Forum Dragon Ball Nao

» Super Duchy Kamikaze...

Strony:   1, 2
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.693
Posty: 186
Skąd: West City
(nawet te najglupsze[galaktyczne pączki:/]).
ja tam wole racuchy mamusi ^^ pewnie jemu (im?) siła udezyła do głowy i z tej głupoty te techniki w koncu to 13 latki hmm ciekawe jak by była silna fuzja w GT

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Super Ghost Kamikadze Attack to jedna z moich ulubionych technik. Dlaczego? Lubię ciekawe i jednocześnie śmieszne techniki Takie duszki mają sens. Można rozwalić całe otoczenie w jednej chwili.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.749
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
O tak. Zgodze się z zmoimi poprzednikami. Bardzo ciekawa technika. Zgrubsza na dystans swoja forme może przypominac pewną technike, której uzywał Piccolo w walce z siedemnastym. Wystrzeliwał kilkanaście pocisków w górę, które otaczały przeciwnika a następnie do niego legły i wybuchały. Jest tyko jedno przesłanie takich technik. Zaskoczenie. A jak wiadomo, zaskoczyc mozna tylko raz. Więc . . . Nie podziałało zbyt długo . . .

Czym mozna zaskoczyc ponownie? Jakims detalem. Choćby zmianą koloru włosów. Więc dlaczego fala uderzeniowa Super Duchów zaskoczyła Gotenksa
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.223
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Dla mnie duszki kamikadze są sopoko bardzo mi sie podobały tylko niekeidy przypadkowo wybuchały

Dragon Ball to super Manga
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.419
Posty: 1.031
Duchy Kamikaze faktycznie były śmieszną techniką, ale jak dla mnie mało skuteczną. Boo był chyba równie wielkim pajacem, jak Gotenks
Pamiętacie jak Vegetto bardzo łatwo dał sobie z nim radę, później powiedział: "Jesteś chyba bardzo zdesperowany, skoro używasz technik wymyślonych przez dziecko". Ale śmieszne toto było, nie powiem....
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Duszki spoko! Tylko tak troche nie myślały, a gł. chodzi mi o to, że dotykały się nawzajem (przybijały piątkę itp.) i wybuchały. Ale ogólnie spooko były
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.165
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Super fajna technika jedna z moich ulubionych

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.269
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zabawna technika, ale mało skuteczna przeciw takiemu przeciwnikowi jak Buu, który bez problemu może regenerować swoje ciało. Mogłaby zadziałać na Freezera, bo ten posiadał "zwykłe" ciało. Pasuje ona do takiej postaci jak Gotenks, ale nie wyobrażam sobie aby stosowali ją Vegeta, Piccolo(to byłoby poniżej ich godności), czy Goku, który nie miał w zwyczaju tak lekceważyć przeciwnika.
paintball_0 napisał(a):
Pamiętacie jak Vegetto bardzo łatwo dał sobie z nim radę, później powiedział: "Jesteś chyba bardzo zdesperowany, skoro używasz technik wymyślonych przez dziecko". Ale śmieszne toto było, nie powiem....
Zgadzam się z Tobą. Ta technika mogłaby jeszcze pasować do Buu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.165
Posty: 222
Skąd: Leszno
Duszki Kamikaze to wspaniała technika opracowana przez Gotenks'a... jednak ma dwie wady :
1. Duszki myślały samodzielnie
2.Buu tak naprowadzał duszki że niektóre z nich trafiały w Gotenks'a
ale ogólnie to super technika

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.191
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Bda mnie tećhnika ,,duchy Kamikadze" była świetną techniką.
Dobrz zrobiona była śmiertelną bronią i bardzo efektowną techniką. Uważam że była jedną z najlepszch technik
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.833
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
To była fajna technika. Gotenks owszem miał zabawne techniki, ale ta była najlepsza. A duszki Bubu były też fajne. Szkoda , że w 13 filmie Gotenks nie użył tej techniki.
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 38
Dni na forum: 5.536
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Co do Gotenksa to jest zabawną postacią gdyż miał wiele śmiesznych ataków które nieraz bawiły podczas oglądania sagi .A te jego słynne duszki to najlepszy z najlepszych technik jakie mógł opracować i przyswoić sobie Gotenks

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Super Duchy Kamikaze...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook