Szacun, ale mam gdzieś nowe postacie (Poza Gine (ale Cacarrot i Raditz mają matkę) i Table'a) z DB (Poza Whisem i Tagomą)
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.474
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Twoj wybor ale osoby z seri Dragon Ball ,Dragon Ball Z i Dragon Ball S sa postaciami kanonicznymi i mozesz sobie ich nie uznawac ale one były.sa i beda wiec mozesz sie z tym zgodzic albo opuscic to forum i przestac wypisywac glupoty od których od smiechu az brzuch boli ,, pozdrawiam

Dodano po 5 minutach
mam szacunek dla Vegety za to za tak bardzo sie wzmocnił, goku potrzbowal pomocy innych Sayan zeby osiagnac poziom SsjG a ksiaze Vegeta nie dosc ze był o poziom nizszy od Goku na poczatku serji S to jeszcze i to moja osobista opinia przescignol siła goku jako Ssjblue
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.122
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
pitek599 napisał(a):
mozesz sie z tym zgodzic albo opuscic to forum i przestac wypisywac glupoty od których od smiechu az brzuch boli ,, pozdrawiam
Heh to bogate, i jeszcze śmiesz pisać do mnie "pozdrawiam", po tym jak mnie obraziłeś? Serio?!

A tak szczerze najsilniejszą postać z DB to Aralka, dziewczyna może jednym pieścią przepułować planete/księżyc (Freeza mógł to zrobić, ale on nie ma prawa istnieć)
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.474
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Sam się ośmieszasz nieznajomościa sagi i brakiem szacunku dla innych uczestników forum.

Aralka jest bohaterrka DrSlumpa. Wystąpiła w trzech odcinkach Dragon Ball .*Goku podczas ścigania generała Niebieskiego trafia do Pingwinówka i poznaje tamtejszych mieszkańców,. Po jakimś czasie wywiązuje się walka Goku vs General Blue i kiedy nasz mały bohater dostawał baty od niego to właśnie Aralka zdzielila tego generala tak że wylądował niepatomny w Egipcie,, jak na Dragon Ball to była bardzo silna . Slyszalem gdzieś na forum ze Aralka mogła by spokojnie walczyć z Pikkolo Daimao
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.411
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Najsilniejszy póki co jest Whis (albo jego siostra Vados).
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.474
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Jest 12 wszechświatow czyli teoretycznie 12 bogów zniszczenia i ich mentorów czyli 24 osoby silniejsze od Songa i Vegety. My na razie [ ort! ] wiemy tylko o Whisie i Beerusu , moc Champy i Vados poznamy już wkrótce
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Li Shen Ron po wchłonięciu mocy pozostałych smoków, on był najsilniejszy. Gogeta miał z nim problemy, on był najsilniejszy, pokonała go genki-dama z całego wszechświata.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.474
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Koleżanko z tego co sobie przypominam to Gogeta SSJ4 był o wiele bardziej potężny i był w stanie pokonać tego smoka dwoma atakami Bing Bang Kamehameha tylko mi się fuzja skończyła więc problem to miał smok z gogeta a nie odwrotnie .Chociaż nie jestem fanem GT to tu muszę stanąć w obronie Gogety
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Dzięki, potem nie mogli się połączyć bo Goku skończyła się energia
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Najsilniejsza postać w Dragon Ball?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook