Forum Dragon Ball Nao

» [Pomoc] Muzyka instrumentalna, sytuacyjna w DBZ

Gość
Ziemianin
Ziemianin


Witam wszystkich. Ostatnim czasem przeszukuje zasoby naszego internetu tropem muzyki instrumentalnej, ktora pojawiała się w pewnych momentach anime. Nie wiem czy dokładnie wiecie o co mi chodzi, ale właśnie taka jak wtedy gdy:
-szatan ratuje gohana, biorąc na siebie atak nappy,
-gdy goku przybywa na nameck,
-gdy gohan opłakuje śmierć ojca, gdy ten poświęcił życie ratując ziemie od ataku cell'a.
No i wiele wiele innych. Po prostu muzyka sytuacyjna w dbz jest genialna. Chodzi mi oczywiscie o naszą rodzimą francuską wersje, ktora zaaplikował nam rtl7. No i w tym momencie pojawia się moje pytanie. Wiecie coś nt. tejże muzyki? Byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.685
Posty: 87
Po pierwsze to muzyka nie jest francuska tylko japońska. Jak chcesz to dam ci linka na muzykę db? Pisz na pm. Wiesz, regulamin.
Gość
Ziemianin
Ziemianin


A ja przeciez wcale nie twierdze że jest to muzyka francuska... Jedynie wiem że ta ktorej szukam jest w wersji francuskiej, bo np w angielskiej czy w niemieckiej jest całkiem inna.
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 35
Dni na forum: 6.689
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
stary ściągnij sobie mugena super revenge (chyba tak to się pisze) tam jest duzo tej muzy.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.745
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Masz rację, ta muzyka trafia w sedno. Oglądając DB i słuchając wcale nie domyślamy się że to muzyka instrumentalna. Co ciekawe, ponieważ zdaje mi sie że fani techniawy nie znoszą takiej muzyki, a jednak klimat przebija wszystko...
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.654
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Ta muza wymiata... Serio jest genialna, nadaje ogromny klimat... A może wiecie skąd ją wziąć?

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nom wymiata, ee nie wiem czemu Calibra napisał ci co lubią techno nie będą przepadać za tą muzą, u mnie jest odwrotnie ja lubie techno nawet bardzo, ale superowe są te kawałki z DBZ naprawdę szacun dla tych którzy to tworzyli .
klaudas1288 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
klaudas1288
Wiek: 117
Dni na forum: 5.963
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
najfajniejsza muzyka z wszystkich anime

Kto się sparzył mlekiem ten dmucha na twaróg.

Kyo – no imoto – ri tonami kaezu.
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.930
Posty: 100
Skąd: Szczecin
Larme napisał(a):
Ta muza wymiata... Serio jest genialna, nadaje ogromny klimat... A może wiecie skąd ją wziąć?
Taaa....wiemy
Wejdź na stronie głównej forum w Strefę Downloadu i znajdź temat: Dragon Ball Soundtrack 5CD.
No i ściągnij;)

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pomoc] Muzyka instrumentalna, sytuacyjna w DBZ
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook